Author Topic: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2  (Read 15865 times)

BartoszN.

  • Guest
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #15 on: 05 January 2013, 12:27:54 »
Eragon Eragon Eragon to nie jest klan tylko mała przyjacielska grupka, a ty jesteś małym dzieckiem z dużymi ambicjami. Poza tym odszedłem z twojego klanu bo dałeś za dużo władzy  Diagramowi. A i jeszcze jedno nie biegam po klanach tylko zapraszam dobrych przyjaciół. Mao miał racje po prostu boisz się konkurencji.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #16 on: 05 January 2013, 12:36:37 »
dajcie spokój chłopcy bo wyglądacie tak :


BartoszN.

  • Guest
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #17 on: 05 January 2013, 12:39:33 »
W sumie Ufo masz racje :D, nie będę się sprzeczał z jakimś dzieckiem.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #18 on: 05 January 2013, 12:45:25 »
Cezary jak widzę to więcej gra w GTA San Andreas jak ro RO2 :) Trzy godziny w dwa tygodnie - to chyba ludzie, ale graja sami :)

hubtus

  • Guest
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #19 on: 05 January 2013, 16:33:36 »
W sumie na forum zarejestrowany jestem dość długo, choć niewiele się udzielam, ale akurat też zagrałbym w jakiejś większej lub mniejszej grupie,więc może odezwę się do kogoś poprzez forum lub steam. Sam próbowałem stworzyć taką grupkę znajomych do RO2, ale rozpadła się w 2 tygodnie :-\ . Poza tym Eragon16 komunikator i forum nie jest najważniejszą rzeczą, liczą się przede wszystkim ludzie. Znalezienie Tsa nie jest trudne. Szkoda, że Fight Night nie są też organizowane na RO2 :(, bo na taki z chęcią bym wpadł :)

@BRAT_MIH, Wasz Ts jest dostępny tylko dla klanowiczów, czy zwykli gracze też mogą wejść i posiedzieć na nim gdy graja na jednym z waszych serwerów?

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #20 on: 05 January 2013, 16:50:51 »
Hubtus TS jest bez hasła ogólnodostępny. Każdy może wejść, pogadać, wspólnie pograć. Jest pokój RO gdzie gadają po angielsku, jest pokój Polish Speakers, gdzie gadamy po polsku (głównie gramy w RO). Gracze - Polacy to Mord (szef wszystkich szefów), Erka1, Ness44, Sledz007, RobertSledz, Dzik, SlavecOne, Mixer, sakoTRG, Viper i ja. Chyba nikogo nie pominąłem. Na stronie możesz podejrzeć czy jest ktoś na TS. Jak wbijasz na TS to pierwszy jest ogólny angielskojęzyczny powiedz chociaż "hi" bo Angole się skarżą, że ludzie włażą bez przywitania i wyłażą zaraz :) Ale oni łupią w CODa :)

Aha i jak jesteśmy w większości to gramy na classicu :) Kiedyś jeden kolega wszedł i do pól godziny zajarzył, że my na innym serwie i dlatego w ogóle nie rozumiał o czym gadamy :)


hubtus

  • Guest
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #21 on: 05 January 2013, 17:58:10 »
W takim razie pewnie kiedyś wpadnę. Ja akurat gram częściej na waszym drugim serwerze, ale co tam ;)

ceza16

  • Guest
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #22 on: 06 January 2013, 06:25:58 »
Poza tym Eragon16 komunikator i forum nie jest najważniejszą rzeczą, liczą się przede wszystkim ludzie.
Wiem, że komunikator i forum nie najważniejsze, ale zapewniają konfort bycia w klanie.

Cezary jak widzę to więcej gra w GTA San Andreas jak ro RO2 :) Trzy godziny w dwa tygodnie - to chyba ludzie, ale graja sami :)
To prawda zasuwam teraz w GTA: SA lecz to z powodu że mam jakieś dziwne błędy w Red Orchestra 2.

W sumie Ufo masz racje :D, nie będę się sprzeczał z jakimś dzieckiem.
A oświeć mnie ile ty masz lat że uciekasz z klanu tworzysz swój 5 osobowy co nikt nie gra.
A moi klanowicze zgłosili mi że namawiasz ich do przejścia do swojej "drużyny".
Ale ja ostrzegłem ich parę dni temu.

Szkoda, że Fight Night nie są też organizowane na RO2 :(, bo na taki z chęcią bym wpadł :)
Jestem takiego samego zdania, bo w Red Orchestra 1 ja już nie gram a jak widziałem ze screenów PrzemoPL to na FN w DH to tłumów nie było.

Offline PrzemoPL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 44
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #23 on: 06 January 2013, 10:22:21 »
Jestem takiego samego zdania, bo w Red Orchestra 1 ja już nie gram a jak widziałem ze screenów PrzemoPL to na FN w DH to tłumów nie było.
Akurat mój screen nie jest adekwatny do tego ile osób było na FN, bo to było z tej mapy na której jakoś mi  nawet szło.

Koller

  • Guest
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #24 on: 06 January 2013, 10:53:44 »
dawno mnie tu nie było, ale niezłe FajtDeje tu odchodzą:)...albo mi się wydaje albo średnia wieku spada na łeb, za niedługo zamiast o RO to będziemy czytać z jakich przedmiotów gimnazjalnych jest Ceza zagrożony:(...
ktoś wyżej wspomniał o FN ale w RO2 - może ktoś się podejmie tego ? Ja bym chętnie pograł z samymi polakami.

BartoszN.

  • Guest
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #25 on: 06 January 2013, 13:07:46 »
A oświeć mnie ile ty masz lat że uciekasz z klanu tworzysz swój 5 osobowy co nikt nie gra.
A moi klanowicze zgłosili mi że namawiasz ich do przejścia do swojej "drużyny".
Ale ja ostrzegłem ich parę dni temu.

Mam 16 lat i nie uciekam z klanu tylko odchodzę i tworze swój z kumplami bo u ciebie są rządy dyktatorskie, I nie namawiam ale proponuje.
« Last Edit: 06 January 2013, 15:51:17 by BartoszN. »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #26 on: 06 January 2013, 19:41:43 »
Panowie, ale wycieczki osobiste to możecie prowadzić w innym miejscu.
A co do FN w RO2 to nawet mapy bym zaktualizował :P

ceza16

  • Guest
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #27 on: 06 January 2013, 20:18:04 »
Dobrze koniec tematu sporów między 1st a 14th.
Bo to non sens.
Ale wyzywanie od gnid przez BartoszN. na forum ro2 na PW nie należy do najbardziej dobrego zachowania.
Oto mały screen:

PS. Okazał się nieco większy :D

Co do tego FN to za tydzień pewnie to mój klan mógłby udostępnić 32 slotowiec na potrzeby FN.
Lecz mamy problemy bo nasz Skarbnik nie posiada Konta Walutowego lub czegoś.
Co przeoczyliśmy przy planowaniu.
Więc musimy czekać aż on ruszy na money.pl lub inną stronę i wyśle pieniądze.
Lecz obiecujemy że słowa dotrzymamy.

Co prawda nie koniecznie za tydzień ale do max. miesiąca sie uporamy.
« Last Edit: 06 January 2013, 20:33:06 by eragon16 »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #28 on: 07 January 2013, 13:04:33 »
Lecz mamy problemy bo nasz Skarbnik nie posiada Konta Walutowego lub czegoś.
Co przeoczyliśmy przy planowaniu.
Więc musimy czekać aż on ruszy na money.pl lub inną stronę i wyśle pieniądze.
Lecz obiecujemy że słowa dotrzymamy.

Twoja składnia Eragon jest dość zbliżona do google translator. moja rada - zaprzestań gry w cokolwiek i weź się za czytanie książek, bo egzamin już nie długo...

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Szukam klanu/ludzi do wspólnej gry RO2
« Reply #29 on: 07 January 2013, 13:30:43 »
I każ mu założyć paypal - przelew międzynarodowy w 15 minut