Author Topic: Heroes of Don, czyli RotT2  (Read 4363 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Heroes of Don, czyli RotT2
« on: 13 November 2012, 11:23:02 »
Tak przy okazji fajtnajta z węgierskim modem i tym niespodziewanym apdejcie RotT warto powiedzieć, że od zeszłego roku powstaje remake dla RO2 - Heroes of Don .



Otóż praca nad Heroes of Don trwała pełną parą, Szeder jednak dostał robotę przy RS-ie gdzie robi czołgi i chwilowo zawiesił prace nad swoim modem - po wydaniu RS-a prace nad RotT2 zostaną wznowione. A tymczasem widać już pierwsze efekty pracy :












Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Heroes of Don, czyli RotT2
« Reply #1 on: 13 November 2012, 18:12:42 »
Powstaje ale nie powstaje, bo na razie ludzie robią RS, dopiero po zakończeniu prac nad czymś za co będą mieli pieniądze to powrócą do hobbystycznego Don Turula  :P

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Heroes of Don, czyli RotT2
« Reply #2 on: 14 November 2012, 07:42:59 »


Otóż praca nad Heroes of Don trwała pełną parą, Szeder jednak dostał robotę przy RS-ie gdzie robi czołgi i chwilowo zawiesił prace nad swoim modem - po wydaniu RS-a prace nad RotT2 zostaną wznowione. :


przecież to samo napisałem w poście :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Heroes of Don, czyli RotT2
« Reply #3 on: 14 November 2012, 17:47:20 »
A ja tylko zwróciłem uwagę na motyw który doprowadził do "porzucenia swojego dziecka". Jak się chłop wykaże i będą z niego zadowoleni, to pewnie dostanie inne zlecenia a będąc łasym na mamonę nie odmówi i my sobie zrobimy Turulululul-terefererere zanim zobaczymy choćby alfę Don Turula  :P