Author Topic: Insurgency 2  (Read 22866 times)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Insurgency 2
« on: 11 July 2012, 18:53:42 »
Niektóre dinozaury z G4G pamiętają zapewne Insurgency: Modern Infantry Combat - darmowego moda na silniku Source, który przenosił nas w realia bliskowschodniej wojny. Okazuje się, że autorzy pracują nad jego kontynuacją, ale trzeba im nieco pomóc...

http://www.kickstarter.com/projects/newworldinteractive/insurgency-2

Wszystko za sprawą studia New World Interactive założonego przez te same osoby, które pracowały nad modem. Potrzebuje ono 180 tys. dolarów, by dokończyć prace nad Insurgency 2. Jednak w przeciwieństwie do oryginalnego pomysłu, nowy tytuł będzie samodzielną grą kosztującą ok. 15$. Jeśli chodzi o gameplay, Insurgency 2 ma być miksem Rainbow Six: Rogue Spear i Day of Defeat, a sami autorzy definiują go jako wiernego spadkobiercę moda.



Źródło: www.g4g.pl

Koller

  • Guest
Odp: Insurgency 2
« Reply #1 on: 12 July 2012, 20:06:22 »
prawie 300h w jedynkę (łezka w oku:)), szkoda, że twórcy przestali wspierać, updejtować jedynkę, bo gra miała to coś...
czekam na dwójkę, ale po zobaczeniu gameplay'a z bety mam duże obawy czy to będzie stary, dobry Ins

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #2 on: 19 December 2013, 11:51:49 »
Kupiłem sobie INS2 super gierka.Polecam

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #3 on: 19 December 2013, 18:00:52 »
Ja ją mam od jakiegoś czasu, oczywiście nawet niezainstalowana bo niby kiedy i z kim, no ale jak się nas zbierze "drużyna Marins" to czemuż by nie dać jej szansy ;)

P.S. A projekt jest jeszcze w fazie beta czy już skończony, ewentualnie jakie ma to przełożenie na glitche i bugi?

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #4 on: 19 December 2013, 19:28:44 »
INS2 grałem tylko 12 godzin, więc o błędach nie będę się wypowiadał. Gra parę razy przy zmianie serwera mi się wyłączyła, jakieś problemy ze stabilnością są. Projekt jest w fazie beta, aczkolwiek mi gra się przyjemnie. Liczba serwerów i graczy jest mała. Większość to chyba Rosjanie, nawet jakaś panna raz się trafiła. Chyba są problemy z balistyką lub tej balistyki jeszcze nie ma. Nie wiem dokładnie, trzeba by zagłębić się w oficjalnie forum INS2 na temat istniejących błędów.

P.S.:
Miałem małą przygodę z modem INS, wydaje mi się ze druga cześć jest bardziej dynamiczna; poruszanie się. W modzie było wolniejsze od  tego jakie jest RO1.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #5 on: 19 December 2013, 19:37:10 »
W 1-dynkę też ludzie tutaj ze starego Forum zagrywali się po kilkadziesiąt godzin, włącznie ze mną, dlatego zwróciłem uwagę na ten sequel. Tam to po prostu nazwaliśmy ruch postaci jako bieg goryli z bananem w d... ;) a ten "pseudo" arabsko-angielski dobijał ;)
No ale to była darmówka robiona przez zapaleńców, teraz chcą $ to niech nauczeni doświadczeniem zrobią strawny produkt ;)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #6 on: 19 December 2013, 23:23:06 »
Dzisiaj pojawiła się kolejna aktualizacja. Maskara, co się dzieje w tej grze. Havok i dynamiczne oświetlenie coś pięknego. Nie mogę wyczuć ładunków wybuchowych, szczególnie C4 stanowię zagrożenie dla drużyny :) . Dźwięk w tej grze jest super, powiedział bym że jest lepszy niż w BF3. Nie ma dialogów, twórcy skupili się chyba na komunikacji głosowej.


MP40

Nowości z dzisiejszej aktualizacji:

Nie podoba mi się ich spojrzenie :) gapią się dziwnie w sufit


« Last Edit: 19 December 2013, 23:33:28 by csMKJP »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #7 on: 20 December 2013, 17:32:23 »
No ja myślę że będzie fajne ;)
Dla przypomnienia tak wyglądał projekt 1-dynki pod koniec 2007 roku (trailer):


Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #8 on: 13 January 2014, 21:45:18 »
Oficjalna data premiery!


A więc stało się! NWI zapowiedziało oficjalną datę premiery Insurgency, wyznaczając ją na dzień 22.01.2014. Na dzisiejszą noc natomiast zaplanowany jest duży update, który ma być ostatecznym sprawdzianem dla gry. Pozostanie zatem sporo czasu by wyłapać wszelkie błędy i niedociągnięcia.

To, że studio NWI zdecydowało się na oficjalne wydanie gry w tym terminie, wydać się może dla niektórych sporym zaskoczeniem. Jednak gdy rozpatrzymy wszelkie za i przeciw, to moment ten wydaje się naprawdę odpowiedni, a to za sprawą zmian, które będziecie mogli odczuć na własnej skórze już dzisiejszej nocy – dla zniecierpliwionych polecam odpalenie gry w trybie Beta i połączenie się z oficjalnym serwerem deweloperów lub uruchomienie lokalnej gry.


Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #9 on: 14 January 2014, 01:12:33 »
co to za silnik ?

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Insurgency 2
« Reply #10 on: 14 January 2014, 10:08:13 »
Havok zdaje się ;)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #11 on: 14 January 2014, 12:13:14 »
Havok zdaje się ;)
Havok to silnik fizyki a nie silnik gry

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #12 on: 14 January 2014, 13:17:23 »
Silnik: Source ten nowszy z Counter-Strike: Global Offensive.

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #13 on: 15 January 2014, 11:31:49 »
ok thx za info

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Insurgency 2
« Reply #14 on: 21 January 2014, 08:17:11 »
Możliwości modyfikacji M16A1