Author Topic: Iron front 4 misja bug  (Read 3739 times)

BartoszN.

  • Guest
Iron front 4 misja bug
« on: 29 January 2013, 17:03:30 »
Witam

Od niedawna mam iron front i oczywiście pierwsze problemy w misji 4 bodajże night call na początku mam że od razu umiera Walther i przez to po oczyszczeniu wioski jest lag bo niema jego kwestii. Próbowałem przejść jeszcze wcześniejszą misje by nie doprowadzić do śmierci Walthera ale po przejściu misji i kliknięciu continue wychodzi mi do menu i to nic nie daje. Więc proszę was o jakiegoś sejwa z tej misji  lub podpowiedz jak usunąć tą misje ( najwyżej odblokuje ją jeszcze raz)
« Last Edit: 29 January 2013, 18:42:21 by [14th]CommanderPL »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Iron front 4 misja bug
« Reply #1 on: 29 January 2013, 19:09:37 »
Ten problem jest ogólnie znany, ja go nie miałem bo singla od razu sobie odpuściłem . Ta gra jest do multi, są też fajne misje sp wymyślone przez missionmakerów poszukaj sobie np. tu http://missionrepository.webs.com/singleplayer-15. Najlepiej sam pogrzeb w edytorze to sobie misję marzenie zrobisz. Kampanie w IF to raczej nic wielkiego (słabo dopracowane i wrzucone na siłę), jak to miało miejsce również w RO2 (choć tu było ciut lepiej). Ta gra pokazuję swój klimat i pazur podczas współpracy, lub też konfrontacji z innymi ludźmi.
« Last Edit: 29 January 2013, 19:39:20 by Ryksza »


BartoszN.

  • Guest
Odp: Iron front 4 misja bug
« Reply #2 on: 29 January 2013, 22:42:59 »
No to du.... blada  :( może jeszcze coś wykombinuję, a jak nie to najwyżej ściągnę grę jeszcze raz.

piter306

  • Guest
Odp: Iron front 4 misja bug
« Reply #3 on: 30 January 2013, 16:44:57 »
A może działa tutaj cheat z Army czyli wciskasz lewy shift i minus z numerycznej poczym wpisujesz endmission, spróbuj szczęścia  ;)

BartoszN.

  • Guest
Odp: Iron front 4 misja bug
« Reply #4 on: 31 January 2013, 14:56:34 »
Usunąłem profil i stworzyłem nowy, usunęło dotychczasowe misje ale to nic przejdzie się jeszcze raz  :D, a potem zabiorę się za multyplayer.