Author Topic: Clowncar......  (Read 20807 times)

dark knight

  • Guest
Clowncar......
« Reply #30 on: 28 August 2006, 15:58:43 »
ja raz upolowalem clowncara tigerem ale bardziej fartem niz umiejetnosciami (w pierwszym dniu gry) BTW: raz mialem niezle zdiwko jak skrecilem i mi sie wywalil BA-64 w srodku ostrzlau artylerskiego...

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
Clowncar......
« Reply #31 on: 29 August 2006, 21:06:34 »
raz siedze se w okopie i jakiś szwab też tylko mu głowa wystaje, a tu jedzie clowncar i wali mu w głowe z prędkością około 60km/h, świetny widok:D , ale potem ruscy sie wywalili i sprzątnałem ich z mp40, acha i fajnie sie driftuje

asn

  • Guest
Clowncar......
« Reply #32 on: 28 September 2006, 20:18:02 »
Clown jest rewelacyjny. Slajdy po polu i wyskoki na kamieniach :D:D a potem saczelek na tygrysie :D i boom

Tankista

  • Guest
Clowncar......
« Reply #33 on: 30 September 2006, 12:26:28 »
Najlepszy pojazd do miażdżenia na placek Niemców :D Ach te latające kończyny :D:D

Goose

  • Guest
Clowncar......
« Reply #34 on: 02 November 2006, 13:00:37 »
Całe szczęście , że na Aradzie wyeliminowali tego "szybkonogiego karła" ;)

sHaKaL

  • Guest
Clowncar......
« Reply #35 on: 19 October 2007, 17:32:54 »
Ja trafiłem kiedyś na mapkę o nazwie SkiJump albo jakoś podobnie. Jak sama nazwa wskazuje, na mapie umieszczona była ogromna skocznia narciarska :D  Zabawa niesamowita !!! Szczególnie kiedy skacząc z niej owym clowncarem i szybując w powietrzu nagle wszedłem w kolizję z pociskiem wystrzelonym z Panzera stojącego nad hangarem na początku skoczni :yes   Wrak mojego pojazdu leciał jeszcze ze dwie/trzy sekundy zanim z hukiem trzepnął o glebę :satisfied