Author Topic: MoH Warfighter!  (Read 48363 times)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #30 on: 21 October 2012, 21:04:38 »
[ Invalid YouTube link ]

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #31 on: 25 October 2012, 21:17:35 »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #32 on: 25 October 2012, 21:23:19 »
No widzę jednak ktoś zakupił,ja się miło zdzwiłem,dostałem to jako prezent,zamówione dawno temu w Empiku,w gratisie pudełko metalowe. Łezka w oku się kreci słysząc na polu walki GROMkie 'K***A'. :D
« Last Edit: 26 October 2012, 16:45:18 by Rozumny(PL) »

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #33 on: 25 October 2012, 22:35:14 »
Proszę pana pobor-a punkt 2 regulaminu forum się kłania.


Jak na razie gra dostaje słabe noty

    Eurogamer – 5/10
    NowGamer – 6.5/10
    Games Thirst – 6/10
    Destructoid – 5/10

Shock

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #34 on: 25 October 2012, 22:57:36 »
Nic dziwnego. Gra jest strasznie denna. Lepszy był poprzedni medal. Osobiście wytrzymałem do końca 5 misji i odpuściłem.

Może inaczej, jest to bardzo kiepska wizytówka dla służb, słaba gra. EA się rozbrykało, bo wypuszcza coraz gorsze gnioty i myśli że wszyscy to kupią. ALe nie tacy upadali.
« Last Edit: 25 October 2012, 23:14:10 by Shock »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #35 on: 26 October 2012, 15:12:11 »
Proszę pana pobor-a punkt 2 regulaminu forum się kłania.

Oczywiście przypadek,gwiazdki zabrakło ;) Mi się na razie gra fajnie,a oceny zawsze mam w dupie, RO2 zostało wybrane swego czasu grą roku...

Hornet

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #36 on: 26 October 2012, 16:33:30 »
Pytanie do Panów co dokonali zakupu: każda klasa ma tylko jedną broń dla danego narodu? No i oczywiście jak oceniacie samą grę?

PS. Bart - fajnie jakbyś wrzucił jakiś gameplay  ::)

Shock

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #37 on: 26 October 2012, 18:10:25 »
Nie polecam. Już wiem dlaczego serwisy nie dostały gry przed premierą ani w dniu premiery  ;)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #38 on: 26 October 2012, 19:42:20 »
Pytanie do Panów co dokonali zakupu: każda klasa ma tylko jedną broń dla danego narodu? No i oczywiście jak oceniacie samą grę?

PS. Bart - fajnie jakbyś wrzucił jakiś gameplay  ::)

Przyznam szczerze, że do gry wszedłem "z buta" i nie sprawdzałem wszystkich zakłódkowanych jeszcze (un)locków, także nie odpowiem na to pytanie, natomiast grę ocenię jak pogram dłużej i to z różnymi ludźmi. Co do gameplaya: mówisz-masz  ;)

Przy czym gościu z którym aktualnie gram (znany mi z niewirtualnego świata od ho ho i jeszcze dłużej) chyba nigdy wcześniej nie grał nic na "multi", a ogólnie gry to chyba przestał uprawiać jakieś 8 lat temu. Ostatnio jednak w końcu kompa zmodernizował, ale jedyne co to Minecrafta ze swoim dzieckiem uskutecznia, także to trochę "bejbisitingu" teraz ode mnie wymaga, ale sądzę że zrobię z niego arkadowego żołnierza za jakiś czas. Tutaj nasze pierwsze spotkanie w założonym przeze mnie "składzie".



Nie polecam. Już wiem dlaczego serwisy nie dostały gry przed premierą ani w dniu premiery  ;)
"Hejters gona hejt"  ;)

Hornet

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #39 on: 26 October 2012, 21:26:29 »
Fajnie, fajnie  :D Odnośnie klas żołnierzy: mają one jakieś konkretne zadania do spełnienia itp. i jeszcze jakieś bonusy(ala perki w KFie)?

Mati

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #40 on: 26 October 2012, 22:55:35 »
Tak, każda wsparcia posiada różne akcje wsparcia za określoną ilość zabić. I tak np. szturmowiec ma moździerze 60 mm i zasłonę dymną (1 lvl), a zwiadowca samolot bezzałogowy i chyba też tą zasłonę. Poza tym każda klasa ma uzbrojenie dodatkowe - u sapera jest to mocniejsze ammo. U szturmowca moździerz 40mm itp., itd.

Jeśli chodzi o sam gameplay to wydaje mi się trochę sztuczny. Może to z czasem minie. Generalnie to gra ma pełno bugów. Nie można wyłączyć VOIPa co bardzo denerwuje. Podoba mi się za to ten system łączenia w pary - eliminuje kampienie.
« Last Edit: 27 October 2012, 12:13:17 by Mati »

Shock

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #41 on: 29 October 2012, 18:14:10 »
Polska Recenzja:
http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=8609

"Medal of Honor: Warfighter to także zmarnowana okazja na wyrwanie serii z marazmu. Kampania marketingowa kazała czekać na produkcję, która przyciągnie miłośników strzelanin świeżym podejściem do tematu kooperacji (Sekcje Ogniowe miały po temu predyspozycje). W starciu z rzeczywistością oraz oczekiwaniami Warfighter okazał się zwyczajnie średni. To strzelanina, która mało czym wyróżnia się na plus i prawdopodobnie błyskawicznie zginie w zalewie innych wojennych FPS-ów. Może pora zrestartować serię, wracając do jej korzeni, i zaryzykować nowym podejściem do tematu? Jeżeli cyferki będą się zgadzać, to Danger Close prawdopodobnie otrzyma jeszcze jedną szansę. Jak to mawiają – do trzech razy sztuka."

Średnia Metacritic - 5.9/10

IGN: 4/10

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #42 on: 29 October 2012, 19:35:37 »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #43 on: 01 November 2012, 09:36:29 »

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #44 on: 01 November 2012, 14:26:45 »
Proszę  pana BartBear może jakaś mała recenzja, opinia na tema gry.

Jedni piszą ze "hitboxy" są złe ,  serwis Moh pisze z kolei ze są dobre tylko broń n ma kopa i trzeba strzelać seriami.

Serwis g4g twierdzi ze głupotą w trybie HC brak Hud-a oraz brak informacji o zabiciu przeciwnika.

Interesuje mnie opinia gracza, który gra w gry z jakimś tam realizmem.

Czy uzbrojenie klas ma jakoś się do rzeczywistości? itd
« Last Edit: 01 November 2012, 14:34:42 by csMKJP »