Author Topic: Jak zmienić głosy w grze  (Read 2634 times)

Bezi62

  • Guest
Jak zmienić głosy w grze
« on: 05 January 2013, 18:51:59 »
Witam

kupiłem dzisiaj Red Orchestra 2 Bohaterowie Stalingradu. i jedna rzecz mnie denerwuje gdy daje kampanie niemcami to na początku jest ten filmik i gościu gada po polsku a ja bym wolał jednak po niemiecku dla klimaty, tylko bym chciał napisy po polsku.
i tu jest moje pytanie czy jest taka możliwość.? kombinowałem z tym plikiem co jest na forum do zmiany języka ale dalej jest lipa.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Jak zmienić głosy w grze
« Reply #1 on: 05 January 2013, 22:15:59 »
W opcjach zdaje się jest opcja zmiany języka żołnierzy na rodzime  :o

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Jak zmienić głosy w grze
« Reply #2 on: 06 January 2013, 09:51:02 »
i jedna rzecz mnie denerwuje gdy daje kampanie niemcami to na początku jest ten filmik i gościu gada po polsku a ja bym wolał jednak po niemiecku dla klimaty, tylko bym chciał napisy po polsku.


to w jakim języku mówi lektor podczas filmików w singlu zależy od wersji językowej gry jaką sobie zainstalowałeś. Wersja pudełkowa CENEGA ma możliwość instalacji gry po polsku lub angielsku. Jak się zapewne domyślasz, całość tekstów w grze również instalowana jest w wybranym języku.  Aby mieć niemieckiego lektora musiałbyś ściągnąć sobie niemiecką wersję gry, ale wtedy w singlu po ruskiej stronie też gadałby Ci po niemiecku. No i całość tekstów w grze byłaby niemiecka :)


Bezi62

  • Guest
Odp: Jak zmienić głosy w grze
« Reply #3 on: 06 January 2013, 18:32:53 »
szkoda liczyłem na takie coś jak w company of heroes, że lektor mówi po angielsku z akcentem niemieckim + napisy po polsku.

ps

grę mam na steam, wersja game of the year (goty)