Author Topic: Problem z Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad (KERNELBASE.DLL, APPCRASH itd.)  (Read 21082 times)

ŚlązkiChłop.

  • Guest
A czytałeś w necie o swoim błędzie? z tego co ja na szybko zauważyłem to błąd KERNELBASE.DLL jest dość popularny w przypadku win7 ver 64bit. Drąż temat w necie, chyba tylko tam znajdziesz rozwiązanie..

Tak, czytałem na forum Tripwire, że to może wynikać z wersji 64 bitowej, ale ja mam 32.
Będę czekał, może wydadzą jakiś patch, ogólnie słyszałem, że silnik na którym została stworzona ta gra to szajs, na razie zostanę przy jedynce, ma ten klimat.

Wesołych świąt życzę.

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Zainstaluj/zainwestuj w system 64 bitowy. Ponieważ, posiadasz 4GB RAM oraz procesor 64bitowy. Win7 x86 instaluje się na jakieś stare laptopy. Zauważ ze obecnie Win8 jest tylko w wersji 64bit.

Zobacz w statystyki STEAM z Windows 7 64 bit korzysta 60% graczy.

Czy to rozwiąże problem możliwe że tak poniewaz system 32bit  mogą wykorzystywać nie więcej niż 2GB. Dlatego po jakimś czasie gra ci się zapycha.

Inna sprawa gra RO1 jaki i RO2 dzięki silnikowy wspierają system64 dzięki któremu działają wydajniej.
« Last Edit: 22 December 2012, 11:08:19 by csMKJP »

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Dobrze, zobaczę, na razie to nie myślałem nad tym, bo niezbyt u mnie z kasą, ale, dzięki, sprawdzę co da się zrobić.

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Jest jeszcze jeden problem, oczywiście ja cały czas szporuje na ten system 64 bitowy, lecz tak się składa że mój kumpel ma system 64 bitowy, mój komputer był tak jakby "wzorowany" na niego, oczywiście mój był składany i wyszło taniej, więc zdarzały się problemy z zasilaczem, ale, do rzeczy:
 Poprosiłem go, aby zainstalował steam i Red Orchestrę na jego komputerze, aby sprawdzić czy problem będzie się pojawiał, nie musieliśmy tego robić, już wiedzieliśmy że coś pójdzie nie tak, ma on bardzo "obszerną" kolekcję gier, w jej skład wchodzi trylogia gry Brothers in Arms, jedna z jej części, chyba Hell's Highway (Przepraszam jeśli źle to napisałem, ale język Angielski to nie jest mój przepis do szczęścia...) Okazało się, że też chodzi na Silniku Unreal3,  (też przepraszam za jakiekolwiek błędy.) więc też ją zainstalowaliśmy, na komputerze kumpla, podczas gry w RO zużycie CPU wykazało 80%, w BIA już 90%, może tu chodzi o sterowniki NVIDIA, nie mam już pojęcia, kompletnie się na tym nie znam, ale u mnie już można spokojnie grać, mam komputer po formacie, po poprzednim właścicielu, mam go luźno postawionego, podczas gry w RO się bardzo przegrzewał, jakoś można grać, pół godzinki, nawet godzinę i żadne błędy się nie pojawiają, więc na razie jest dobrze.

Pozdrawiam.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Ale czym ty się przejmujesz - gra wyświetla się płynnie to znaczy, że wszystko jest ok. Byle PC pociągnie HH na wysokich ustawieniach :)

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Taak... Tylko że dalej dzieje się to samo i to jeszcze gorzej, odpuszczam sobie tą grę, właśnie kupiłem Battlefield 3, wiec skupię się na tej grze.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Mi na W7 64 wszystko działa :) Musi...

ŚlązkiChłop.

  • Guest
No dobrze, zmieniam na 64...

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Witam ponownie po tych paru, miesiącach.

RO2 dalej chodzi tak jak chodziło, czyli wyrzuca do pulpitu po paru minutach gry, nawet na najniższych, chociaż system mam 64 Bitowy.

Będę pisał do Tripwire- "zażalenie", w którym opiszę swój problem, może oni coś z tym zrobią, skopali tą grę.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Obawiam się,że niewiele Ci to da, wielu było takich jak Ty. Pamiętam jak gra wyszła, to chcieli,żeby im wysyłać Crash dumpy, a oni pomyślą co z tym zrobić. Wszyscy doszliśmy do wniosku, że to gra jest marudna. Właściwie każdy z nas, graczy tutaj borykał się z problemami jakimiś z RO 2. Zupełnie niezależne to było od tego czy "pod maską" siedziało AMD , Intel czy Nvdia. Faktem jest,że gra do dziś potrafi mi się wywalić, na każdym z 3 komputerów u mnie. Każdy z innymi parametrami i systemem, odpowiednio PC ( procek i karta AMD, win 7 prof) , Lapek a ( procek Intel, karta AMD, win 7 home) czy drugi lapek z Vistą. Powiem szczerze,że niestety ciężko stwierdzić co dolega Twojemu, u mnie nie pomogło nawet to,że dosłownie zaorałem jeden z dysków :/

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Heh, ja miałem już kiedyś problem, gdy kupiłem ARMA II z CD Action, klucz do MP nie działał, ale dostałem ten klucz i wszystko śmigało, CD Action nie olewa graczy, zobaczymy co na to zagraniczne studio Tripwire.

Jeśli mnie po prostu oleją, to będę grał dalej w pierwszą część RO, szkoda tylko że ta gra obumiera, a BF3 nie daje mi takiej frajdy.

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Proponował bym Ci zmienić zasilacz. Ponieważ Feel ma niezbyt dobrą opinie, nadaje się raczej do zastosowań biurowych. RO2 ma słaba optymalizacje i może brakować mocy. Jak masz możliwość przetestuj komputer na jakimś markowym zasilaczu.
« Last Edit: 20 March 2013, 10:44:44 by csMKJP »

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Można spróbować, akurat mam taką możliwość, spróbuję.

@

Odpisali mi, iż gra mi nie chodzi, bo komputer nie spełnia wymagań gry- to jest śmieszne.
« Last Edit: 21 March 2013, 10:55:45 by ŚlązkiChłop. »

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Wybaczcie że piszę pod swoim postem, ale to może coś wnieść do sprawy-

Posiadam sterowniki NVIDIA- już bawiłem się tym podczas gry w ARMA II.

Można tam zmniejszyć różne opcje, zaczynając od grafiki kończąc na wydajności, trochę się tym pobawiłem i gra śmiga bez zastrzeżeń, dziękuje wszystkim za czas.

Ale mam też inny problem, wczoraj pobrałem coś z pewnego serwera- "murator?" "emurator?" Coś w tym stylu- od tego momentu gra strasznie klatkuje- a w menu nie ma nic do wyboru, strona jest pusta, gdzie znajdują się pliki, które pobrały się z serwera? I czy muszę zakładać na to osobny temat?

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Zapewne chodzi o 'mutator' , takie pierdołki, zmieniają niektóre parametry na serwera, wedle zachcianek administratora. Co do folderu, gdzie się to znajduje to wolałbym poczekać na kogoś z większa wiedzą na ten temacie niż ja, bo czuje się niekompetentny :)