Żołnierze > Unitarka

Liga Red Orchestra 2

(1/1)

ceza16:
Witam.
Chciałbym zapytać czemu nikt jeszcze nie podjął się stworzenia ligi tej gry?
Przecież graczy i klanów codziennie praktycznie przybywa.

Więc moim zdaniem twórcy ro2 oraz tych dodatków wpierw powinni stworzyć ligę.

Proszę mnie nie linczować :D.

ufo_has_landed_!:
oj Ceza, Ceza... na prawdę czasem mam wrażenie, że żyjesz w innym świecie. Ty podobno masz klan, więc powinieneś wiedzieć wszystko o tej grze :)

podam Ci powody najważniejsze:

1. W RO1 była liga - ROLadder, bardzo popularna swego czasu i chyba nikt nie zaprzeczy kiedy powiem, że elitarna. lamerów tam nie było bo szybko dostawali baty i uciekali płakać w kąt :) Liga chciała kontynuować swoją działalność w RO2 jednak konflikt z TWI które ogólnie mówiąc miało w d..pie uwagi i prośby graczy doprowadził do jej likwidacji.

2. Gra była i nadal niestety jest zbugowana do tego stopnia, że uniemożliwia to jakąkolwiek uczciwą rozgrywkę klanową.

3. w związku z powodem nr.2 nie ma klanów które grają aktywnie w RO2. Ta cała ekipa która lata po serwerach z tagami klanowymi to takie klany jak twój - pięciu członków którzy częściej grają w CS, CoD i GTA niż RO

4. Od roku trwa budowa ligi firmowanej przez TWI - TWI Ladder. Na stronie głównej TWI jest odnośnik do ligi, zablokowany hasłem. O samej lidze na razie wiadomo tyle, że jest "WIP".

5. ze względu na powód 2 w RO2 nie gra prawie w ogóle "stara gwardia" czyli ludzie którzy mogliby cokolwiek wnieść do sceny klanowej

podałem ważniejsze, a jest ich wystarczająco dużo aby sensu tworzenia ligi jak na razie nie było. Jeśli mam być szczery to raczej nie sądzę aby ta gra kiedykolwiek miała jakąkolwiek sensowną ligę.

BRAT_MIH:
Nie ma w ogóle polskich serwerów, chociaż na jedynce do ukazania się RO2 były, czyli jakieś 5-6 lat. Darmowe na Linuxie każdy mógł mieć. Tu zdechło wszystko. Na nasz serwer składają się Angole i płaczą Mordowi, że szkoda kasy. Gdzie grać, ćwiczyć, opracowywać taktykę ?? Na ogólnym ?? Nie da rady. Sam dzisiaj przyznałeś, ze  z tymi klanami przesadziłeś. Nie ma ich i nie będzie, chyba że amerykańskie jak wejście Rising Storm.  Sam po sobie widzę, że 2-3 godziny i mam dosyć, no chyba że się starzeję :) Kiedyś na jedynce grałem całe wieczory od 19:00 do 1:00 w nocy co najmniej.

ceza16:
heh serwery będą gdy Chiny dostaną RO2 :D

Navigation

[0] Message Index

Go to full version