Author Topic: Zmiana-usunięcie moderatora  (Read 14869 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Zmiana-usunięcie moderatora
« on: 31 October 2012, 14:45:43 »
Wszelkie zażalenia odnośnie mojej pracy jako moderatora kierujcie odważnie do "Meldunki do sztabu". Z tłumu łatwo rzucać paszkwilami, ale jakby ktoś miał złożyć oficjalne zażalenie co mu się nie podoba to nagle nikt chętny. Rzeczowych argumentów potwierdzających łamanie regulaminu brak, więc strach że za fałszywe oskarżenia poniesiecie "koszty" procesu i narazicie się na śmieszność.
Tak więc niech koledzy as123as i Ryszka udowodnią że ich rzekomo regulaminem obiecanej złotej wolności dzieje się krzywda ze strony moderatora i złożą odpowiednie zażalenie do forumowej prokuratury. Inaczej uznam że obrana przeze mnie droga jest słuszna i przeszkadza jedynie warchołom którym branie w ryzy ogranicza domniemaną przez nich złotą wolność, pozwalającą im wieszać psy na każdym kto chce zrobić coś po co im nie chce się nawet ruszyć swoich czterech liter.


Nie chodzi o łamanie regulaminu tylko o to że ty człowieku nie potrafisz wyważyć litery prawa do czyny (zastosowania do regulaminu)
Psy to Ty wieszasz, m.in. na mnie oskarżając mnie o jakieś bunty przeciw twoje osobie które sam wymyślasz chyba. Bo na prawdę mam ciekawsze zajęcia niż "konspiracje" przeciwko jakiemuś człowieczkowi z forum. Sprawa rozbija się o to, że twoja nadgorliwość staje się niebezpieczna. Blokujesz tematy nie dając ludziom się wypowiadać, usuwasz posty które w twoim mniemaniu są "nie ważne", nie potrafisz dobrać konsekwencji do czynu, nad interpretujesz kierowane w twoim kierunku słowa, obrażasz mnie i oskarżasz o jakieś wyimaginowane spiski.

A wierszyk, cóż prawda boli. To nic innego jak Twoje zachowanie na forum.

Reasumując, jako aktywny forumowicz, zgłaszam wniosek o odsunięcie Pana Rozumny od moderacji forum z powodów wymienionych wyżej. My Panu już dziękujemy.


Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #1 on: 31 October 2012, 15:07:43 »
Dzień dobry.

Zgłaszam osobiście ( zgodnie z zaleceniem moderatora ) zażalenie na destrukcyjną dla NASZEGO FORUM
działalność moderatora o nick'u Rozumny(PL).


JA TEMU PANU JUŻ DZIĘKUJĘ.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #2 on: 31 October 2012, 15:40:43 »
Jak napisałeś Rozum tak też robię. Proszę o usunięcie kolegi Rozumny(PL) bardziej pasuje (BLR) z urzędu moderatora forum Ro.pl.
powód:
-brak talentu do pełnienia tej funkcji
- widoczny brak szacunku ze strony innych użytkowników
 -nieadekwatne funkcjonowanie w roli moderatora, charakteryzujące się agresywnymi formami niedostosowania społecznego. Nie będę mówił jakimi bo widać.
DZIĘKUJĘ TEMU PANU RÓWNIEŻ

Edit: Shocku wróć.
« Last Edit: 31 October 2012, 15:57:17 by Ryksza »


Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #3 on: 31 October 2012, 15:49:39 »
ufo_has_landed_! Nigdy publicznie na forum cię nie obraziłem ani nie napisałem że spiskujesz. Blokowanie kontaktu przez pw zwłaszcza po rzuceniu na nim różnych oszczerstw w moją stronę jest dziecinne (napluć a potem za spódnice).
Co do reszty, dziwi mnie że taki as123as zarzuca mi destrukcję NASZEGO FORUM, skoro sam kiedyś publicznie sugerował jego zamknięcie .
Ryszka, kilka gorących głów okazujących brak szacunku, nie jest zarzutem wobec mnie, tylko osób nie umiejących szanować innych za ich wizję, na którą swoim milczeniem sami wyrazili zgodę (brak zgłoszeń do funkcji moderatora).

Nikt tu nie płacze z powodu złamania regulaminu, tylko że ktoś go przestrzega.
« Last Edit: 31 October 2012, 15:52:41 by Rozumny(PL) »
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #4 on: 31 October 2012, 16:28:02 »

Co do reszty, dziwi mnie że taki as123as zarzuca mi destrukcję NASZEGO FORUM, skoro sam kiedyś publicznie sugerował jego zamknięcie .

 tylko osób nie umiejących szanować innych za ich wizję, na którą swoim milczeniem sami wyrazili zgodę (brak zgłoszeń do funkcji moderatora).

Nikt tu nie płacze z powodu złamania regulaminu, tylko że ktoś go przestrzega.
ad 1  Kłania się czytanie ze zrozumieniem, wytłumaczyłem intencję tego wpisu. ( Twoja funkcja jest rezultatem tego wpisu).

ad 2 Dopiero teraz poznaliśmy Twoje wizje. Te wizje, jak widać wielu nie odpowiadają. ( Wolałbym żebyś nie jechał na wizjach, tylko wrócił do rzeczywistości ).

ad 3 Ty łamiesz regulamin nie pozwalając na swobodne wypowiedzi, myli Ci się funkcja moda z funkcją Boga.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #5 on: 31 October 2012, 16:29:59 »
A tutaj był w ogóle kiedyś moderator ? Chyba tylko od zamykania niewygodnych postów, hehehe  ;D :-X :-\

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #6 on: 31 October 2012, 16:37:19 »
ad 1  Kłania się czytanie ze zrozumieniem, wytłumaczyłem intencję tego wpisu. ( Twoja funkcja jest rezultatem tego wpisu).

To ciekawe!

W temacie "Potrzebny nowy Moderator Forum"

Cześć.

RO, co widać po postach na forum umarła, trzeba posprzątać trupa.

Ciekawe że twoja intencja wpisu powstała na miesiąc przed tym jak zostałem moderatorem. Tym samym dałeś znać że wisi ci forum i kto na nim kim zostanie. Ale jak można się na kogoś rzucić to żal nie skorzystać?
« Last Edit: 31 October 2012, 16:47:43 by Rozumny(PL) »
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #7 on: 31 October 2012, 17:01:30 »
 Rozum po co zaśmiecasz ten temat swoimi postami. My piszemy do Administratora bo wiemy że sam siebie nie wyrzucisz i nie musisz tego udowadniać. Więc proszę o usunięcie zbędnych odpowiedzi w tym temacie i pozostawienie pierwszych trzech. Regulamin przecież znasz ;)
« Last Edit: 31 October 2012, 17:05:43 by Ryksza »


Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #8 on: 31 October 2012, 17:03:03 »
Cytat:
"Moją prowokacyjną wypowiedzią o "trupie RO" liczyłem na tysiące postów świętego oburzenia, a nie z prawie akceptacją zamknięcia strony przez "ojca" polskie sceny RO."
Czy taka intencja wystarczy?
Najpierw jest przyczyna, potem skutek. Tłumaczę na polski: dzięki temu postowi Rozumny, w trosce o, w jego rozumieniu ( ma nick Rozumny )
dobro forum RO, zgodził się być modem.
Czyli moja wypowiedź skutkuje zgodą kolegi na zostanie modem. ( Gdybym przewidział konsekwencje, nigdy bym tego nie napisał).

Nie rozumiem dlaczego odsyłasz nas do sztabu, my mamy pretensje do Ciebie, nie do Administracji. Nie zasłaniaj się po raz kolejny
regulaminem.

Poza tym zmusiłeś mnie do przerwania popołudniowej drzemki, czym wku...łeś mnie najbardziej.

« Last Edit: 31 October 2012, 17:38:48 by as123as »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #9 on: 31 October 2012, 17:49:03 »
Poza tym zmusiłeś mnie do przerwania popołudniowej drzemki, czym wku...łeś mnie najbardziej.

Ty masz Asie forum podłączone do mózgu jak śpisz? ;)


Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #10 on: 31 October 2012, 17:51:36 »
Ja natomiast pozwolę sobie zacytować jedną z PW podesłanych mi przez kolegę z pola bitwy.

"Gratuluje, już nie tylko udowodniłeś że bajzel ci odpowiada, ale do tego nakręcasz innych młodzików ala Pobor, którzy niczym fanatyczny Ceza który wypatrzył akcje na facebooku, będzie teraz spamował ludzi dla zabawy."

Czepiając się kogoś mów to otwarcie,jeśli uważasz mnie za młodzika,który podąża ślepo za tłumem to już Twój problem. Ludzie tworzą temat,żeby uświadomić Ci głupotę Twego działania,a Ty się jeszcze wykłócasz. Jak sama nazwa wątku wskazuje,także po Twoich usilnych  prośbach został utworzony specjalny wątek. Jest on do wglądu dla Administracji,bo źle się dzieje. Ty tu polemizujesz,czyż oskarżony dyskutuje z aktem oskarżenia przed rozpatrzeniem jego zasadności przez sąd? Nie wydaje mi się.

Masz swoje zasady,to się ich trzymaj,ale może w swoim Muzeum,a nie tu.
Ode mnie masz głos na NIE

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #11 on: 31 October 2012, 17:55:23 »
Swoją drogą ujawnianie prywatnej korespondencji bez zgody obu stron to chamstwo. To ja tutaj jestem despotą? Czy ja wam odmówiłem prawa do poskarżenia się , zgodnie z regulaminem (czyli wolą administracji która go układała), czy wy którzy teraz wobec aktu oskarżenia chcecie odmówić mi prawa do obrony?

Temat nie powstał z "mojego życzenia" tylko waszego, bo to wy wykazywaliście pretensje z pełnionej przez moją osobę funkcji. Ja tylko napisałem żebyście swoje zarzuty wrzucili, tam gdzie powinny być, czyli skrzynki m.in. zażaleń wobec administracji, bo to ona wybiera moderatora, a nie on sam.

P.S. Do wiadomości Ryszki poniżej. Jeśli temat dotyczy mojej, osoby, czy kogoś innego to jak najbardziej ma(m) prawo się w nim wypowiadać.  Czyżby strach że wasze oskarżenia wyblakną?

P.S.2. Ryszka do tej społeczności (forum nie mumble) należysz rok, więc co ty wiesz jak ona wyglądała dawniej?
« Last Edit: 31 October 2012, 18:14:59 by Rozumny(PL) »
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #12 on: 31 October 2012, 18:04:06 »
Masz prawo do obrony ale chyba nie w tym wątku. Zamiast głównie burzyć zbuduj/załóż taki temat i pogadamy. Zacznij najlepiej od tego. Hej jestem Rozumny i zostałem nowym modem na forum. Panowie trochę się zmieni więc od razu napiszę o co chodzi żeby nie było później nieporozumień. I wtedy mówisz jak to wszystko widzisz. Ja teraz nie wiem co mogę, bo wcześniejsza forma istnienia tej społeczności pomimo regulaminu wyglądała inaczej.

 
« Last Edit: 31 October 2012, 18:17:07 by Ryksza »


Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #13 on: 31 October 2012, 18:07:23 »
Rozumny,jak rozumiem Ty nie masz nic do ukrycia i ujawniłbyś swoją korespondencję jakby Ufo też to zrobił?
Myślałem,ze będziemy w jednej ekipie ,w sztabie RO.pl do czasu kiedy zobaczyłem,że strzelasz nie do tej bramki...


P.S Poza tym Rozumny(PL) nie wiem jakim prawem usuwasz Ryszkę na boczny tor,samemu mówiąc o tym jak ta społeczność wyglądała dawniej. Jakoś nie zauważyłem,żebyś brał w niej od dawna czynny udział,bo przeważnie to obrażałeś się.
« Last Edit: 31 October 2012, 18:19:52 by pobor »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Zmiana-usunięcie moderatora
« Reply #14 on: 31 October 2012, 18:19:32 »
P.S.2. Ryszka do tej społeczności (forum nie mumble) należysz rok, więc co ty wiesz jak ona wyglądała dawniej?
Ale pewnie przez ten rok zrobiłem więcej niż Ty przez cały okres bycia jej członkiem. Dobra kończę bo czuję że tracę czas.
Edit: wcześniej  znaczyło od kiedy tu jestem, wszystko Ci trzeba tłumaczyć widzę. 
« Last Edit: 31 October 2012, 18:32:10 by Ryksza »