Author Topic: Problem z Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad (KERNELBASE.DLL, APPCRASH itd.)  (Read 21090 times)

Daazzz

  • Guest
Z tego co pamiętam to :
1. Pliki pobierane przez serwery znajdują się w  ...:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Red Orchestra 2\ cache, lub jakoś tak.
2. Możesz tez spróbować usunąć folder Red Orchestra 2 w "Biblioteki\Dokumenty", co prawda będziesz musiał na nowo pobrać parę MB danych i na nowo skonfigurować ustawienia graficzne gry ale powinno pomóc.


ŚlązkiChłop.

  • Guest
Daazzz

Niestety- Nie ma takiego folderu "Cache" w folderze z składnikami gry.
Usunięcie bibliotek/ dokumentów też nie pomogło.

A dodatkowo dzieje się coś takiego:

http://www.iv.pl/images/22098210778220105594.jpg

Zniknęła także możliwość wyboru broni podczas gry- ekran też jest pusty.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Mam to samo co kolega.

ŚlązkiChłop.

  • Guest
No, a więc wracam po dość długiej przerwie, postanawiając trochę pośmiać się z programistów RO2.
Wydając płatny dodatek, dodający wojska Amerykańskie do gry, walczące z Japonią kompletnie stracili moje zaufanie, nie robią nic w kierunku naprawy błędów, optymalizacji, ale potrafią wydać płatny dodatek.
Podzielili ten cały syf na dwa programy, widnieją na moim koncie steam teraz:
-Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Single player
-Rising storm/ Red Orchestra 2 Multiplayer

Oba... "startery" już zainstalowane, po cholerę mi program do włączenia dodatku skoro go nie posiadam, innymi słowy, kolejne parę godzin na ściąganiu tego szajsu zmarnowane.

Nie będę się już bawił tym, błędu z wyborem broni nie naprawiłem po licznych re-installach i innych...

Moje konto steam idzie na sprzedasz, razem z paroma innymi, mniejszymi tytułami.

Można zamknąć temat, dziękuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam.

Daazzz

  • Guest
Ostatnio miałem podobny problem, RO2 i inne gry mi robiły niespodziewane crashe, komp się zawieszał, nawet "bluescreen" mnie zaatakował.
Jednocześnie w RO2/RS znikło mi menu wyboru broni.

Rozwiązania są dwa:
1. Względem crashów i innych błędów - pomogła aktualizacja BIOSU płyty głównej.
2. Względem problemów w samej grze - pomogła zmiana ustawień karty graficznej a mianowicie antyaliasingu na opcję "kontrolowany przez urządzenie".

Teraz RO2/RS śmiga na ustawieniach b.wysokich z 70-75 fps. Inne gry też już nie robią crashy.

Polecam jeszcze sprawdzić czy DirectX nie jest uszkodzony i w razie czego wykonać instalację naprawczą.

« Last Edit: 11 June 2013, 08:33:00 by Daazzz »

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Witam ponownie moi drodzy po bardzo długiej przerwie.

RO2 znowu pobrałem z racji tego że jest ono dostępne za darmo iiii... problem udało mi się rozwiązać szperając po różnych forach, otóż wystarczy jedynie wejść w bibliotekę gier i kliknąć prawym przyciskiem myszki na grę w bibliotece, następnie wybrać z opcji "właściwości" i od razu wybrać w oknie "opcje uruchamiania" - a tam wpisać komendę.:

-UseAllAvailableCores

Można się domyślić do czego służy komenda i jak działa. ;)

Teraz jedynie wybrać opcje "Ok" i zamknąć okno, gra nie szwankuje i chodzi płynnie. :)

Miłej gry i do zobaczenia na polu bitwy. ;)

(Problemu z znikającym wyborem broni już nie mam, nie wiem dlaczego - może reinstall z innego źródła pomógł.)

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Pytanie do Wyjadaczy: gram sobie w RO2SP i czasami jak respawnuje (zaczynając w okopie) to nie mogę wyjść tylko się obracać w nim, ocb?! Druga sprawa to jak jest intro do misji to nie mogę go niczym wyłączyć a jak wciskam esc do wywala mnie do pulpitu ;]

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
A) olej singla, szkoda na to życia :P
B) podczas odgrywania filmu gra wciąż wczytuje jakieś dane, tego nie przeskoczysz