Różności > Off-topic

Insurgency 2

(1/8) > >>

csMKJP:
Niektóre dinozaury z G4G pamiętają zapewne Insurgency: Modern Infantry Combat - darmowego moda na silniku Source, który przenosił nas w realia bliskowschodniej wojny. Okazuje się, że autorzy pracują nad jego kontynuacją, ale trzeba im nieco pomóc...

http://www.kickstarter.com/projects/newworldinteractive/insurgency-2

Wszystko za sprawą studia New World Interactive założonego przez te same osoby, które pracowały nad modem. Potrzebuje ono 180 tys. dolarów, by dokończyć prace nad Insurgency 2. Jednak w przeciwieństwie do oryginalnego pomysłu, nowy tytuł będzie samodzielną grą kosztującą ok. 15$. Jeśli chodzi o gameplay, Insurgency 2 ma być miksem Rainbow Six: Rogue Spear i Day of Defeat, a sami autorzy definiują go jako wiernego spadkobiercę moda.



Źródło: www.g4g.pl

Koller:
prawie 300h w jedynkę (łezka w oku:)), szkoda, że twórcy przestali wspierać, updejtować jedynkę, bo gra miała to coś...
czekam na dwójkę, ale po zobaczeniu gameplay'a z bety mam duże obawy czy to będzie stary, dobry Ins

csMKJP:
Kupiłem sobie INS2 super gierka.Polecam

BartBear_[PL]:
Ja ją mam od jakiegoś czasu, oczywiście nawet niezainstalowana bo niby kiedy i z kim, no ale jak się nas zbierze "drużyna Marins" to czemuż by nie dać jej szansy ;)

P.S. A projekt jest jeszcze w fazie beta czy już skończony, ewentualnie jakie ma to przełożenie na glitche i bugi?

csMKJP:
INS2 grałem tylko 12 godzin, więc o błędach nie będę się wypowiadał. Gra parę razy przy zmianie serwera mi się wyłączyła, jakieś problemy ze stabilnością są. Projekt jest w fazie beta, aczkolwiek mi gra się przyjemnie. Liczba serwerów i graczy jest mała. Większość to chyba Rosjanie, nawet jakaś panna raz się trafiła. Chyba są problemy z balistyką lub tej balistyki jeszcze nie ma. Nie wiem dokładnie, trzeba by zagłębić się w oficjalnie forum INS2 na temat istniejących błędów.

P.S.:
Miałem małą przygodę z modem INS, wydaje mi się ze druga cześć jest bardziej dynamiczna; poruszanie się. W modzie było wolniejsze od  tego jakie jest RO1.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version