Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Mapy

Mapa klanu 1st

(1/14) > >>

ceza16:
Planujemy rozpocząć tworzenie mapki, poszukujemy osoby które mogłyby się na coś nam przydać.

Lista osób zgłoszonych i przyjętych do robienia mapki:
[1st]Eragon16
pietras1995
^9Shadow

Jeżeli chcesz do nas dołączyć to napisz pod spodem do czego możesz się nam przydać.

Tematyka mapki: Walka Armii Czerwonej

Który kawałek walki i w jakiej miejscowości jeszcze nie wybrany.
Możesz nam coś zaproponować

Ryszka:
Ceza nie napisałeś  , mapka pancerna? , piechotna?, a może mieszana? Ostatnio Twój klan przechodził ponoć na Ro2 i wchodząc z głównej, musiałem spojrzeć w jakim dziale umieściłeś temat (teraz widzę mapka do Ostfront 41-45  ). Poszukujecie  kogoś od modeli , tekstur , czy skryptów ? Na jakim etapie jesteście, czy zaczynacie od zera? Doprecyzuj to w swoim poście , bo już boję się odpowiedzi związanych z Twoim nowym pomysłem ;)

Z informacji jakie podałeś nic nie wynika i równie dobrze mogę w odpowiedzi przesłać to.


Szkic fajnej pirackiej mapki, gdzie armia czerwona może szukać skarbu, walcząc z tubylcami. Chyba rozumiesz moją sugestię.
Jeżeli napiszesz porządnego posta, to może któryś z mapmakerów odezwie się do Ciebie.

Edit: Oprócz tego jest tutaj taki dział http://www.red.orchestra.pl/archiwum/plug.php?e=maps, gdzie pewnie prędzej znajdziesz pasującą do Twoich wymagań mapę, niż doświadczonego twórcę do nowego projektu. Tak czy inaczej życzę powodzenia.

Radzisław:

--- Quote from: eragon16 on 02 July 2012, 11:21:38 ---
Tematyka mapki: Walka Armii Czerwonej



--- End quote ---

Chłopaku, czy raczej dzieciaku! GDZIE TWOI RODZICE< NAUCZYCIELE!! W której jesteś klasie tudzież przedszkolu?? Że jeszcze nie umiesz konstruować poprawnie zdań! O nauce historii nawet nie wspomnę!
Po co  zaśmiecasz forum i po kiego, zakładasz kolejne tematy z których wszyscy mają bekę, z których nic konstruktywnego nie wynika(takie trudne słowo, które zagoni cię do słownika!) ?

Jak byś był moim dzieckiem to godzina komputera dziennie i to po odrobionych lekcjach! I sam bym ci gry dobierał, a już o logowaniu się na jakieś forum dla dorosłych, gdzie można spotkać różne formy wypowiedzi, albo zrobić  z siebie idiotę, nie wchodziło by w rachubę. Zdanie bym może zmienił po ukończeniu przez  ciebie 17 roku życia i przejściu testu na inteligencje, oraz zdania do następnej klasy przynajmniej z ocenami dobrymi!

 Wiesz dlaczego?? Życie w praktyce mnie nauczyło że społeczeństwo nam głupieje a rodzice mają w dupie co z was wyrośnie, ale jak odprowadzamy takiego delikwenta o 4 rano do domu(zazwyczaj po wybryku)  to Wielkie mają oczy  i pretensje,gdyż ich pociechy są biedne,a wszyscy inni źli i tudzież docieramy do pojęcia bezstresowe wychowanie!

PS> Wiem przeskoczyłem i wyskoczyłem z tym jak diabeł z dziurki od klucza, ale tak niestety jest i nie zanosi sie na poprawę!

ceza16:
Radzio ogarnij trochę. Nie musisz od razu kląć i przezywać.

Ryszka:
Mapka piechotna, ale parę czołgów też będzie.

Tak stworzyliśmy oddział w ro2 lecz mapkę robimy narazie do ro1.
Mimo że wszyscy sądzą że ro1 niedługo upadnie całkowicie.

Mapkę robimy od zera.

Poszukujemy ludzi od modeli, tekstur, skryptów.
W sumie każdego co mógłby coś wnieść do mapki.
Oczywiście nie weźmiemy każdego.

Potrzebna jest też nam osoba która dobrze zna się na robieniu mundurów.
Bo to też ważne.

Radzisław:

--- Quote from: eragon16 on 02 July 2012, 12:38:03 ---Radzio ogarnij trochę. Nie musisz od razu kląć i przezywać



--- End quote ---
 

Dla ciebie panie Radku! I nie przezywam cię tylko stwierdzam fakty!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version