Author Topic: Potrzebny nowy Moderator Forum  (Read 11319 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Potrzebny nowy Moderator Forum
« on: 17 September 2012, 18:45:06 »
Stali bywalcy Forum z tak zwaną nieposzlakowaną przeszłością chętni podjąć się funkcji Moderatora pisać na PW.

Do obsady 1 bądź 2 stanowiska

Wstępne wymagania:
  • "czyste konto" jeżeli chodzi o warny
  • aktywne uczestnictwo w "życiu Forum" (przynajmniej raz na dzień konieczność sprawdzenia czy nie narobiono tutaj b&^%$)
  • stosowanie się do Regulaminu Użytkownika Forum (co poniekąd klaruje punkt pierwszy), a także zobowiązanie się do zachowania bezstronności i sprawiedliwości w ocenie danego przypadku
  • NIE NADUŻYWANIE władzy

Z racji niepojawiania się tutaj Kolegów z Administracji (w tym Moderatorów/Redaktorów) wyboru dokonam tylko ja, o ile oczywiście będzie z kogo wybierać.

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #1 on: 17 September 2012, 19:59:28 »
Cześć.

RO, co widać po postach na forum umarła, trzeba posprzątać trupa.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #2 on: 18 September 2012, 07:26:16 »
Czyli mam przez to rozumieć, aby poinformować naszego "głównego technicznego" jakim jest _KaszpiR_ że od przyszłego miesiąca ma wygasić ten portal? Zawsze to dla mnie będzie mniej w prawdzie dobrowolnie podjętych, ale jednak obowiązków, a czasu i tak na wszystko nie starcza (?)

Daazzz

  • Guest
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #3 on: 18 September 2012, 07:53:37 »
Szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem tu jakiejś strasznego ruchu ( pomijając premiery gier i flame wary). Forum od czasu do czasu przechodzi w stan uśpienia, później jest wzmożona aktywność i  znów stan uśpienia.

Myślę że należałoby poczekać na RS ( bądź co bądź gra ROpodobna), a jeśli to okaże się być gównem to wtedy podjąć jakąś decyzję.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #4 on: 18 September 2012, 10:16:28 »
Jak sobie to napisałem z mojego poprzedniego posta to powiem szczerze, ze zaczęło mnie kusić :P
Ale w takim razie w dalszym ciągu - patrz post pierwszy.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #5 on: 03 February 2013, 09:43:49 »
Odgrzewam tego "trupa", nie dla tego że jestem necro, ale znowu niestety stał się aktualny.
Shock ponownie zrezygnował (do 3 razy sztuka? :o)
Rozumnego żeście wykopali (moją stopą ale pod naciskiem "demokratycznej" woli Użytkowników)
 - czyli znowu nabór otwarty na (niekoniecznie jednego) Moderatora.
Dla ewentualnych "napalonych" kandydatów warunki jak wcześniej + nauczka z "lekcji historii" która się tu odbyła z poprzednim kandydatem i odchodząco-przychodząco-odchodzącym Moderatorem...
A jak ktoś chce objąć tę funkcję w celu gnębienia Cezy, to może dać sobie spokój, bo wczoraj wpłynął jego wniosek o kasację konta, który przeszedł pozytywnie, no chyba że okaże się, że bez spamowania na tym Forum żyć nie może i założy sobie kolejne konto.
Administracja (czyli głównie ja, a _KaszpiR_ z doskoku) czeka!
« Last Edit: 03 February 2013, 09:50:33 by BartBear_[PL] »

gustavo

  • Guest
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #6 on: 03 February 2013, 17:52:56 »
A już chciałem Czarka proponować na moderatora  :D

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #7 on: 04 February 2013, 08:42:02 »
Niestety ja mam ostrzeżenie, a chętnie bym został moderatorem.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #8 on: 04 February 2013, 19:18:44 »
Niestety ja mam ostrzeżenie, a chętnie bym został moderatorem.
Hmm, dopiero od teraz poziom ostrzeżeń pomału się z czasem bez wykroczeń obniża, a Twoje wykroczenie nawet nie jest sprecyzowane jeżeli chodzi o konkretny post, a motywacją jest obrażanie (kogoś).
Na domiar złego datowane jest na 29 Wrzesień 2011, a nawet nie mam jak Shocka zapytać o co biegało bo raz to pewnie nawet on by nie pamiętał, a po drugie zabrał zabawki i pożegnał się wczoraj z naszą stroną po 5-ciu latach pobytu na niej (zażyczył sobie aby mu zmazać konto).
Wobec czego, jeżeli Twoja wypowiedź nie była ironiczna to ja nie widzę przeszkód, bo od roku nikt żadnego zarzutu wobec Twojej osoby nie miał, a co do samego przewinienia to przecież zostało tu zauważone ze niekiedy Shock miał smykałkę do delikatnej przesady. W tej chwili poziom przewinienia to 8 pkt., więc bez kolesiostwa udzielam (tylko Tobie) amnestii i zeruje licznik. Reszta przewinień z 2012 i tego roku stopniowo topnieje o ile Forumowicz nie obrywa po uszach od Moderatorów w tym czasie, tak więc wygasną śmiercią naturalną.
Jak jesteś dalej zainteresowany funkcją to PW.

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #9 on: 05 February 2013, 11:49:17 »
Bart, czy mamy już nowego moderatora?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #10 on: 05 February 2013, 12:24:44 »
W dalszym ciągu nie wpłynęło żadne PW zainteresowanych.

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #11 on: 05 February 2013, 13:41:53 »
To wyznacz kogoś na ochotnika.

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #12 on: 06 February 2013, 10:02:48 »
Zastanawiam się jeszcze. Bo widzę że troszkę roboty jest na forum. Trzeba by posprzątać po cezie , kilka wątków jest w złych działach. Zwrócić uwagę użytkownikowi BartBear_[PL] że łamie regulamin odnosicie sygnaturki, która powinna być max na 4 linijni tekstu (Proponował bym o bardziej sprecyzowany regulamin odnoście obrazka w sygnaturce. Uważam ze powinien mieć on rozmiar 250 x 50 i być statyczny). Natomiast Partyzant_PL ma sygnaturce baner chomikuj[.]pl promujący treści  niezgodne z regulaminem "piractwo".

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #13 on: 06 February 2013, 12:16:51 »
csMKJP, jak widzę już masz w głowie zarys prac na Forum RO.pl, jesteś zorientowany w mankamentach i w najbliższym
czasie przedstawisz program swojej pracy jako Moderator Forum RO.pl
Dzięki za odwagę i życzę powodzenia.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Potrzebny nowy Moderator Forum
« Reply #14 on: 06 February 2013, 12:57:17 »
Jako Moderator możesz mieć wpływ na zmiany w Regulaminie (obecna forma w większości została stworzona, tzn. przepisana/zaadoptowana z innych portali i zaproponowana przez Shocka).
Więc jeżeli coś nie jest już na czasie to zawsze można uwzględnić poprawki. Co do zarzutów - nie ma na dzień dzisiejszy sprecyzowanej czcionki tych linii podpisu, tak więc mieszczę się w formie 4-5 linijek tekst ale fontem np 50pkt.  8) A zawsze mogę w opcjach administracyjnych ustalić "na twardo" maksymalne rozmiary, do tej pory tego nie robiliśmy, bo większość Użytkowników stosowała zdrowy rozsądek w dobieraniu tej wielkości. Chomikuj.pl też z założenia nie jest serwisem "pirackim", bo można tam wrzucać pliki do których ma się prawa zarówno do użytku jak i rozpowszechniania, czyli np. dzieła własnego autorstwa, to że w 99,8% wykorzystuje się go do innych celów to inna bajka, no ale jeżeli zostanie ten portal wykazany w zabronionych w Regulaminie, to oczywiście będziemy ścigać.