Author Topic: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2  (Read 8584 times)

BartoszN.

  • Guest
[14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« on: 26 January 2013, 15:53:39 »
Uwaga ! Uwaga !

Klan [14th] Infantry Division PL ogłasza nabór graczy.
14 dywizja piechoty łączy starych doświadczonych graczy z nowymi niedoświadczonymi. Zapraszamy nowych jak i starszych graczy. Jest nas na razie mało ale klan dopiero się rozkręca. W przyszłości planujemy założyć własną stronę internetową i forum.
. W razie pytań proszę zgłosić się na platformie Steam do graczy:
-[14th]MaoTaoPL
-[14th]CommanderPL
-[14th]kapral 97
Link do grupy Steam:
http://steamcommunity.com/groups/44444444444444
« Last Edit: 26 January 2013, 16:59:33 by BartoszN. »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #1 on: 26 January 2013, 17:17:55 »
Nie żebym się czepiał, ale nazwa i logos to kompletny groch z kapustą tak jak i "słynny" 1PAD aka 1st Armoured Division :

jakiej narodowości jest dywizja do której nawiązuje Wasza nazwa ? bo hitlerowski awatar grupy steam sugeruje, że niemiecka ? a jeśli niemiecka to czy nie powinna się nazywać 14 Infanterie Division ?

http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/Infanteriedivisionen/14ID.htm

no a przydomek PL ? to znaczy jednak, że polska dywizja piechoty WP z okresu międzywojennego ? ale skoro tak to dla czego w awatarze ma hitlerowskich żołnierz ?

No ale skrót i nazwa jest po angielsku więc może chodzi o brytyjską 14tą dywizję piechoty ? ale skąd to PL i hitlerowcy z waffen ss ?

Zróbcie z miszmaszem porządek, a może się zastanowię ;)
« Last Edit: 26 January 2013, 19:09:38 by ufo_has_landed_! »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #2 on: 26 January 2013, 17:22:11 »
Poprę tu mojego kolegę Ufo, że nazwa klanu jest historycznie wieloznaczna i zgaduję że 14 to wiek członków?(albo długość) Ban mi się za to należy.
« Last Edit: 26 January 2013, 17:26:59 by Ryksza »


ceza16

  • Guest
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #3 on: 26 January 2013, 17:25:34 »
Witam. I pragnąłbym zwrócić uwagę na to, że 1st Armoured Division to nie groch z kapustą.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #4 on: 26 January 2013, 17:32:46 »
I walnął jak grochem o ścianę. A co do klanu 14th inicjatywa dobra. Zawsze to lepiej grać w kilku niż samemu. Wczoraj Mao próbował mnie zwerbować, ale ja za dobry byłem kiedyś w tę grę i nie chce teraz psuć sobie wspomnień. Z 1000 botów posłałem do piachu ;).(Czasami brałem lekcje u profesora Ufo, bardzo wymagający wykładowca, ale super wbija ołów do głowy)


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #5 on: 26 January 2013, 18:59:07 »
Witam. I pragnąłbym zwrócić uwagę na to, że 1st Armoured Division to nie groch z kapustą.

Masz rację - to istny BIGOS jeśli jesteśmy już przy terminologii kulinarnej.
Przykład: wchodzę na Twoje forum i widzę amerykańskich, współczesnych Marines, maszerujących z dumnie podniesionymi karabinami ! Wytłumacz mi jak to się ma do 1. 1 Dywizji Pancernej Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, 2. Gry RO-HOS której akcja rozgrywa się na drugo-wojennym Froncie Wschodnim :)

I walnął jak grochem o ścianę

Ryszka, Kolego, jeśli całe to nowe pokolenie jest takie samo, to chyba czas nam umierać ...
« Last Edit: 26 January 2013, 19:13:39 by ufo_has_landed_! »

BartoszN.

  • Guest
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #6 on: 26 January 2013, 20:19:27 »
Co do nazwy jest całkowicie wymyślona, nie nawiązuje do żadnej formacji (powstała w inicjatywy członków klanów), a PL na końcu znaczy że  to Polski  klan.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #7 on: 26 January 2013, 20:36:19 »
Jak powiedział Ryszka (do zmiany nicka się nie przyzwyczaję) to fajna sprawa, pograć w gronie znajomych, sprawdzonych ludzi. Ale z nazwą to byście jednak mogli się usystematyzować. Nazwy klanów (w różnych grach) albo są powiedzmy "abstrakcyjne" np Bufallo Killers, Evil Panda Squad, Raiders Gaming Network, A.K.A. clan albo faktycznie oparte na jakiejś jednostce wojskowej, tyle że realnej. Wtedy jest ona jakoś wpleciona w grafikę promująca klan, layout strony (inna rzecz to prawo do wykorzystania takiego logo :P ). A u was (mówię zarówno o PADzie jak i 14-tce) jest ogromny miszmasz.... PL z nazwy też możecie sobie darować - to jakiś dziwny polski nawyk. Inni gracze raczej nie biegają obwieszeni UK, De, Ger, Swe itd. Nie odbierajcie tego ofensywnie, ale z perspektywy wielu osób wygląda to powiedzmy humorystycznie :)

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #8 on: 27 January 2013, 17:11:31 »
Ja także, zdecydowanie wolę nazwy, które nie nawiązują do żadnych historycznych, czy współczesnych formacji militarnych

W jakim wieku jesteście? W zasadzie, to brakuje mi gry klanowej.  Pytam, bo już tych wiosenek sporo mam na karku;)
Mój kolega to kiedyś fajnie ujął, ale nie zacytuję, bo mnie jakiś admin wypierdzieli jeszcze na zbity pysk  8)



ceza16

  • Guest
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #9 on: 27 January 2013, 17:42:29 »
@Martin ja Ciebie do siebie mogę przyjąć. Wystarczy słówko do mnie. :)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #10 on: 27 January 2013, 18:45:33 »
Oj Ceza Ceza,wierz mi obecny tu Martin jest tak starym wiarusem (no może nie starym, z całym szacunkiem ) na tej scenie,że nawet sobie nie wyobrażasz. Znam go lat ładnych parę, choć sam dość  późno zacząłem przygodę z RO,ze 4 lata  będą może. Poza tym ostatnim jego przydziałem było Enclave, choć nie wiem czy mi się jednostki nie kopnęły. ;) Nie no,ale próbować można.


A co do 14 th, chyba każdy miał w swoim życiu taki epizod stworzenia klanu,sam tak zacząłem,potem za sprawą wspomnianego tu Martina rozpoczęła się prawdziwa zabawa ^^ Z członkami 14 TH grałem parokrotnie i nie sprawiali problemów, oby tak dalej ;)



ceza16

  • Guest
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #11 on: 27 January 2013, 18:49:26 »
A jak oceniasz ich gre?

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #12 on: 27 January 2013, 19:34:50 »
Pobor,z tym wiarusem na scenie RO to przesadziłeś :) Może, gdyby gra miała lepsza reklamę, to więcej ludzi by w nią grało (może nie teraz, ale nawet wtedy, kiedy ja zaczynałem)
A może i nadal nawet scena RO:O byłaby bardziej żywa.
W Enclave byłem, bo chciałem poczuć smak rywalizacji międzyklanowej, który znałem z innych gier. Niestety każdy wie, co się stało z "ladderem" na RO2... A szkoda.

W tej chwili to nawet chyba nie ma co liczyć na jakąś ligową rywalizację. Ale gra w klanie w ulubione gry, z ludźmi, którzy tworzą coś z pasją- jest przyjemniejsza niż samodzielne spędzanie czasu przed PC (choć i tego czasu już nawet nie ma się tyle co kiedyś, albo inaczej: Już się człowiek świadomie kontroluje i z godziny- nie robią się cztery  8) A bywalo.. )

Ceza, dzięki za propozycję, ale chyba odmówię. Szczerze mówiąc- nie podobają się te wszsytkie stopnie, jakieś dywizje, czy jak to tam się zwie...
Ja to bardziej widze się w grupie, która stawia raczej na wspólną zabawę, spędzanie czasu na TS czy innym komunikatorze. W kilku słowach- wolę sytuację, gdzie gra to pretekst, żeby z kims podczas niej pogadać o byle czym i wypić piwo. czy posmamowac na forum na rózne tematy (powazne i mniej powazne)

To chyba tyle...

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #13 on: 28 January 2013, 11:40:22 »
@Martin ja Ciebie do siebie mogę przyjąć. Wystarczy słówko do mnie. :)
Oj Ceza, Ceza, na jakim ty świecie żyjesz, co gracz z takim doświadczeniem jak kolega Martin miałby robić
w takim klanie jak Twój. Na pewno nie miał by z kim grać. Gdybym ja chciał "złapać' zawodnika tej klasy co Martin to:
obserwował bym gdzie gra, jak gra MG, to donoszę ammo i ochraniam go, latam za nim bez przerwy i obserwuję jego grę,
podpowiadam gdzie przeciwnik, ogólnie " liżę dupę ", staram się by mnie zauważył.
A Ty swoich patałachów  musisz pilnować żeby nie odeszli do innego klanu.

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
Odp: [14th] Infantry Division PL- Polski klan Red orchestra 2
« Reply #14 on: 28 January 2013, 16:20:33 »
Ja to bardziej widze się w grupie, która stawia raczej na wspólną zabawę, spędzanie czasu na TS czy innym komunikatorze. W kilku słowach- wolę sytuację, gdzie gra to pretekst, żeby z kims podczas niej pogadać o byle czym i wypić piwo. czy posmamowac na forum na rózne tematy (powazne i mniej powazne)

Polać mu  8)

Ceza i reszta bandy przestańcie się bawić w stopnie i inne cuda
« Last Edit: 28 January 2013, 16:29:36 by 5RIDAY »
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone