IRON FRONT: Liberation 1944 > Dyskusja o grze

Pomorska Dywizja Piechoty Tactical CO-OP Clan - Rekrutujemy ! [PL]

(1/3) > >>

Shock:
Kim jesteśmy ?

Grupą kolegów, która stawia sobie za cel jak najbardziej realistyczną rozgrywkę w trybie CO-OP.
Członkowie klanu pochodzą głównie z takich gier jak ARMA oraz Red Orchestra: OST.
Specjalizujemy się w działaniu piechoty zmechanizowanej.
Jest u nas miejsce także dla pancerniaków, lotników czy artylerzystów.

Na co stawiamy ?

Na rzetelność graczy i realność rozgrywki. Należy pamiętac że rozgrywka w IF 1944 nie jest na 5 minut. Operacje lub misje mogą trwać kilka godzin.
Nowy członek klanu staje się najierw Kadetem. Po przejściu szeregu treningów dostaje stopień Szeregowego.
Dalej są kursy specjalistyczne i droga awansu stoi otworem dla każdego.

Kiedy gramy ?

Są to takie dni jak piątek, sobota oraz niedziela. Zaczynamy od 19:00 lub 20:00


Dlaczego my ?

Jeżeli lubisz grać w zorganizowanej grupie ludzi i nie przeszkadza Ci łańcuch dowodzenia oraz przyjmowanie i wykonywanie rozkazów - Zapraszamy.
Być może pewnego dnia to Twoich rozkazów będą słuchać żołnierze, a Ty będziesz za nich odpowiedzialny.

Czy rekrutujemy członków UE ?

Tak. Jezeli mówią po polsku.

Czy korzystacie z jakiegoś komunikatora ?

Tak i jest to Mumble.

Adres: mtest.hlds.pl
Port: 64739

Jak mogę dołączyć ?

1. Posiadać legalną kopie IF 1944
2. Posiadać Mumble oraz mikrofon
3. Ukończone 16 lat (Preferujemy 18)

Następnie udać się na naszą stronę po więcej informacji, pobrac Podanie Rekrutacyjne - Wypełnić - Odesłać.
http://ironfrontpolska.bnx.pl/news.php

W razie pytań zapraszamy na naszą stronę:
http://ironfrontpolska.bnx.pl/news.php

YouTube - http://www.youtube.com/user/6PDP

BartBear_[PL]:
Ja tu się wcinać nie chcę, ale w sumie warto by dorzucić jakieś filmiki, co nie? Sam bym dodał ale wtedy bym się wcinał  :P

Ryszka:
A ja może się wetnę ;). Shock napisał oficjalnie , bo taka jest jego rola. Ja teraz coś własnymi słowami opowiem o tej grze. Zacznę od zdementowania wszelkich spekulacji, że chłopaki z 6PDP to już tylko samym IF żyją. Z tego co widziałem na forum jednostki, to na piątek nie ma planowanej jakiejś akcji, więc pewnie będziemy na FN ( i może jeszcze nowych przyprowadzimy).
 A teraz kilka słów o grze dla starych wyjadaczy z forum Ro.pl. Najpierw plusy:
+ Podobny teatr działań, co w naszych ulubionych grach z serii RO
+ Olbrzymie mapy i kupa sprzętu, wszystko wiernie odwzorowane i pięknie wykonane graficznie
+ Ta gra stawia naprawdę na współpracę
+ Edytor misji , czyli każdy może wymyślać ile wlezie a potem testować na kolegach.
+ Gra jest realistyczna, najpierw trzeba dojść lub dojechać na pole walki. Często trwa to kilka minut i trzeba orientować się na mapie. Jak się człowiek w trawie położy to nic nie widzi i trzeba wygnieść ją przed ostrzałem. Dobrze wykonane strefy trafień w pojazdach, czyli nie walimy byle gdzie. W coop AI jest na pewno mądrzejsze niż ja grając w Ro 1. Złożony system obsługi moździerza , bez obserwatora ani rusz. Składanie rozkładanie broni etc. etc. etc. Dalej nie będę wymieniał, bo jest tego dużo.

A teraz minusy:
- Gra jest realistyczna, najpierw trzeba dojść lub dojechać na pole walki. Często trwa to kilka minut i trzeba orientować się na mapie. Jak się człowiek w trawie położy to nic nie widzi i trzeba wygnieść ją przed ostrzałem. Dobrze wykonane strefy trafień w pojazdach, czyli nie walimy byle gdzie. AI jest na pewno mądrzejsze niż ja grając w Ro 1. Złożony system obsługi moździerza , bez obserwatora ani rusz. Składanie rozkładanie broni etc. etc. etc. Dalej nie będę wymieniał, bo jest tego dużo .
Chodzi o to że jak ktoś chce postrzelać w stylu Rambo i ponabijać punkty (nie ma tu punktów) by podnieść level broni ( też nie ma czegoś takiego) to raczej mu się gra nie spodoba.

Dla mnie IF jest takim miłym urozmaiceniem od reszty FPS-ów. Mam nadzieję że kolega As też się wypowie w tej sprawie i zrecenzuje kolegom z forum IF, własnymi słowami. ( to znaczy z TT-ką przyłożoną do skroni ;))

Shock:

--- Quote from: Ryszka on 25 September 2012, 13:37:04 --- AI jest na pewno mądrzejsze niż ja grając w Ro 1.

--- End quote ---

Ja powiem nawet że AI często wydaje się mądrzejsza niż część graczy w takiej czy innej sytuacji.

Ryszka:
Jakby co , to wrzuciłem ten filmik ze względu na muzykę ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version