Author Topic: weteran walk poszukuje klanu  (Read 4488 times)

Zabstone

  • Guest
weteran walk poszukuje klanu
« on: 27 October 2009, 16:43:06 »
Po rozpadzie FB 2 ( mam nadzieje ze tymczasowym)  poszukuje klanu .. najlepiej czesto uczeszczajacego na serwerach DH .. wyspecjalizowany jestem na bataliony spadochroniarzy itp.... zreszta coz tu wiecej mozna dopisac .. mozecie mnie przetestowac podczas gry

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: weteran walk poszukuje klanu
« Reply #1 on: 26 May 2012, 10:06:57 »
Niestety z tego co wiem, to Zabstone przez te trzy lata, od napisania powyższego postu, zmienił się bardzo, założył rodzinę i jest prezesem dużej firmy. Kandydował nawet na senatora, albo chciał jakiegoś przekupić, nie pamiętam już. ;)

Tutaj masz Ceza aktualne  zdjęcie Zabstona, a ten koleś co podpowiada, to nie chwaląc się ja ( mówię mu że chcesz się z nim skontaktować)


A tutaj fota z początków gry w RO1
« Last Edit: 26 May 2012, 11:48:25 by ryszka »


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: weteran walk poszukuje klanu
« Reply #2 on: 26 May 2012, 15:46:34 »
Ryszka, uprzedziłeś mnie ! Ale zrobiłeś to bosko :) Masz plusa, a ja sobie walnę przynajmniej facepalma


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: weteran walk poszukuje klanu
« Reply #3 on: 26 May 2012, 16:18:28 »
Najgorsze jest to że tłumaczę Marlonowi że boss może być tylko jeden, a ten dalej się zastanawia czy dołączyć ( dobra już kończę)

PS: Teraz na poważnie. Marlon Brando świetny aktor i wielki szacun dla niego. Ceza obejrzyj ojca chrzestnego, albo jeszcze lepiej przeczytaj. Mario Puzo jest autorem książki. Przyda Ci się do prowadzenia klanu.
« Last Edit: 26 May 2012, 16:46:17 by ryszka »