Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Front oczami...

(1/2) > >>

BartBear_[PL]:
...czyli wrzucacie tu skriny, filmiki i co tam jeszcze obrazujące Wasze rozgrywki w RO i Mody. Aż dziwne że ten temat wcześniej nie powstał, bo przecież pełno "fotografów" i "kamermanów" biega po froncie, a ja z racji tego że oficjalne "FajtNajty" rejestruję to nie odczuwałem potrzeby takiego tematu, jednak jak coś nagram poza czasem fajtnajtowym to czemuż się tym np. tutaj nie podzielić? 8)

Tutaj 1-wszy filmik "na zachętę"  ;)

Ryszka:
A ja z miłości do tego forum, znam każdy jego zakątek. Chociaż to nie jest dokładnie to samo ;D. Jest tam obrazek z początków mojej Ro-wej twórczości ;).  http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2316.msg31632.html#msg31632.

BartBear_[PL]:

--- Quote from: Ryszka on 26 September 2012, 15:42:59 ---A ja z miłości do tego forum, znam każdy jego zakątek. http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2316.msg31632.html#msg31632. Chociaż to nie jest dokładnie to samo ;D. Jest tam obrazek z początków mojej Ro-wej twórczości ;).

--- End quote ---
Ryszka, Druchu tam jest dział do RO2, tutaj do RO1 (i Modów) żeby nam się bajzel nie stworzył tożem nowy wątek utworzył  8)
Dziwiło mnie tylko, że do tej pory nikt inny z tym nie wyskoczył (od początku tej strony).

Ryszka:
A to przepraszam. Widzę że ostfront przechodzi na tym forum drugą młodość. Czyli wyciągamy przysłowiowego " trupa" z błota, trochę popchniemy , a może znowu ruszy. Do usłyszenia na FN

Sorry nie miałem podobnego zdjęcia z gry.

5 ® î Ð A ¥:

--- Quote from: BartBear_[PL] on 26 September 2012, 15:50:09 ---Dziwiło mnie tylko, że do tej pory nikt inny z tym nie wyskoczył (od początku tej strony).

--- End quote ---

Lepiej późno niż wcale, dobry pomysl Bart. Osobiście nagrywałem rózne materiały z RO itp. Niestety wszystko było na 1 komputrze, pewnie zedy z Killing Floora mi zeżarły  :'(


--- Quote from: Ryszka on 26 September 2012, 15:58:39 ---
Widzę że ostfront przechodzi na tym forum drugą młodość.

--- End quote ---

Coś w tym jest Ryszka. Panowie widzimy się na FN (mumble + %%)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version