Author Topic: Problem z Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad (KERNELBASE.DLL, APPCRASH itd.)  (Read 21068 times)

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Witam, zaczynając chciałbym podziękować każdemu kto będzie w stanie mi pomóc, jestem wielkim fanem tej gry i dużo nad nią czasu spędziłem.

Do rzeczy. Kupiłem grę Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad parę dni temu. Mam problem ale nie wiem do kogo się zwrócić...

Tak więc. Podczas gry gra zaczyna powoli się zacinać, przerywać, a komputer strasznie głośno zgrzyta, nie mam pojęcia co się dzieje, sprawdzałem co się dało, Przeinstalowywałem, odinstalowywałem grę, Steam, ale nic nie pomogło.

Potem zaczyna się dziać coś grubszego, gdy sprawdzam zużycie CPU w komputerze, wygląda to tak...:


http://imageshack.us/photo/my-images/692/beztytuuopd.png/



Mam nadzieję że wszystko będzie widać.

Dobra, gdy zaczynam grę, oczywiście gram przez parę minut normalnie, bez żadnych zgrzytów itp, itd. Gdy gra zaczyna zacinać się i przerywać. Nie jestem jakimś informatykiem, ale pierwsze co robię to sprawdzam właśnie te zużycie CPU, które dalej pozostaje w tej samej formie jak w zdjęciu które zamieściłem powyżej.

Po krótkiej chwili grę wywala, zostaje tylko czarny ekran i raport. APPCRASH. Jedyne co rzuciło mi się tam w oczy to błąd pliku: KERNELBASE.DLL
(Jeśli dam radę to postaram się dołączyć zdjęcie, ale w tej chwili nie mam na to czasu.)

Darowałem sobie na razie, ale myślę że pomożecie mi rozwikłać ten problem, jeszcze raz dziękuje.

« Last Edit: 20 November 2012, 22:55:13 by ŚlązkiChłop. »

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Podaj kolego konfigurację komputera i system operacyjny.

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Proszę bardzo:

System operacyjny: Windows 7 Ultimate - 32' bitowy.

Procesor: AMD Athlon(tm) II X4 631 Quad-Core 2.6 GHz
Pamięć RAM:  4.00 GB (Dostępne: 3.3 GB)
Karta graficzna: GeForce GTS 450

Nie wiem co mam jeszcze wymienić, ale zastanawiałem się trochę, i może to być problem spowodowany kartą graficzną. Oświećcie mnie jeśli czegoś nie podałem, nie znam się na tym.

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Cześć.
Odinstaluj stare i zainstaluj najnowsze sterowniki do dźwięku i karty graficznej.
Do deinstalacji użyj odpowiednich do tego programów ( dodaj-usuń się do tego nie nadaje ).
Wspomniałeś o głośnej pracy w czasie gry, może to jakiś wentylator warczy i zacina się w czasie zwiększonego obciążenia,
sprawdź temperatury programem monitorującym temperatury i napięcia( bardzo ważne ).
Sprawdź, czy obracają się wentylatory procka, karty, zasilacza, podaj typ zasilacza, zasilacz to najważniejsza część komputera.
Napisz jak zachowują się inne gry.

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Dobrze, sprawdzę wszystko, przeinstaluje, odinstaluje, miałem już przygodę z zasilaczem, więc to nie będzie chyba dla mnie problem.


Zrobię wszystko co napisałeś, dzięki.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Skąd jesteś Chłopie? sporo z tutejszych bywalców jest ze Śląska , może się znamy ?  ;)

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Synek je z Tychów, stykło łobejrzeć "informacje o profilu".

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Jak bajtel byłech to z faterem pojechołech na Rojch.  ;) Teraz, jakoś tam roboty nie było, to wróciłem do Polski, na stałe. Robię tera na Kopalni za operatora wiertnic pionowych, nie mam co robić, to gram.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Robię tera na Kopalni za operatora wiertnic pionowych, nie mam co robić, to gram.
A nie powinno to w takim razie brzmieć +- tak?:

"Fedruja na grubie, kedy ni ma roboty to szpilom"

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
No ja, mosz recht.

ŚlązkiChłop.

  • Guest
A nie powinno to w takim razie brzmieć +- tak?:

"Fedruja na grubie, kedy ni ma roboty to szpilom"

Przepraszam, ale niektórzy wychodzą z wprawy...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Przepraszam, ale niektórzy wychodzą z wprawy...
;)
Tak czy inaczej jakby to określił nasz Wielki Nieobecny Kolega - "ukryta opcja" jeszcze się bardziej rozrasta  ;D

Dobra koniec OffTopu i proszę zgodnie z tematem  :)

ŚlązkiChłop.

  • Guest
;)
Tak czy inaczej jakby to określił nasz Wielki Nieobecny Kolega - "ukryta opcja" jeszcze się bardziej rozrasta  ;D

Nie wiem, o co ci dokładnie chodziło, nie obchodzi mnie to...

Wracając do tematu.:

Co do innych gier, to śmigają bezproblemowo... Tylko z RO2 mam takie problemy.
Mój zasilacz: ATX20 Modecom 520W FEEL 12cm.
Tak wyczytałem. Raz miałem już wymieniany, może to w związku z tym.

ŚlązkiChłop.

  • Guest
Przepraszam, że piszę od razu pod swoim postem, ale zrobiłem już wszystko co w mojej mocy, dziękuje także za pomoc, ale, niestety dalej jest to samo. Zrobiłem tak jak napisał kolega powyżej, mój kumpel niedaleko, bo w Mysłowicach pracuje w COIG'u, ja się na tym nie znam, a on ma do tego łeb, w każdym razie, dalej jest to samo, jest chyba jeszcze gorzej bo, mam straszne ściny w menu, nie wiem co dalej robić, chyba zrezygnuję z tego tytułu.



W każdym razie dziękuje raz jeszcze.

Pozdrawiam.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
A czytałeś w necie o swoim błędzie? z tego co ja na szybko zauważyłem to błąd KERNELBASE.DLL jest dość popularny w przypadku win7 ver 64bit. Drąż temat w necie, chyba tylko tam znajdziesz rozwiązanie..