Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > MODYfikacje Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu

Heroes of Don, czyli RotT2

(1/1)

ufo_has_landed_!:
Tak przy okazji fajtnajta z węgierskim modem i tym niespodziewanym apdejcie RotT warto powiedzieć, że od zeszłego roku powstaje remake dla RO2 - Heroes of Don .



Otóż praca nad Heroes of Don trwała pełną parą, Szeder jednak dostał robotę przy RS-ie gdzie robi czołgi i chwilowo zawiesił prace nad swoim modem - po wydaniu RS-a prace nad RotT2 zostaną wznowione. A tymczasem widać już pierwsze efekty pracy :











BartBear_[PL]:
Powstaje ale nie powstaje, bo na razie ludzie robią RS, dopiero po zakończeniu prac nad czymś za co będą mieli pieniądze to powrócą do hobbystycznego Don Turula  :P

ufo_has_landed_!:

--- Quote from: ufo_has_landed_! on 13 November 2012, 11:23:02 ---

Otóż praca nad Heroes of Don trwała pełną parą, Szeder jednak dostał robotę przy RS-ie gdzie robi czołgi i chwilowo zawiesił prace nad swoim modem - po wydaniu RS-a prace nad RotT2 zostaną wznowione. :


--- End quote ---

przecież to samo napisałem w poście :)

BartBear_[PL]:
A ja tylko zwróciłem uwagę na motyw który doprowadził do "porzucenia swojego dziecka". Jak się chłop wykaże i będą z niego zadowoleni, to pewnie dostanie inne zlecenia a będąc łasym na mamonę nie odmówi i my sobie zrobimy Turulululul-terefererere zanim zobaczymy choćby alfę Don Turula  :P

Navigation

[0] Message Index

Go to full version