Żołnierze > Namiary na polskie klany RedOrchestra

[14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2

(1/3) > >>

BartoszN.:
Uwaga ! Uwaga !

Klan [14th] Infantry Division PL ogłasza nabór graczy.
14 dywizja piechoty łączy starych doświadczonych graczy z nowymi niedoświadczonymi. Zapraszamy nowych jak i starszych graczy. Jest nas na razie mało ale klan dopiero się rozkręca. W przyszłości planujemy założyć własną stronę internetową i forum.
. W razie pytań proszę zgłosić się na platformie Steam do graczy:
-[14th]MaoTaoPL
-[14th]CommanderPL
-[14th]kapral 97
Link do grupy Steam:
http://steamcommunity.com/groups/44444444444444

ufo_has_landed_!:
Nie żebym się czepiał, ale nazwa i logos to kompletny groch z kapustą tak jak i "słynny" 1PAD aka 1st Armoured Division :

jakiej narodowości jest dywizja do której nawiązuje Wasza nazwa ? bo hitlerowski awatar grupy steam sugeruje, że niemiecka ? a jeśli niemiecka to czy nie powinna się nazywać 14 Infanterie Division ?

http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/Infanteriedivisionen/14ID.htm

no a przydomek PL ? to znaczy jednak, że polska dywizja piechoty WP z okresu międzywojennego ? ale skoro tak to dla czego w awatarze ma hitlerowskich żołnierz ?

No ale skrót i nazwa jest po angielsku więc może chodzi o brytyjską 14tą dywizję piechoty ? ale skąd to PL i hitlerowcy z waffen ss ?

Zróbcie z miszmaszem porządek, a może się zastanowię ;)

Ryszka:
Poprę tu mojego kolegę Ufo, że nazwa klanu jest historycznie wieloznaczna i zgaduję że 14 to wiek członków?(albo długość) Ban mi się za to należy.

ceza16:
Witam. I pragnąłbym zwrócić uwagę na to, że 1st Armoured Division to nie groch z kapustą.

Ryszka:
I walnął jak grochem o ścianę. A co do klanu 14th inicjatywa dobra. Zawsze to lepiej grać w kilku niż samemu. Wczoraj Mao próbował mnie zwerbować, ale ja za dobry byłem kiedyś w tę grę i nie chce teraz psuć sobie wspomnień. Z 1000 botów posłałem do piachu ;).(Czasami brałem lekcje u profesora Ufo, bardzo wymagający wykładowca, ale super wbija ołów do głowy)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version