Author Topic: Mapa klanu 1st  (Read 28569 times)

Koller

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #15 on: 02 July 2012, 19:00:54 »
Shocku, nie chce się drapać po nie swoich jajach jak to było powiedziane w pewnym, pięknym polskim filmie:), ale wycieczki osobiste w tym temacie zacząłeś akurat Ty tym sformułowaniem:
Quote
ie wiem czy nie wytrzymujesz w resorcie ale znajdź sobie inny sposób pozbywania się swoich frustracji. 
PMką Radosław dowalił do pieca to fakt. Zresztą bez jaj, po co się kłócić przez jakiś debilny temat?

Radzisław

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #16 on: 02 July 2012, 19:05:04 »

To zostaw nauczycielom.



Czyli jak jakieś 80 % rodziców i jakie są rezultaty?? Ty wychodzisz czasem na ulicę ?/ Oglądasz jakieś wiadomości? Czy już całkowicie pozostajesz w Matrixie??


Bo może i ma do tego prawo.

[/quote] 

Ano ma, ja mam też prawo to skomentować, no ale ty już mi to prawo odebrałeś banując konto!

Całe szczęście że nie jest.

[/quote]
 
No to życzę ci takiego dzieciaka... Pożyjemy zobaczymy


Jego też nauczy i zweryfikuje. Póki co niech cieszy się młodością. Bo też ma do tego niezbywalne prawo.

[/quote]

Owszem są wakacje, nie przed komputerem tylko może w piłkę pogra, lub popracuje fizycznie np.  przy zbiorach?? Jak ja w dzieciństwie u dziadków..Dobrze to robi, szanuje się pieniądz i hartuje wolę

To do mnie Panie St. Sierżancie. Wszyscy oprócz ASA

[/quote]

Chciałbyś, jednak z nas dwojga to ja jestem tym prawdziwym i w czynnej służbie!A Asa do tego nie mieszaj bo już zalatujesz żenadą.

Strasznie wszystko hejtujesz jak to się teraz mówi i nie dajesz sobie oraz Policji dobrego przykładu swoją osobą oraz postawą.
Nie wiem czy nie wytrzymujesz w resorcie ale znajdź sobie inny sposób pozbywania się swoich frustracji. 

[/quote] 
 
A ty stasznie sie do mnie przy*** od jakiegoś czasu , sobie też dajesz ostrzeżenia za oblewanie ludzi pomyjami na tym forum, powiem ci że strasznie dziwnym jesteś człowiekiem. Do twojej informacji panie dyktatorze Wielki aminie, że słowo hejter oznacza nienawidzić kogoś za jakiś sukces, a ja raczej nikomu tu niczego nie zazdroszczę tylko wyrażam swoją opinię, którą jednak ktoś popiera, też daj im ostrzeżenie!
I  coś sie tak do resortu mojego przywalił, chcesz zmieniać Policję, nauczyć mknie pracy? sam składaj papiery,może jak ci sie uda przejsć przez sito podałasz.. Ale po tym jak się tu zachowujesz za cholerę nie chciałbym cie w robocie widzieć, dopiero ludzie mieli by z tobą prze**

A co do zaśmiecania forum to w wielu tematach przodujesz Ty wraz ze swoimi komentarzami.

[/quote] 

Ty nie zaśmiecasz?? Nie dosyć że masz jakiś kompleks Stalina, to jesteś do tego hipokrytą, na tym forum byłem do lat, kiedy nawet ptaki o twojej pierwszej wizycie nie ćwierkały. Ale już zdążyłeś  albo pobanować innych, którzy nie zgadzali się z twoim ego, albo tak jak mnie cenzurować!Dlatego skasowałem tu konto i mam na ciebie wy******e, żeby było jasne Pan Admin od siedmiu boleści, wziął mnie na modyfikowany i dopiero po przeczytaniu moich wypowiedzi, będzie je umieszczał..Tylko zanim to zrobił zdążył mnie obrazić i zbanował  :o Żal!
A najlepsze jest to że prowadzisz w skandaliczny sposób politykę, anty RO! Reklamujesz inną grę, werbujesz ludzi i robisz to na stronie poświęconej RO! Pozdrawiam  i żegnam !

[/quote]
« Last Edit: 02 July 2012, 19:09:06 by Radzio »

ceza16

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #17 on: 02 July 2012, 19:06:32 »
hmm może zajmijmy sie sprawą tej mapki.
bo to raczej temat o danej rzeczy a nie do pogaduch
sry że tak pisze ale częściowo taka jest prawda

Socom śmiej się naprawdę masz z czego

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #18 on: 02 July 2012, 19:12:10 »
Radzio weź na wstrzymanie i nie wiń Shocka o ban konta bo najwyraźniej sam nie wiesz w co klikasz!!
Do automatu administracyjnego przyszła PROŚBA o zaakceptowanie kasacji konta - takie coś możesz tylko TY wysłać do nas w celu wyeksmitowania Cię w kosmos. Już jak pamiętam raz prosiłeś kiedyś tam o to, potem wróciłeś, więc teraz po tylu zwarciach z innymi nie zdziwiło mnie, że znowu chcesz nas opuścić i już nie pytałem o motywy tylko przyklapnąłem PROŚBĘ Użytkownika (aby zostać ex-użytkownikiem). Jeżeli nastąpiło to w wyniku błędu to jako Administracja przepraszamy, ale takie rzeczy po prostu nie mają racji bytu. NIE BYŁO w tym działaniu żadnej złośliwości.

Radzisław

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #19 on: 02 July 2012, 19:20:35 »
@Shock-  Ja wyleciałem z Mumbla.?? Nie dosyć że kłamiesz to jeszcze nieudolnie, to że nie zaglądam na kanał jest spowodowane tylko i wyłącznie twoją tam obecnością!

Teraz wszyscy wiedzą z jakim kalibrem człowieka, mamy do czynienia w postaci dyktatora shocka! Publikowanie prywatnych wiadomości to jest nie tylko nie smaczne, ale i ku*** o poniżej pasa. Poskarż sie wszystkim no i mamie ŻAl !!!! Ten Pw to reakcja na to że po wylaniu na mnie pomyj ewidentnie mnie zbanowałeś! Nawet nie dając mi szansy odpisania ,konstruktywnego! Do cholery publicznie robisz ze mnie  psychola i coś pierdzielisz o resorcie w którym nawet nie robiłeś. Ja wiem w woju może tylko na sierżancie skończyłeś po 10 latach(czy ilu tam) gdy ja za swoją pracę mam już to po trzech ehh.. Tak Czy o coś innego ci chodzi! Chłopie jak już publicznie chcesz prać brudy to tylko udowadniasz jedno, że nawet na marnego moderatora się nie nadajesz! Wstyd Pozdrawiam nielicznych fanów Ro! Miło było nagrać głosy polskich żołnierzy do MN! Wielkie dzięki za to że wam sie podobały(przynajmniej większości)

 Bart Ty zawsze jesteś i byłeś w porządku. Niech ci Bozia wynagrodzi w mądrych dzieciach i pięknej żonie ;) Pozdrawiam !
« Last Edit: 02 July 2012, 19:23:49 by Radzio »

Shock

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #20 on: 02 July 2012, 19:57:14 »
@Shock-  Ja wyleciałem z Mumbla.?? Nie dosyć że kłamiesz to jeszcze nieudolnie, to że nie zaglądam na kanał jest spowodowane tylko i wyłącznie twoją tam obecnością!

Teraz wszyscy wiedzą z jakim kalibrem człowieka, mamy do czynienia w postaci dyktatora shocka! Publikowanie prywatnych wiadomości to jest nie tylko nie smaczne, ale i ku*** o poniżej pasa. Poskarż sie wszystkim no i mamie ŻAl !!!! Ten Pw to reakcja na to że po wylaniu na mnie pomyj ewidentnie mnie zbanowałeś! Nawet nie dając mi szansy odpisania ,konstruktywnego! Do cholery publicznie robisz ze mnie  psychola i coś pierdzielisz o resorcie w którym nawet nie robiłeś. Ja wiem w woju może tylko na sierżancie skończyłeś po 10 latach(czy ilu tam) gdy ja za swoją pracę mam już to po trzech ehh.. Tak Czy o coś innego ci chodzi! Chłopie jak już publicznie chcesz prać brudy to tylko udowadniasz jedno, że nawet na marnego moderatora się nie nadajesz! Wstyd Pozdrawiam nielicznych fanów Ro! Miło było nagrać głosy polskich żołnierzy do MN! Wielkie dzięki za to że wam sie podobały(przynajmniej większości)

Bart Ty zawsze jesteś i byłeś w porządku. Niech ci Bozia wynagrodzi w mądrych dzieciach i pięknej żonie ;) Pozdrawiam !

No fakt, przepraszam, sam się wyrzuciłeś przez swoje zachowanie w stosunku do innych użytkowników forum.

Jeżeli chodzi o banowanie kogokolwiek to nie mam takich uprawnienień (forum/mumble) więc nie rozumiem skąd taki wniosek.

Ja publicznie nie robię z Ciebie psychola - natomiast twoje wypowiedzi, owszem.

Ja wiem w woju może tylko na sierżancie skończyłeś po 10 latach(czy ilu tam) gdy ja za swoją pracę mam już to po trzech ehh..
No widzisz, a kompleksów z tego powodu nie mam. A chwalić sie w ile to swoją szarżę lat zdobyłem nie zamierzam. Może nie przyszło Ci do głowy że wykonywałem specyficzny rodzaj służby w którym awanse są rzadkością bo bardziej liczy się praca i oddanie niż szarża.

Moje - więc mogę z tego korzystać. A brudy są twoje - nie moje.

Gdybym chciał publicznie prać TWOJE brudy znalazło by się tutaj jeszcze więcej PW które słałeś do użytkowników forum.

Po porstu chciałem uzmysłowić niektórym że rozmowa z Toba nie ma najmniejszego sensu - ale część mumblowiczów pewnie już to wie.

I tyle w temacie.

PS. Widzę, że znowu się zbanowałeś i założyłeś nowe konto - ale co tam, będzie na mnie  ;D
« Last Edit: 02 July 2012, 20:09:38 by Shock »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #21 on: 02 July 2012, 20:01:20 »
OK koniec oftopów
i KONIEC OSOBISTYCH WYCIECZEK
Chcecie coś sobie powiedzieć to idźcie na osobny kanał Mumbla i dajcie sobie wirtualnie "po pysku" albo się umówcie w realu i dajcie po pysku albo wypijcie wódę, wszystko jedno.
Dwaj MUNDUROWI (byli czy aktywni wsio ryba) a cywile patrzą z szerokimi oczyma na tą słowną naparzankę...
Radzio, Shock dzieli równo warnami, nawet dzisiaj o tym pisałem, przez co trzyma tu porządek i posługuje się Regulaminem. To tyle w temacie kompetencji. Shock-u odpisałem na PM, nie widzę wskazań do przychylenia się do dymisji.
Idźcie kurna na wódkę, weźcie Asa jako polewającego, każdy ma w "realu" problemy, nie twórzcie ich więcej chociaż tutaj. Tym rozjemczym słowem mam nadzieję że kończę tą "dyskusję".
A teraz zróbcie tę mapę cezie bo znowu ktoś doklei offtopa  ;)

ceza16

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #22 on: 02 July 2012, 21:38:44 »
To zna sie ktos na robieniu mapek?
« Last Edit: 02 July 2012, 21:53:15 by eragon16 »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #23 on: 02 July 2012, 22:01:12 »
A ten dalej swoje ... co Ty chłopie ? po co Ci ta mapa? mało masz map w mapowisku ? wakacje masz chłopcze, jedz gdzieś na wieś pod namiot, nad jezioro, wyrwij jakąś dziewczynę (albo chłopaka, co tam wolisz), odpocznij od komputera, bo chyba źle tolerujesz nadmierne natężenie pola elektromagnetycznego z okablowania... na rower idź, pograj w piłkę, w kosza, weź deskorolkę poucz się trików, nie wiem kurde zajmij się czymkolwiek, modelarstwem, poczytaj coś...


@Socom, robisz coś na TWI contest ? 

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #24 on: 02 July 2012, 23:10:43 »
Przestańcie się drapać dziewczyny  :P Swoją drogą umieszczanie wiadomości PW na ogólnym jest nie w porządku. Może jutro by zmienił zdanie, a teraz dzięki temu zagraniu nie bardzo ma szanse się wycofać. 
Cezar jak ktoś się na na robieniu mapek to albo już zrobił, albo nie i już nie zrobi, a na bank nie zrobi dla Ciebie. Staram się sobie przypomnieć czy jak miałem tyle lat też byłem taki naiwny, ale chyba nie. Ten internet to naprawdę trzeba by zlikwidować, nie będzie niczego :)

ceza16

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #25 on: 03 July 2012, 07:34:44 »
A wy dalej swoje.
Ja nie chce by ktoś robił mapkę "dla mnie" tylko "razem ze mną"

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #26 on: 03 July 2012, 09:21:26 »
acha, czyli Ty też będziesz robił .. a co konkretnie? ???

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #27 on: 03 July 2012, 10:39:43 »
Panie kolego eragon16 zamiast rzucać się od razu na tworzenie mapy. Proponuje zając się wizerunkiem klanu, a mianowicie:
- brak wam loga klanowego,
- przydało by się również kilka banerów (88 × 31 (Micro Bar), 468 × 60 (Full Banner) oraz jakiś na podpis na forum,
- wasza stronka też jest kiepska (CMS + standardowa skórka).

Zamiast  mapki proponuje abyście zrobili sobie jakiś Fragmovie.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #28 on: 03 July 2012, 11:37:26 »
Oj Ceza, piszesz te posty i czekasz na cud? Chłopaki bardzo dobrze Ci radzą np. csMKJP, a Ty ciągle swoje. Naprawdę myślisz że pojawi się tu tabun fachowców do pomocy.( którzy niekoniecznie po wykonanej pracy będą umieszczeni w credits  :o) Oprócz tego autorem jednej z odpowiedzi był twórca map z prawdziwego zdarzenia do Ostfront 41-45 . A Ty pewnie nawet o tym nie wiesz. Powinieneś lepiej przygotować się merytorycznie, przed założeniem tego tematu.

PS: Długo zastanawiałem się czy Ci  pomóc , ale niech będzie, daje adres do stronki z niezłymi konceptami mapek, jest tam też pewnie jakiś kontakt do autorów http://kids.tate.org.uk/create/mind_map_making_images.shtm
I weź sobie rady starszych kolegów do serca.
« Last Edit: 03 July 2012, 11:43:26 by Ryszka »


Offline Partyzant_PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 70
  • Honor: +3/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #29 on: 03 July 2012, 12:16:16 »
jak zauważyłem jak ceza się tylko odezwie na forum to forum odżywa bo każdy ma swoje 5 groszy na jego temat :P

PS: Ryszka skąd wytrzasnąłeś taki link ??