Author Topic: Zmiana-usunięcie moderatora  (Read 14855 times)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #15 on: 31 October 2012, 18:20:56 »
Pobor - Co innego ujawnić korespondencje którą ja pisałem do kogoś, a ujawnić co pisał ktoś do mnie. Ty akurat zrobiłeś to drugie. Czyli złamałeś zaufanie że to co ci ktoś prywatnie przekaże nie opublikujesz bez jego zgody. Ja w przeciwieństwie do niektórych nie zablokowałem pw, i mogłeś spokojnie odpowiedzieć na tym samym poziomie.

P.S.2. Ryszka do tej społeczności (forum nie mumble) należysz rok, więc co ty wiesz jak ona wyglądała dawniej?
Ale pewnie przez ten rok zrobiłem więcej niż Ty przez cały okres bycia jej członkiem. Dobra kończę bo czuję że tracę czas.

Odwracanie kota ogonem. Akcentowałeś że na starym forum było, inaczej choć na nim Cię nawet nie było. Teraz z kolei rzucasz argumentem którego nie da się obiektywnie zmierzyć.
« Last Edit: 31 October 2012, 18:24:47 by Rozumny(PL) »
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Shock

  • Guest
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #16 on: 31 October 2012, 18:22:38 »
Zgłosiłem powrót na tą funkcję. Czekam na decyzję Barta.

A co do Rozumnego (póki mogę się wypowiedzieć) jestem zdania jak koledzy wyżej. Niektórzy nie powinni piastować poszczególnych stanowisk.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #17 on: 31 October 2012, 20:14:38 »
P.S.2. Ryszka do tej społeczności (forum nie mumble) należysz rok, więc co ty wiesz jak ona wyglądała dawniej?

Dawnej społeczność to dawna społeczność, jej już nie ma, teraz my tworzymy społeczność, Ty również. Tematyka forum rozluźniła się, ilość osób obecnych tutaj też, forum już dawno nie prowadzi tematu tylko jednej gry i dawno przyjęło formę "nasze forum na luzie", czy Ty tego nie rozumiesz? Wprowadzanie drakońskich praw regulaminu w odniesieniu do forum gdzie 2/3 postów nie dotyczy w ogóle Red Orchestra jest błędem, o czym od kilku dni Ci próbujemy powiedzieć. Ty jednak wiesz swoje. Nie podoba się nam, społeczności forum, co z nim robisz, i prosimy albo się wyluzuj i weź pod uwagę nasze prośby albo daj sobie i nam spokój.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #18 on: 31 October 2012, 21:37:32 »
  • Rozumny prawidłowo nakierował na prowadzenie dyskusji o jego osobie do tego działu, gdyż jest to zgodne z Regulaminem.
  • Stawiacie mnie w bardzo przykrej sytuacji wyboru tzw. mniejszego zła, chciałoby się powiedzieć "pax pax między Chrześcijany", ale sam wiem, ze taki układ nawet gdyby chwilowo zaistniał to nie miałby długiej racji bytu...niestety
  • Jako co-admin tego sajtu muszę podjąć decyzję, którą powinienem ustalić z innymi Adminami, którzy są tu niestety tylko "duchem" a mam do wyboru albo:
    a) poprzeć Moderatora, który wierzę w to stawia Regulamin na pierwszym miejscu, ale niestety jak to zostało zauważone wcześniej nie jest na tyle elastyczny, aby umożliwiało to "życie" Forum, które jak to również wcześniej zostało wspomniane znacznie już odbiega od wytycznych nakreślonych przez Założyciela tej stronki, co doprowadzi do wymarcia jakiegokolwiek na niej ruchu, czyli będzie Moderator, ale nie będzie już kogo/co moderować
    b) wsłuchać się w "głos ludu" i dokonać demokratycznej zmiany urzędu, tym bardziej że ponownie chęć wyraził Shock.

Bez faworyzowania i osobistych uprzedzeń muszę wybrać jednego Moderatora, chociaż teoretycznie mogliby współdziałać, to już wiem że doprowadziłoby to do "wojny na górze" która zakrawałaby o dziecinadę kto komu co usunął co blokował itd. Nie tędy droga...
@Rozumny
Pisałem Ci, że tu splendoru nie zyskasz i raczej reakcja będzie nie tak pozytywna jak powinna być, a jeszcze nie jesteś tak "wyrobiony" aby zjednywać sobie ludzi i nie rozogniać zaistniałych wcześniej konfliktów. Nie interesuje mnie tutaj wymiana Waszych PW, ale sytuacja doszła już do takiego pułapu, ze trudno byłoby pewne rozwiązania nie podciągać pod akcje odwetowe za coś co się dzieje niejako "poza" Forum zasłaniając się sztywno Regulaminem. Regulamin powstał z myślą aby utrzymywać porządek, a nie stosować "zamordyzm", bo to tylko powoduje złudzenie porządku a w rezultacie albo rebelię, albo "wyludnienie". Nie komunikuję w tym miejscu nikomu, że Regulamin można spokojnie "olewać" a jedynie to, że nawet niby tak "sztywny" zapis pseudo-prawny można interpretować z tzw. "ludzką twarzą" i niekoniecznie podejmować najsurowsze dozwolone środki udostępnione dla funkcji zachowując jeszcze przy tym bezstronność. Mam nadzieję, że jednak ten okres próbny (co również Ci zaznaczyłem) był w miarę pozytywnym doświadczeniem życiowym, lecz niestety dla tzw. "Dobra Ogółu" właśnie się skończył. Bez urazy i osobistych preferencji.

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #19 on: 01 November 2012, 11:24:29 »
W ramach pocieszenia dla Rozumnego oto ten kawałek,pasujący do zaistniałej sytuacji  ;D



Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #20 on: 02 November 2012, 00:45:12 »
Kurka Ty nic lepiej już nie pisz,bo zostaniesz skazany na banicję na steamie jak m.in Ja,Ufo,Shock,As i Ryszka. Rozumny(PL) wykluczył nas ze znajomych,jest to moment przełomowy. Szkoda,cholernie szkoda,bo zawsze miło było jak dołączał na mumbla witał się z wszystkimi wylewnie np. "witam ukryta opcję niemiecką". Będzie mi tego brakować. Rozumny zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Offline Zeiss_PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +18/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #21 on: 02 November 2012, 00:55:46 »
Jako "ukryta opcja niemiecka , śląski kolaborant ,faszysta" obawiam się że też istnieję teraz jako "znajomy" niemalże przez pomyłkę....

Pozdrawiam...
Szable do boju lance w dłoń,bolszewika goń,goń goń!!

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #22 on: 02 November 2012, 08:26:28 »
...jest to bardzo przykre, no nic pozostają archiwalne nagrania na kanale yt...

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #23 on: 02 November 2012, 09:36:21 »
Barcie, myślę, że Rozumny długo bez nas nie wytrzyma, tak samo jak my bez Rozumnego.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #24 on: 02 November 2012, 09:47:10 »
Barcie, myślę, że Rozumny długo bez nas nie wytrzyma, tak samo jak my bez Rozumnego.
Hehe no może... jak się stęsknicie to znowu powstanie dzieło tandemu Ryszka-As tym razem zachęcające do powrotu (?)  ;)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #25 on: 02 November 2012, 09:49:46 »
Jeżeli chciałbym porównać społeczność Ro.pl do obrazu, to Rozum był na nim dość kontrowersyjnym obiektem, ale w pełni wpisującym się w kompozycję złożoną z reszty dziwaków i oryginałów. Zostawił po sobie białą plamę, którą trudno będzie "zamalować" kim innym.

Tak to teraz wygląda

Cała ta akcja była przeprowadzona przeciw Rozumowi moderatorowi a nie Rozumowi jako takiemu, więc weź się ogarnij chłopie, ściśnij poślady i wracaj na obraz. Kto Urlichowi teraz dzidę w d....ę włoży? ;)
A żeby nie było tak kolorowo, to uważam że z tym blokowaniem, zachowałeś się jak obrażony dzieciak.
« Last Edit: 02 November 2012, 10:25:32 by Ryksza »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #26 on: 02 November 2012, 14:06:43 »
[...]Kto Urlichowi teraz dzidę w d....ę włoży? ;)
[...]

No dokładnie, przecież teraz ukryta opcja niemiecka nie ma żadnego adwersarza! Hulaj dusza piekła nie ma(?)  :P ;)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #27 on: 02 November 2012, 15:05:24 »
"ukryta opcja niemiecka , śląski kolaborant ,faszysta"



to Twoje auto ?

Offline Zeiss_PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +18/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #28 on: 04 November 2012, 10:13:43 »
Powiem krótko -nie

Japońska technika lepiej mi odpowiada , a ten dodatkowo za bardzo oficjalnie obklejony :)


Szable do boju lance w dłoń,bolszewika goń,goń goń!!

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #29 on: 04 November 2012, 10:22:50 »
Zeiss przecież byłeś u mnie tym samochodem nie oszukuj, razem po pijaku naklejaliśmy napisy. No chyba że sąsiadowi przez pomyłkę to zrobiliśmy ;)
A wracając do tematu bo coś smutno na forum , taki oto obrazek znalazłem.

Ryszka, As , Ufo i Pobor gnębią Rozuma.
Okazuje się że ja też mogę na zielono pisać, to taki przyjazny ekologiczny kolor, super się pisze polecam.

« Last Edit: 04 November 2012, 10:42:22 by Ryksza »