Różności > Hyde Park

Avatary za 5 ziko

(1/15) > >>

Ryszka:
Zakładam kącik z twórczością avatarową.  Ogólnie chodzi o to żeby było miło , kolorowo i zabawnie. ( jeżeli ktoś będzie uważał że go uszczęśliwiam na siłę, to niech wie że taki miałem zamiar. ;)) Avatary będę robił jak chcę i kiedy chcę, zamówienia przyjmuję na priva ( trzeba złożyć podanie i krótki życiorys, żebym się mógł zapoznać z bohaterem obrazka). Aha i żadnych karmów na  + . Jeżeli się komuś spodoba avatar, to niech przeznaczy je na cele charytatywne, np. dla Cezy albo Rozumnego (bo kiedyś się dziwił skąd mam tak dużo) ;)

 A teraz specjalnie dla Asa , żeby miał jakikolwiek  avatar na steamie.

Ale mu DP sterczy chi chi. Że on jeszcze coś ustrzelić z tego potrafi, no ale fakt, to przecież pielęgniarka wózkiem kręci.

W przygotowaniu Zajcev, Polako, Ufo, i Rozumny

Edit: Dla naszego forumowego wielbiciela zombizmu

Polako zwany także 5RIDAY , często  podczas rozgrywki chodzi do sklepu . Teraz już nie musi bo ręka zrobi to za niego. No i może odpowiadać również swoim przeciwnikom z wolnej ręki.

5 ® î Ð A ¥:
Widzę że masz zamiar pracować nad moim avatarem heh cóż to za zaszczyt mnie spotkał :-) Heh domyślam się co w nim może być, pewnie piwo Harnaś i sklep + ładna ekspedientka podobnie jak w przypadku asa musi być. Naprawdę fajna sprawa Ryszka z tą sztuką. Mój krótki życiorys dostaniesz na priva ...

EDIT : Podoba mi się ta ręka, podobnie jak w left 4 dead. Umieśc w niej jeszcze piwo harnaś i będzie gitara

Ryszka:
Po pracy popatrzę co sie da zrobić z tym harnasiem.

BartBear_[PL]:
A ja już mam - w promocji dostałem o ten
<=tutaj  ;D thx

ufo_has_landed_!:
Ryszka, Bartowi na tego misia nałóż jeszcze jakąś czapkę oficerską,, albo furażerkę !

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version