Author Topic: Mapa klanu 1st  (Read 28575 times)

ceza16

  • Guest
Mapa klanu 1st
« on: 02 July 2012, 11:21:38 »
Planujemy rozpocząć tworzenie mapki, poszukujemy osoby które mogłyby się na coś nam przydać.

Lista osób zgłoszonych i przyjętych do robienia mapki:
[1st]Eragon16
pietras1995
^9Shadow

Jeżeli chcesz do nas dołączyć to napisz pod spodem do czego możesz się nam przydać.

Tematyka mapki: Walka Armii Czerwonej

Który kawałek walki i w jakiej miejscowości jeszcze nie wybrany.
Możesz nam coś zaproponować


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #1 on: 02 July 2012, 11:45:25 »
Ceza nie napisałeś  , mapka pancerna? , piechotna?, a może mieszana? Ostatnio Twój klan przechodził ponoć na Ro2 i wchodząc z głównej, musiałem spojrzeć w jakim dziale umieściłeś temat (teraz widzę mapka do Ostfront 41-45  ). Poszukujecie  kogoś od modeli , tekstur , czy skryptów ? Na jakim etapie jesteście, czy zaczynacie od zera? Doprecyzuj to w swoim poście , bo już boję się odpowiedzi związanych z Twoim nowym pomysłem ;)

Z informacji jakie podałeś nic nie wynika i równie dobrze mogę w odpowiedzi przesłać to.


Szkic fajnej pirackiej mapki, gdzie armia czerwona może szukać skarbu, walcząc z tubylcami. Chyba rozumiesz moją sugestię.
Jeżeli napiszesz porządnego posta, to może któryś z mapmakerów odezwie się do Ciebie.

Edit: Oprócz tego jest tutaj taki dział http://www.red.orchestra.pl/archiwum/plug.php?e=maps, gdzie pewnie prędzej znajdziesz pasującą do Twoich wymagań mapę, niż doświadczonego twórcę do nowego projektu. Tak czy inaczej życzę powodzenia.
« Last Edit: 02 July 2012, 12:53:19 by Ryszka »


Radzisław

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #2 on: 02 July 2012, 12:29:09 »

Tematyka mapki: Walka Armii Czerwonej



Chłopaku, czy raczej dzieciaku! GDZIE TWOI RODZICE< NAUCZYCIELE!! W której jesteś klasie tudzież przedszkolu?? Że jeszcze nie umiesz konstruować poprawnie zdań! O nauce historii nawet nie wspomnę!
Po co  zaśmiecasz forum i po kiego, zakładasz kolejne tematy z których wszyscy mają bekę, z których nic konstruktywnego nie wynika(takie trudne słowo, które zagoni cię do słownika!) ?

Jak byś był moim dzieckiem to godzina komputera dziennie i to po odrobionych lekcjach! I sam bym ci gry dobierał, a już o logowaniu się na jakieś forum dla dorosłych, gdzie można spotkać różne formy wypowiedzi, albo zrobić  z siebie idiotę, nie wchodziło by w rachubę. Zdanie bym może zmienił po ukończeniu przez  ciebie 17 roku życia i przejściu testu na inteligencje, oraz zdania do następnej klasy przynajmniej z ocenami dobrymi!

 Wiesz dlaczego?? Życie w praktyce mnie nauczyło że społeczeństwo nam głupieje a rodzice mają w dupie co z was wyrośnie, ale jak odprowadzamy takiego delikwenta o 4 rano do domu(zazwyczaj po wybryku)  to Wielkie mają oczy  i pretensje,gdyż ich pociechy są biedne,a wszyscy inni źli i tudzież docieramy do pojęcia bezstresowe wychowanie!

PS> Wiem przeskoczyłem i wyskoczyłem z tym jak diabeł z dziurki od klucza, ale tak niestety jest i nie zanosi sie na poprawę!
« Last Edit: 02 July 2012, 12:49:38 by Radzio »

ceza16

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #3 on: 02 July 2012, 12:38:03 »
Radzio ogarnij trochę. Nie musisz od razu kląć i przezywać.

Ryszka:
Mapka piechotna, ale parę czołgów też będzie.

Tak stworzyliśmy oddział w ro2 lecz mapkę robimy narazie do ro1.
Mimo że wszyscy sądzą że ro1 niedługo upadnie całkowicie.

Mapkę robimy od zera.

Poszukujemy ludzi od modeli, tekstur, skryptów.
W sumie każdego co mógłby coś wnieść do mapki.
Oczywiście nie weźmiemy każdego.

Potrzebna jest też nam osoba która dobrze zna się na robieniu mundurów.
Bo to też ważne.
« Last Edit: 02 July 2012, 12:41:08 by eragon16 »

Radzisław

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #4 on: 02 July 2012, 12:40:52 »
Radzio ogarnij trochę. Nie musisz od razu kląć i przezywać


 

Dla ciebie panie Radku! I nie przezywam cię tylko stwierdzam fakty!

ceza16

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #5 on: 02 July 2012, 12:42:14 »
Dobrze panie Radku.
No dobra nie przezywasz.
Ale nie mogłeś tego spokojniej?
Czy nie wytrzymałeś po prostu.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #6 on: 02 July 2012, 14:30:18 »
A ile umiecie sami zrobić ? Chyba nic jak sądzę. Mapa z jakiego okresu wojny, kto atakuje, kto broni, jakie podłoże historyczne ? Pan Radek ma rację, niestety.

Shock

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #7 on: 02 July 2012, 15:06:31 »
Chłopaku, czy raczej dzieciaku! GDZIE TWOI RODZICE< NAUCZYCIELE!! W której jesteś klasie tudzież przedszkolu?? Że jeszcze nie umiesz konstruować poprawnie zdań!


To zostaw nauczycielom.


Po co  zaśmiecasz forum i po kiego, zakładasz kolejne tematy z których wszyscy mają bekę, z których nic konstruktywnego nie wynika(takie trudne słowo, które zagoni cię do słownika!) ?

Bo może i ma do tego prawo.


Jak byś był moim dzieckiem...

Całe szczęście że nie jest.

Życie w praktyce mnie nauczyło że...

Jego też nauczy i zweryfikuje. Póki co niech cieszy się młodością. Bo też ma do tego niezbywalne prawo.


Dla ciebie panie Radku! I nie przezywam cię tylko stwierdzam fakty!

To do mnie Panie St. Sierżancie. Wszyscy oprócz ASA.

Strasznie wszystko hejtujesz jak to się teraz mówi i nie dajesz sobie oraz Policji dobrego przykładu swoją osobą oraz postawą.
Nie wiem czy nie wytrzymujesz w resorcie ale znajdź sobie inny sposób pozbywania się swoich frustracji. 
A co do zaśmiecania forum to w wielu tematach przodujesz Ty wraz ze swoimi komentarzami.
« Last Edit: 02 July 2012, 15:25:38 by Shock »

ceza16

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #8 on: 02 July 2012, 15:21:04 »
A ile umiecie sami zrobić ? Chyba nic jak sądzę.
Dlatego szukamy pomocników.

Mapa z jakiego okresu wojny, kto atakuje, kto broni, jakie podłoże historyczne ?
Co do historycznego to tu urywek ze źródła informacji:
"siły sowieckie prowadziły strategiczną obronę Okręgu Moskiewskiego w oparciu o trzy pasy obrony, wykorzystując nowo zmobilizowane armie rezerwowe oraz wprowadzając do walki dywizje z syberyjskiego i dalekowschodniego okręgu wojskowego. W drugim etapie, gdy ofensywa niemiecka straciła impet, wojska sowieckie przystąpiły do strategicznej kontrofensywy zmuszając armie niemieckie do wycofania się na pozycje wokół miast Orzeł, Wiaźma i Witebsk."

Atakują najpierw Niemcy a sowieci się bronią, następnie sowieci puszczają szturm i zajmują cele niemieckie.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #9 on: 02 July 2012, 17:01:14 »
nie pozostaje nic innego


Koller

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #10 on: 02 July 2012, 17:12:36 »
Muszę się lognąć z poczucia obowiązku, żeby stwierdzić, że:
Quote
Chłopaku, czy raczej dzieciaku! GDZIE TWOI RODZICE< NAUCZYCIELE!! W której jesteś klasie tudzież przedszkolu?? Że jeszcze nie umiesz konstruować poprawnie zdań! O nauce historii nawet nie wspomnę!
Po co  zaśmiecasz forum i po kiego, zakładasz kolejne tematy z których wszyscy mają bekę, z których nic konstruktywnego nie wynika(takie trudne słowo, które zagoni cię do słownika!) ?

Jak byś był moim dzieckiem to godzina komputera dziennie i to po odrobionych lekcjach! I sam bym ci gry dobierał, a już o logowaniu się na jakieś forum dla dorosłych, gdzie można spotkać różne formy wypowiedzi, albo zrobić  z siebie idiotę, nie wchodziło by w rachubę. Zdanie bym może zmienił po ukończeniu przez  ciebie 17 roku życia i przejściu testu na inteligencje, oraz zdania do następnej klasy przynajmniej z ocenami dobrymi!

 Wiesz dlaczego?? Życie w praktyce mnie nauczyło że społeczeństwo nam głupieje a rodzice mają w dupie co z was wyrośnie, ale jak odprowadzamy takiego delikwenta o 4 rano do domu(zazwyczaj po wybryku)  to Wielkie mają oczy  i pretensje,gdyż ich pociechy są biedne,a wszyscy inni źli i tudzież docieramy do pojęcia bezstresowe wychowanie!

(Niestety) zgadzam się w większości.

Quote
A ile umiecie sami zrobić ? Chyba nic jak sądzę.

Dlatego szukamy pomocników.

Pomocnik to złe słowo. Szukasz frajerów, kogoś kto poświęci masę czasu, żebyś Ty mógł się podpisać pod jego pracą.
Wymyśliłeś sobie tę mapkę jak dziecko zabawkę w sklepie, nie wiedząc co potrzeba (jaką wiedzę i umiejętności) do jej stworzenia. To już nawet nie jest śmieszne, nie uczysz się na błędach. Za tydzień stawiam na kolejny debilny pomysł.
« Last Edit: 02 July 2012, 17:16:21 by Koller »

ceza16

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #11 on: 02 July 2012, 17:54:20 »
Nie, wszyscy co tworzą będą wypisani jako autorzy

Koller

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #12 on: 02 July 2012, 18:33:50 »
to supcio

Offline Socom

  • Towarzysz broni
  • Posts: 26
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #13 on: 02 July 2012, 18:41:51 »
siema, ja kiedyś włączyłem parę razy edytor i coś poprztykałem, myślę, że coś umiem, mogę dołączyć do 'teamu'? xD

Shock

  • Guest
Odp: Mapa klanu 1st
« Reply #14 on: 02 July 2012, 18:42:56 »
Nie wiem o co chodzi ale  Pan Radosław wyleciał już z Mubla za podobne (nawet gorsze) wysyłanie takich PW do użytkowników tego forum, których publikować mi nie wolno bo nie zostały nadesłane do mnie.
Zostały przysłane na moją skrzynkę przez użytkowników które takie PW otrzymały.

Szczerze mówiąc "lata mi to" A ocenę pozostawiam wam.

Nadmienię tylko że w służbie nie jestem już od roku. I oczywiście byłem w innym resorcie. Do psychologa po pracy chodziłem. Kompleksy mam, jak każdy. Chodzącym ideałem też nie jestem. Do Policji też nic nie mam. 
Ale nikt mi nie zarzuci że nie daję warnów po równo każdemu.

"Hej,(chyba o to ci chodziło o te pw do ciebie bym się jakoś płaszczył) mogę wiedzieć czego sie do mnie tak przypierdalasz? Za kogo sie uważasz, czego nie rozumiesz?I o chuj ci chodzi ?Jesteś dziwny i zachowujesz sie jak pierdzielony dyktator, masz jakiś kompleks? Czy co ? Po chuj piszesz o jakimś nie radzeniu sobie w resorcie czy jak, co k.. możesz o tym wiedzieć? Po co wpierdzielasz się miedzy wódkę a zakąskę, już nie mogę napisać nawet tego co myślę?Kogo hejtuje ? Wiesz co to hejtering?? Zazdroszczenie komuś czegoś i jazda za to po nim, a komu czego zazdroszczę panie admin(naucz się pojęć albo przynajmniej rozróżnienie ich)? Jesteś strasznie dziwnym typem i to chyba ty powinieneś pójść na wizytę, my w firmie chodzimy co  półtorej roku i to do MSWIA jak dalej chcemy pracować , wiec czego jeszcze nie wiesz hmm? Wiesz co mnie najbardziej w tobie denerwuje dwulicowość i ta twoja niby dobra wola. Mnie możesz obrażać tak? a może  sobie też  wlep ostrzeżenie..To że moje poglądy czy wypowiedzi nie pasują ci, nie musisz ich cenzurować tym bardziej dawać ostrzeżenia a jak ci coś nie pasi zbanuj mnie i pokaż że krytyki nie uznajesz, oficerze porządkowy od siedmiu boleści.. A to jaką mam pracę ch.. ci do tego,  nie lubisz policji to już twój problem,przynajmniej dobrze pracuję i nie mam nagan i w realu nie czepiam się ludzi jak ty mnie i innych na forum  panie przedłużenie penisa.. Wielkim błędem było dawanie ci uprawnień administracji, teraz nawet jak bym ci chciał odpisać to i tak na próżno cwany jesteś ale powiem ci jedno...Każdy kij ma dwa końce>Ale właściwie nic mi nawet ta wiadomość  do ciebie nie da, znam takich typów jak ty... Co myślą że wszystkie rozumy pozjadali i od wszystkich wiedzą lepiej, a jak im ktoś zwróci uwagę cóż ...Szkoda słów tyle ode mnie!

PS. I nie będę ci mówił per "PAn" bo jak by nie patrzyć jestem starszy od ciebie o rok i to ja obecnie jestem w prawdziwej służbie! I nie bawię się na forum w PANA BOGA! Pozdrawiam "


« Last Edit: 02 July 2012, 18:58:40 by Shock »