Author Topic: Funwar  (Read 11988 times)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Funwar
« Reply #15 on: 19 January 2013, 14:03:00 »
 Pewnie Odessa i Żyto  ;)


Offline RoXaR77

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 110
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Funwar
« Reply #16 on: 19 January 2013, 15:03:17 »
Z naszej strony będzie mapa basovka.

MarekM-92

  • Guest
Odp: Funwar
« Reply #17 on: 19 January 2013, 15:04:10 »
Chłopaki jesteście w formie, nie ma się co zastanawiać  ;) Mapa? Weteranom to robi różnicę??? :) Poza tym, tak na dobrą sprawę to już nie ma za bardzo gdzie zagrać w RO :(

Offline Zeiss_PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +18/-0
    • View Profile
Odp: Funwar
« Reply #18 on: 19 January 2013, 15:20:39 »
Racja ! Nawet jak nie będzie kompletu to można zrobić powtórkę "fajtnajta" (szkoda że wczoraj nie zdążyłem) i podzielić się po równo dla zabawy i czystej przyjemności z gry :)
Może być Żyto,Odessa jakaś mapa czołgowa wsio ryba.
Szable do boju lance w dłoń,bolszewika goń,goń goń!!

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Funwar
« Reply #19 on: 19 January 2013, 15:32:50 »
No ale tak czy inaczej warto, aby ktoś jeszcze coś tu napisał z Klanu Sześć Pe-Dupe  8) ;D ;D ;D

http://youtu.be/oUyR_FVQbPA?t=12m33s
« Last Edit: 19 January 2013, 15:38:18 by BartBear_[PL] »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Funwar
« Reply #20 on: 19 January 2013, 16:31:34 »
Ja chłopakom daję wolną rękę, jeżeli mam oczywiście cokolwiek do gadania ;). 6 Pe Du Pe, Roger


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Funwar
« Reply #21 on: 19 January 2013, 18:04:02 »
Ja chłopakom daję wolną rękę, jeżeli mam oczywiście cokolwiek do gadania ;). 6 Pe Du Pe, Roger
No to skoro mają chociaż jedną wolną rękę to można spróbować, chociaż dalej nie wiem kto się zjawi. O 19 na tym serwerze co wczoraj. Hasło warfun.
Mapę własną wybierzemy "w locie", najpierw i tak mapa Gości. Gramy do 2-ch wygranych rund.
Jeżeli dzisiaj nie wypali, to za tydzień powinniśmy uzbierać skład, chyba że nie  :P

Offline RoXaR77

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 110
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Funwar
« Reply #22 on: 19 January 2013, 20:21:44 »
Wyszło jak wyszło, ale tak czy siak wielkie dzięki za grę i chęci.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Funwar
« Reply #23 on: 19 January 2013, 20:26:33 »
No i nie wyszło za bardzo, dodatkowo problem techniczny wystąpił a mianowicie ustawienie hasła powoduje "steam error" dla łączących, nie wiem czy jest to rozwiązywalne teraz, po tych wszystkich "apgrejdach" na steamie (a gra raczej od ostatniego prawdziwego "pacza" się nie zmieniła). Popróbuje i poszukam rozwiązań aktualnych na sieci, ale obawiam się, ze problem jest nierozwiązywalny bez interwencji TWI, a wszyscy wiemy, ze ta raczej nie nastąpi...
Jak się uda coś zrobić, to możemy próbować za tydzień, jak nic z hasłem nie da rady zrobić, to bez sensu banować "przypadkowych" ludzi - po pierwsze: musiałbym (lub inny Admin) siedzieć cały czas na "admince", po drugie - zrażamy tym potencjalnych graczy serwera, jeżeli przyjdzie nam grać FajtNajty...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Funwar
« Reply #24 on: 19 January 2013, 20:56:02 »
Rozwiązanie częściowe, zmuszające do grzebania w swoim redorchestra.ini...

Okazuje się, że teraz RO nie potrafi nadpisać hasła w ini w zapisanych wcześniej hasłach odwiedzanych serwerów, czyli jeżeli byłeś już na zahasłowanym serwerze to masz to hasło do niego zapisane w ini; kiedy serwer zmienia hasło (jak to ma miejsce przy różnych okazjach do spotkań na zahasłowanym) to KIEDYŚ po prostu RO pytało o nowe hasło informując że to posiadane jest niewłaściwe, a teraz wywala błąd steam... niezłe nam udogodnienie wymodzili... ;/
Ponoć łączenie się przez "przyjaciela" na Steamie eliminuje tego babola, no ale jak nie masz nikogo znajomego w grze, to jedyną szansą jest wywalenie owych haseł z ini, czyli:
- wyłączasz RO
- edytujesz redorchestra.ini
- szukasz tam linii "SavedPasswords"
- wy...&^% je w kosmos
- zapisujesz ini
- uruchamiasz grę
- wchodzisz bez problemów (podając nowe hasło) na serwer (według Forumowiczów TWI)

...czas pokaże... ;)

...a że musiałem coś nagrać, to chociaż to wrzuciłem w nagrodę dla "najbardziej wytrwałych", czyli na sama końcówkę było to:

« Last Edit: 19 January 2013, 21:39:46 by BartBear_[PL] »

Offline RoXaR77

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 110
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Funwar
« Reply #25 on: 19 January 2013, 22:37:41 »
Tak, miałem ten sam problem. By móc wejść na serwer to tylko przez znajomego, gdy próbowałem zrobić to przez wyszukiwanie serwerów każda próba kończyła się nieznanym errorem. ( unknown error )