Author Topic: Przycina podczas biedu  (Read 15638 times)

Ulqloria

  • Guest
Przycina podczas biedu
« on: 26 June 2012, 18:30:03 »
Przepraszam że truje no ale nie wiem dlaczego mój temat został usunięty, szukałem na forum i nie tylko i nie znalazłem kogoś kto miał podobny problem. Proszę nie usuwać tego tematu lub chociaż napisać dlaczego został usunięty, :( bardzo zależy mi na odpowiedzi.
A problemem jest to że przycina mi postacią podczas sprintu nie wiem dlaczego, komputer spełnia wymagania spokojnie. Gdy postać mi się zacina, dźwięk i reszta otoczenia zachowuje się normalnie. Dodam że jak miałem piracką wersje (żeby zobaczyć czy gra jest fajna) to mi się tak nie cięło. Proszę o pomoc.

Shock

  • Guest
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #1 on: 26 June 2012, 21:38:41 »
Dodam że jak miałem piracką wersje (żeby zobaczyć czy gra jest fajna) to mi się tak nie cięło. Proszę o pomoc.

To chyba wystarczy za wyjaśnienie. A tłumaczenie "chciałem zobaczyć czy gra jest fajna" do mnie nie przemawia.

I wyjaśnij szerzej problem bo nie wiem czy Ci klawiatura nie działa czy klepiesz "W" zamiast trzymać, etc.


« Last Edit: 26 June 2012, 22:32:38 by Shock »

Ulqloria

  • Guest
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #2 on: 26 June 2012, 21:46:27 »
A więc tak, pograłem dzisiaj trochę i mogę bardziej to opisać otóż jest tak jak mówisz czyli biegnę tak jak bym ciągle klikał "w" i postacie wokół mnie też tak wyglądają ale tylko na singlu, jak gram na mutli to wszystko jest ok co mnie bardzo zdziwiło nawet jak na najlepszych detalach gram naprawdę dziwne. Wiecie o co tu chodzi? O.o

Ulqloria

  • Guest
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #3 on: 26 June 2012, 21:48:28 »
To chyba wystarczy za wyjaśnienie. A tłumaczenie "chciałem zobaczyć czy gra jest fajna" do mnie nie przemawia.

No to po co bym kupował na drugi dzień oryginalną grę? Pomyśl. Nie mam zamiaru kasy w błoto wywalać bo kupie grę a ona mi się nie spodoba. Ściągnąłem piracką wersje, gra mi się spodobała i na drugi dzień ją kupiłem co w tym dziwnego?

Wrona

  • Guest
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #4 on: 26 June 2012, 21:49:20 »
Ulqloria, czy już stoisz na baczność ze wzrokiem przed siebie? Dobrze.

Czy w innych grach też pojawia się podobny efekt? Jeśli tak, to klawiatura do czyszczenia/wymiany.

[Edit]
Aha, a instytucja internetowego stoiska wypróbowywania gier kilka razy sprawiła, że nie wywaliłem w błoto kasy na jakiś szeroko reklamowany chłam. Stać mnie, więc kupuję, ale sama reklama najczęściej mnie nie przekonuje - popełniłem tylko raz błąd przy zakupie zajedwabistego, czarodziejskiego premium extra super preorderu RO2 z dodatkową kruszonką i syropem klonowym oraz posypką z syberyjskich orzeszków cedrowych.
 A poza tym uważam winę za niebyłą z powodu zakupienia przez rekruta RO2.
« Last Edit: 26 June 2012, 21:57:26 by Wrona »

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #5 on: 26 June 2012, 21:51:56 »
Co znaczy postać zacina się?
a) staje w miejscu jest zablokowana, nie porusza się
b) biegnie wolniej
c) porusza się skokami, jestem nagle w innym miejscu.
d) inny przypadek

Ulqloria

  • Guest
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #6 on: 26 June 2012, 22:27:31 »
c)
tylko ciągle się porusza skokami tylko bardzo szybkimi i dzieje mi się tak tylko w tej grze i to jeszcze tylko na singlu O.o

Ulqloria

  • Guest
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #7 on: 27 June 2012, 14:03:48 »
Dodam że sterowniki do karty graficznej mam najnowsze

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #8 on: 28 June 2012, 10:53:41 »
GeForce? ponoć coś tam spartolili w najnowszych, wiec można sprawdzić też jakieś z przed miesiąca, ale mniejsza z tym ;)

usuń plik ROengine.ini z katalogu Moje dokumenty/My games

Shock

  • Guest
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #9 on: 28 June 2012, 11:14:02 »
Może najlepiej podaj konfigurację sprzętową plus softwarte.

Ulqloria

  • Guest
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #10 on: 28 June 2012, 16:39:28 »
GeForce? ponoć coś tam spartolili w najnowszych, wiec można sprawdzić też jakieś z przed miesiąca, ale mniejsza z tym ;)

usuń plik ROengine.ini z katalogu Moje dokumenty/My games
Tek GeForce a dokładnie GTS 450 ale zanim ściągnąłem najnowsze to też mi tak się działo więc to raczej nie to.
Plik ROengine.ini usunięty i nadal to samo

Ulqloria

  • Guest
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #11 on: 28 June 2012, 16:42:57 »
Może najlepiej podaj konfigurację sprzętową plus softwarte.
Procesor AMD Phenom II x2 560 3.30 GHz
RAM 4 GB
System Windows 7 64 bit
Karta graficzna GeForce GTS 450

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #12 on: 28 June 2012, 21:04:03 »
Spróbuj zrobić coś takiego. Uruchom grę, następnie w menadżerze zadań znajdź proces ro.exe i ustaw koligacje na jeden rdzeń.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #13 on: 29 June 2012, 09:48:54 »
Jeszcze pozostaje zweryfikowane spójności plików gry.
 (biblioteka > RO2> właściwości > zakładka pliki lokalne).

Ulqloria

  • Guest
Odp: Przycina podczas biedu
« Reply #14 on: 02 July 2012, 13:44:31 »
csMKJP, morticore ani to ani to nie pomogło :( Nie mam pojęcia co się stało no gdybym miał np za słabego kompa to na multi też by tak chodził a na multi chodzi idealnie -.-