Author Topic: Single Player !!!  (Read 6627 times)

valentine1995

  • Guest
Single Player !!!
« on: 07 July 2013, 09:43:35 »
Jak uruchomić tryb Single Player w red orchestra 2?w bibliotece gier w steam mam tylko muliti player.proszę o pomoc!

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Single Player !!!
« Reply #1 on: 07 July 2013, 11:20:30 »
Tak właśnie popatrzyłem na steam i Ro 2 występuje tam w trzech osobach. Ja akurat opcję pojedynczego gracza posiadam (ale nie ściągam bo po co, do botów strzelać? Z drugiej strony w IF strzelam  ;)) . Nie wiem jak Ci pomóc , może restart steama, ale wtedy kupa ściągania. Pogubili się chłopcy z TWI/Valve Corporation.
« Last Edit: 07 July 2013, 11:45:34 by Ryszka »


Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Single Player !!!
« Reply #2 on: 07 July 2013, 11:25:12 »
Znajdź w katalogu Steam plik ClientRegistry.blob i go usuń. Następnie zrestartuj program Steam.

kubson

  • Guest
Odp: Single Player !!!
« Reply #3 on: 05 October 2013, 11:40:19 »
Witam!

Mój problem dotyczy także single player, kupiłem grę w postaci klucza na steam aktywowałem, gra się uruchamia ale gdy chcę rozpocząć kampanie moge wybrać tylko państwa osi (niemców) a kampania aliancka ( rosjanami) jest zablokowana, ikonka w postaci kłódki o co może chodzić ?


 tu masz odpowiedź http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2966.msg40057/topicseen.html#new
« Last Edit: 05 October 2013, 12:03:13 by Ryszka »

maliha3492

  • Guest
Odp: Single Player !!!
« Reply #4 on: 20 January 2014, 08:18:04 »
Siemano, mam problem z ro2, a mianowicie, odpalam grę, pokazuje te filmiki na początku itd, pojawia się menu i sekundę potem w prawym górnym rogu "pobieranie streets of stalingrad 0%" i w tym momencie gra się zacina i nic się nie dzieje, a jak wyjdę do menedżera to jest "bez odpowiedzi", reinstall nie pomógł. Planuje również kupić RS z gryonline.pl, czy to mogłoby może pomóc? Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Single Player !!!
« Reply #5 on: 20 January 2014, 13:55:59 »
Witam!

Mój problem dotyczy także single player, kupiłem grę w postaci klucza na steam aktywowałem, gra się uruchamia ale gdy chcę rozpocząć kampanie moge wybrać tylko państwa osi (niemców) a kampania aliancka ( rosjanami) jest zablokowana, ikonka w postaci kłódki o co może chodzić ?


 tu masz odpowiedź http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2966.msg40057/topicseen.html#new
Bo najpierw musisz przejść po stronie OSI

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Single Player !!!
« Reply #6 on: 20 January 2014, 16:47:52 »
@ Maciej 5 października 2013..........
@ maliha
Siemano, mam problem z ro2, a mianowicie, odpalam grę, pokazuje te filmiki na początku itd, pojawia się menu i sekundę potem w prawym górnym rogu "pobieranie streets of stalingrad 0%" i w tym momencie gra się zacina i nic się nie dzieje, a jak wyjdę do menedżera to jest "bez odpowiedzi", reinstall nie pomógł. Planuje również kupić RS z gryonline.pl, czy to mogłoby może pomóc? Z góry dzięki i pozdrawiam :)
Siemano, mam problem z ro2, a mianowicie, odpalam grę, pokazuje te filmiki na początku itd, pojawia się menu i sekundę potem w prawym górnym rogu "pobieranie streets of stalingrad 0%" i w tym momencie gra się zacina i nic się nie dzieje, a jak wyjdę do menedżera to jest "bez odpowiedzi", reinstall nie pomógł. Planuje również kupić RS z gryonline.pl, czy to mogłoby może pomóc? Z góry dzięki i pozdrawiam :)
http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,3006.0.html

Schizofrenia?