Author Topic: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight  (Read 55099 times)

Shock

  • Guest
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #15 on: 15 December 2012, 18:25:32 »
Przez taka pierdole tracice potencjalnych graczy na serwerze ale tak to jest jak tworza to 14 letni chlopcy . Pozdrawiam

Chciałoby się powiedzieć vice versa, bo:

Przez wyzywanie graczy, team kille, super mądre i przemyślane nicki w grze, robi się nieciekawie na serwerze.


Przez taka pierdole tracice potencjalnych graczy na serwerze

Jasne ale tak to jest jak się ma 14 letnią gimbaze na serwerze. A gracze zawsze byli i będą.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #16 on: 15 December 2012, 19:14:04 »
Widzę tu pełen profesjonalizm. Wstyd, aby banować ludzi nie sprawdzając wcześniej jego id.
Ale tak to jest jak tworzą to niedojrzali emocjonalnie chłopcy.
Kurcze jestem na forum od roku i  pewnie mało jeszcze wiem. Myślę jednak że skoro jest jeden serwer, który wszyscy współtworzymy grając na nim,(ja ostatnio mało gram) to takie teksty są bez sensu. Nie chcę teraz bronic adminów, tylko stwierdzić że powinniśmy trzymać się razem, a ewentualne nieporozumienia wyjaśniać w sposób normalny, czyli nie obrażając siebie nawzajem.


Offline PrzemoPL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 44
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #17 on: 16 December 2012, 10:46:33 »
To gracz Hiacenty ma zdjętego bana czy nie ? Bo się robi zbędna kłótnia i nie wiem.

Shock

  • Guest
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #18 on: 16 December 2012, 12:39:32 »
A co ty adwokat jesteś ?

Jeżeli było dwóch Hiacentych na serwerze to prawdziwy powinien napisać o tym że ktoś się pod niego podszywa do adminów, którzy na serwerze byli w liczbie 3. Nie napisał, dostał bana.

Dla mnie to jest czysta prowokacja (co zdarzało się wcześniej z udziałem zbanowanego i jego kolegów) i próba wywołania kolejnej bezsensownej i nic nie wnoszącej dyskusji.

Ban jest, koniec tematu.

Chce unbana to zapraszam na Mumble Red Orchetra i do admina który bana przyznał.


Offline PrzemoPL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 44
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #19 on: 16 December 2012, 12:55:34 »
A co ty adwokat jesteś ?

Jeżeli było dwóch Hiacentych na serwerze to prawdziwy powinien napisać o tym że ktoś się pod niego podszywa do adminów, którzy na serwerze byli w liczbie 3. Nie napisał, dostał bana.

Dla mnie to jest czysta prowokacja (co zdarzało się wcześniej z udziałem zbanowanego i jego kolegów) i próba wywołania kolejnej bezsensownej i nic nie wnoszącej dyskusji.

Ban jest, koniec tematu.

Chce unbana to zapraszam na Mumble Red Orchetra i do admina który bana przyznał.
A jestem , ponieważ on ma bana na forum , i ktoś musi to wyjaśnić  .
O jaką prowokacje Ci chodzi bo nie wiem , napisz to się dowiem .
Na Mumbla pewnie wejdzie do adminów tylko który mu dał z tej liczby 3?

Sojuz_PL

  • Guest
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #20 on: 16 December 2012, 13:26:58 »
A co ty adwokat jesteś ?

Jeżeli było dwóch Hiacentych na serwerze to prawdziwy powinien napisać o tym że ktoś się pod niego podszywa do adminów, którzy na serwerze byli w liczbie 3. Nie napisał, dostał bana.

Dla mnie to jest czysta prowokacja (co zdarzało się wcześniej z udziałem zbanowanego i jego kolegów) i próba wywołania kolejnej bezsensownej i nic nie wnoszącej dyskusji.

Ban jest, koniec tematu.

Chce unbana to zapraszam na Mumble Red Orchetra i do admina który bana przyznał.

Oczom własnym nie wierzę. Czy to pisze admin serwera ro.pl, czy jakiś niewyżyty dzieciak, który spełnia się w roli miłościwie nam panującego, wprowadzając "porządek" tam gdzie uzna to za słuszne. Sprawa jest tak banalnie prosta, że powinno się ją załatwić od ręki jeszcze tego samego wieczora, ale nie. Mamy tutaj miłościwie nam panującego admina aka Pan "Świetlik". Czy jest jakikolwiek sens przytaczania procedury wlepiania bana ? Przecież najlepiej przyznaje się na krzywy ryj, a jaka potem jest z tego satysfakcja. Zarzut o prowokacje oddalam, widzę, że co poniektórzy lubują się w takich aktach.
Następnym razem wejdę sobie na serwer pod nickiem miłościwie nam panującego. Zrobię burdel jakiego serwer ten nie widział od zarania Ostfronta, a następnie poczekam aż dany osobnik (ostatecznie identyfikacja zachodzi w drodze dogłębnej analizy grafologicznej "ksywki" gracza) otrzyma dożywotni ban oraz straci wszelkie prawa administratora. Chociaż po krótkim namyśle, stwierdzam, że trudny może być do podrobienia ten "blask" jakim emanuje "ksywka" miłościwie nam panującego aka Pan "Świetlik".
Zastrzegam sobie, moim zamiarem nie jest prowokacja kogokolwiek, ale niedorzeczność tej sytuacji usprawiedliwia prześmiewczy ton mojej wypowiedzi.

Shock

  • Guest
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #21 on: 16 December 2012, 14:00:31 »
Czytaj ze zrozumieniem, czyli cofnij się do pierwszej strony tego tematu to zobaczysz kto dał mu bana.

Wypocin Sojuz_PL nie będę komentował, a nie robie tak gdy komentarze sięgają gleby i błota. 

Offline PrzemoPL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 44
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #22 on: 16 December 2012, 14:07:07 »
Czytaj ze zrozumieniem, czyli cofnij się do pierwszej strony tego tematu to zobaczysz kto dał mu bana. 
Shocku nie szalej , zapomniałem że Pobor dał bana. Ale z tymi prowokacjami to przegiąłeś że niby co my zrobiliśmy?

Shock

  • Guest
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #23 on: 16 December 2012, 14:11:15 »
Nie napisałem "Wy" Ale znając poprzednie wyskoki Hiacentego wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było jak napisałem.

Offline PrzemoPL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 44
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #24 on: 16 December 2012, 15:11:06 »
Nie napisałem "Wy" Ale znając poprzednie wyskoki Hiacentego wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było jak napisałem.
Hiacek chętnie wpadnie do Was na mumbla wieczorem koło 21 , tylko teraz by się chciał dowiedzieć o tych "wyskokach".

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #25 on: 16 December 2012, 19:40:43 »
Ja powiedziałem,jeśli nastąpił błąd to chce go wyjaśnić,niech Hiacenty wpadnie na mumbla,jeśli będzie miłościwie nam panujący head admin Bart to ban będzie zdjęty od ręki.

Pozdrawiam

P.S Panowie to TYLKO gra jest,bez spinek ;)

Offline PrzemoPL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 44
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #26 on: 16 December 2012, 20:40:47 »
Spoko Pobor Hiacek powiedział że wejdzie do Was i pogada na ten temat

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: 87.98.237.193 [PL] RedOrchestra.PL Ostfront FightNight
« Reply #27 on: 16 December 2012, 23:16:19 »
Sprawa wyjaśniona,temat do zamknięcia :)