Sztab > Meldunki do sztabu

Potrzebny nowy Moderator Forum

(1/5) > >>

BartBear_[PL]:
Stali bywalcy Forum z tak zwaną nieposzlakowaną przeszłością chętni podjąć się funkcji Moderatora pisać na PW.

Do obsady 1 bądź 2 stanowiska

Wstępne wymagania:

* "czyste konto" jeżeli chodzi o warny
* aktywne uczestnictwo w "życiu Forum" (przynajmniej raz na dzień konieczność sprawdzenia czy nie narobiono tutaj b&^%$)
* stosowanie się do Regulaminu Użytkownika Forum (co poniekąd klaruje punkt pierwszy), a także zobowiązanie się do zachowania bezstronności i sprawiedliwości w ocenie danego przypadku
* NIE NADUŻYWANIE władzy
Z racji niepojawiania się tutaj Kolegów z Administracji (w tym Moderatorów/Redaktorów) wyboru dokonam tylko ja, o ile oczywiście będzie z kogo wybierać.

as123as:
Cześć.

RO, co widać po postach na forum umarła, trzeba posprzątać trupa.

BartBear_[PL]:
Czyli mam przez to rozumieć, aby poinformować naszego "głównego technicznego" jakim jest _KaszpiR_ że od przyszłego miesiąca ma wygasić ten portal? Zawsze to dla mnie będzie mniej w prawdzie dobrowolnie podjętych, ale jednak obowiązków, a czasu i tak na wszystko nie starcza (?)

Daazzz:
Szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem tu jakiejś strasznego ruchu ( pomijając premiery gier i flame wary). Forum od czasu do czasu przechodzi w stan uśpienia, później jest wzmożona aktywność i  znów stan uśpienia.

Myślę że należałoby poczekać na RS ( bądź co bądź gra ROpodobna), a jeśli to okaże się być gównem to wtedy podjąć jakąś decyzję.

BartBear_[PL]:
Jak sobie to napisałem z mojego poprzedniego posta to powiem szczerze, ze zaczęło mnie kusić :P
Ale w takim razie w dalszym ciągu - patrz post pierwszy.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version