Author Topic: Event - Piątek - 20:00  (Read 9775 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Event - Piątek - 20:00
« Reply #15 on: 22 June 2012, 18:49:39 »
Problem rozwiązany panowie do zobaczenia wieczorem
Pamiętaj żeby teraz utworzyć certyfikat (po rejestracji) i wyeksportować go na jakiś pendrive albo w bezpieczne dostępne miejsce tak jak będziesz się chciał zalogować z innego komputera albo po jakiś zmianach hardwareu w swoim była możliwość jego importu i dalszego korzystania z profilu.

Shock

  • Guest
Odp: Event - Piątek - 20:00
« Reply #16 on: 22 June 2012, 23:51:38 »
Dzięki wsyzstkim. Luźne granie.Fajnie było.

Patrykd

  • Guest
Odp: Event - Piątek - 20:00
« Reply #17 on: 23 June 2012, 08:24:05 »
  Fajnie było i wiem, że było to na luzie. Ale moje pytanie jest takie czy  możemy używać Voipa zaimplementowanego w grze zgodnie z przeznaczeniem. Tzn kanał bezpośredni używany do rozmowy bezpośredniej (słychać cię wtedy w promieniu 40m czy coś koło tego). Kanał grupy używany jako radio między członkami drużyny ,chodź podczas drugiej wojny światowej nie było chyba osobistego radia dla członków drużyny. Kanału dowództwa używać do komunikacji z dowódcą tak je traktować jakby to było radio długiego zasięgu.
  Sprawa wymaga przedyskutowania ale na początku zanim wymyślono ACRE pod TS3 tak właśnie na A2C oddawano realizm komunikacji.
  Druga sprawa: czy można od następnego razu uruchamiać misje na expercie bo dzięki temu nie ma zanzaczonych pozycji wroga i naszych na mapie.
  Nie wiem czy włączając na expercie misję znika napis informujący o tym że "ktoś zginął" ale przydało by się też to wyłączyć bo informacja o śmierci towarzysza który był pół kilometra od ciebie w lesie a ty o tym wiesz jest nierealna.
  Jednym słowem proponuję więcej REALIZMU :)

Shock

  • Guest
Odp: Event - Piątek - 20:00
« Reply #18 on: 23 June 2012, 08:39:39 »
Jasne. Zgadzam się z co do Voipa i trybu gry - tak było tydzień temu ale była trochę inna ekipa.
Tak też było wczoraj na początku w trzech pierwszych podejściach do misji ale wszyscy zaliczali zgon, więc zmieniłem poziom.

Trzeba zrozumieć, że musić być zgrany team, a do zgranego teamu potrzebne są treningi. Trudno odstraszyć ludzi od IF czy CO waląc od razu z grubej rury.

1-go oficjalne otwarcie strony i bazy treningowej - tam będzie realizm i nie tylko w grze  ;)

Patrykd

  • Guest
Odp: Event - Piątek - 20:00
« Reply #19 on: 24 June 2012, 20:49:21 »
Fajnie. Mam mnóstwo pomysłów na urealnienie rozgrywek :) Ale to może o tym na treningach.