Author Topic: Crash  (Read 2917 times)

hubtus

  • Guest
Crash
« on: 22 November 2012, 09:08:07 »
Witam. Red orchestre 2 kupiłem chwile po premierze w Polsce. Nigdy nie miałem z nią żadnych większych problemów, lecz po ostatniej aktualizacji gra crashuje się od kilku do kilkunastu minut po włączeniu. Ma może ktoś z forumowiczów podobny problem, widział podobny wątek na forum TWI lub zna przyczynę problemu?

Specyfikacje komputera:
windows xp service pack 3
procesor: intel core 2 duo E7400 2.8GHz
RAM: 4gb DDR2
Karta graficzna:NVIDIA GeForce 9800 GT
« Last Edit: 23 November 2012, 22:47:33 by hubtus »

hubtus

  • Guest
Odp: Crash
« Reply #1 on: 23 November 2012, 23:18:12 »
Dodam również, że sterowniki do karty graficznej mam najnowsze, a weryfikacja plików nie pomogła.

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Odp: Crash
« Reply #2 on: 26 November 2012, 18:41:01 »
    Nie wiem, czy Ci pomogę, ale coś mogę przynajmniej dodać do tematu.
Mam ten sam procek co Twój i  tyle samo ramu, ale z tego co się orientuję, to XP jest w stanie wykorzystać maksymalnie 2GB ramu.
 
 Problem miałem z grą identyczny. W ogóle i z RO1 od jakiegoś czasu mam problemy, jak z żadną inna grą:(
Z częśić się uporałem, ale i tak jakieś błędy zostały (np: nie mam muzyki w grze, lub wyrzuca mnie z gry, przy zmianie mapy) ale już nie mam nerwów z tym walczyć, więc zostawiłem tak, jak mam.

A wracając do tematu. Pomogło dopiero, gdy przeinstalowałem STEAM, potem wrzuciłem do napędu wersję pudelkową RO2 a resztę porałem ze STEAM (pobieranie gry tylko ze STEAM nie rozwiązało mi problemu).

Gdyby Ci się udało rozwiązać swój problem- daj znać co pomogło. Zawsze się może kiedyś przydać...

hubtus

  • Guest
Odp: Crash
« Reply #3 on: 08 December 2012, 11:37:16 »
Martin wziąłem się wreszcie za reinstalacje gry, ale to nie pomogło. Jednakże odznaczyłem wszystkie mapy w steam Workshop i to rozwiązało mój problem. Prawdopodobnie Workshop jest jeszcze nie dopracowany lub wywoływało to u mnie pobieranie jednej z map. W każdym bądź razie zrezygnowałem na razie z tej opcji i wszystko działa. :)

Shock

  • Guest
Odp: Crash
« Reply #4 on: 08 December 2012, 16:13:50 »
Prawdopodobnie Workshop jest jeszcze nie dopracowany lub wywoływało to u mnie pobieranie jednej z map. W każdym bądź razie zrezygnowałem na razie z tej opcji i wszystko działa. :)

To mogę potwierdzić. Ciągle ściąga mapy które już mam, a ostatnio sam sobie zainstalował całą zawartość Workshopa. Jednak problemów z działaniem RO2 nigdy nie miałem.