Author Topic: Rozpoczęte treningi naszej grupy  (Read 6070 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Rozpoczęte treningi naszej grupy
« on: 06 June 2012, 18:28:54 »
Jak na razie szkoli się kadra, chociaż WSZYSCY chętni mile widziani, aby nie powtarzać "w kółko Macieju" tego samego to podstawy dla totalnych rekrutów zostały przez nas uwiecznione na yt w tym materiale:



Oczywiście wyjaśnianie wszelkich wątpliwości czy dodatkowe "korki" jak najbardziej możliwe, zarówno u mnie jak u Pana Sierżanta, ale chodzi nam o to aby jak najszybciej przejść do szkoleń stricte taktycznych, gdzie każdy żołnierz ma już wyrobione "fundamenty" bojowe.
Ładować dupska w mundury i zgłaszać się na kolejny trening (termin zostanie ustalony przez Shocka).

Shock

  • Guest
Odp: Rozpoczęte treningi naszej grupy
« Reply #1 on: 06 June 2012, 18:42:11 »
Już jestem w rezrwie  ;)

Jak wtopa z granatmi ale się poprawiłem. Proszę wybaczyć.
« Last Edit: 06 June 2012, 18:46:02 by Shock »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Rozpoczęte treningi naszej grupy
« Reply #2 on: 06 June 2012, 21:58:28 »
Już jestem w rezrwie  ;)


Ale z tego co pieski szczekają, to mosty niepopalone, tak więc.... ;)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Rozpoczęte treningi naszej grupy
« Reply #3 on: 11 June 2012, 23:40:35 »
Treningi w pododdziale (na razie sekcja)




Zgrywanie bojowe (czyli misje COOP)


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Rozpoczęte treningi naszej grupy
« Reply #4 on: 12 June 2012, 08:54:50 »
Na drugim filmiku latający niedźwiedź filmuje?, toż to cud , super chłopaki, w tym tygodniu postaram się być. (może was nie wysadzę w powietrze ;))

Edit: Próbowałem dołożyć do IF jakąś mapkę ze strzelnicą i poligonem z Army , ale nie widzi jej.
« Last Edit: 12 June 2012, 09:17:43 by ryszka »


Shock

  • Guest
Odp: Rozpoczęte treningi naszej grupy
« Reply #5 on: 12 June 2012, 09:02:33 »
Gdy będzie pełny skład czegoś takiego nie będzie, bo podstawowa zasada w IF i CO to:

MARTWI GLOSU NIE MAJĄ.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Rozpoczęte treningi naszej grupy
« Reply #6 on: 12 June 2012, 09:22:48 »


MARTWI GLOSU NIE MAJĄ.

A ich akta przechowywane w archiwum na kremlu, odtajnione zostaną dopiero w 2112 roku. (gramy przecież na poważnie) ;)


Shock

  • Guest
Odp: Rozpoczęte treningi naszej grupy
« Reply #7 on: 12 June 2012, 10:47:45 »
Edit: Próbowałem dołożyć do IF jakąś mapkę ze strzelnicą i poligonem z Army , ale nie widzi jej.

Nie da rady. Też próbowałem zrobić strzelnicę pod piechotę ale czekamy na rozwój sytuacji na BI.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Rozpoczęte treningi naszej grupy
« Reply #8 on: 12 June 2012, 19:59:30 »
Gdy będzie pełny skład czegoś takiego nie będzie, bo podstawowa zasada w IF i CO to:

MARTWI GLOSU NIE MAJĄ.
Ale sie nagadałem "kra kra kra" jakoś tak to było....

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Rozpoczęte treningi naszej grupy
« Reply #9 on: 14 June 2012, 18:15:55 »
Co do tego tygodnia i weekendowych treningów - postaram się byc w piątek a to z tego względu że po ewentualnym podstawowym przeszkoleniu rekrutów jak na poprzednich filmikach MUSIMY (i to nawet mogę zrobić ja jak Szokowi się nie będzie chciało) wykonać szkolenie z orientacji przestrzennej w grze (i nie tylko) bo bycie weteranem w AA II z GPSem, auto-pozycjonowaniem na mapie i wymyślnymi nowoczesnymi kompasami ma się nijak do rosyjskiej busoli, tak więc nawyki z innej gry dezorientują innych i raczej są nieadekwatne do sytuacji w jakiej aktualnie znajduje się zespół. Tak więc orientacja względem północy, obiektu w terenie itd. Do ćwiczenia i to do porzygania, zanim jakikolwiek następny coop.

A co do soboty - najprawdopodobniej nie dałbym rady dotrzeć na czas a jak już to na styk, ale z racji tego że nasze patał...eee Orły nie dały zupy całkowicie w ostatnim meczu to już mam parę zaproszeń na imprezki "towarzyszące" transmisji 3-ciego meczu więc odpadam bo nie powiem że nie bo do Niemców po lasach strzelam :P
A NIEDZIELA to nasz Tobruk Event i raczej moja obowiązkowa obecność z racji RO.PL i kręcenia materiału z wydarzenia. To tyle w tym temacie, teraz każdy zainteresowany bierze kompas i określa swoje położenie względem obiektów, północy albo dowódcy  :-X :P :P :P