Author Topic: Free Weekend RO2 + spory patch  (Read 4687 times)

Mati

  • Guest
Free Weekend RO2 + spory patch
« on: 26 May 2012, 01:07:11 »

Od wczoraj na Steamie dostępna jest do ściągnięcia Red Orchestra 2. Free Weekend potrwa do poniedziałku do godziny 19. Dla zachęty TWI pokusiło się o promocję, która obniża cenę gry o 75%, także teraz RO2 do kupienia za jedyne 8,74 euro. Całe to zamieszanie w związku z wydaniem sporego patcha do gry, który zawiera między innymi nowy, osławiony już tryb „Action” wprowadzający celownik na ekran, zmniejszający odrzut i sprawiający, że zabicie kolegi to zadanie dla większej ilości kulek. Drugim trybem jaki został wdrożony to „Classic” – coś na modłę RO1. Oprócz tego nowa mapa do kolekcji – Mamayev Kurgan oraz wiele innych ulepszeń etc., o których możecie poczytać tutaj. Ahh… No i jeszcze podwójny exp!


</p>
« Last Edit: 27 May 2012, 09:11:17 by BartBear_[PL] »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Free Weekend RO2 + spory patch
« Reply #1 on: 26 May 2012, 06:04:22 »
Ahh… No i jeszcze podwójny exp!

to coś dla mnie. skończę sobie expić pistolety :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Free Weekend RO2 + spory patch
« Reply #2 on: 27 May 2012, 20:04:24 »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Free Weekend RO2 + spory patch
« Reply #3 on: 28 May 2012, 12:29:41 »
to coś dla mnie. skończę sobie expić pistolety :)
A ja bębenek w pepeszy, jeszcze 2 lvl
Mam jeszcze 5 h aktualizacji wiec się zapytam: która wersja Mamaya trafiła do gry? Ta zaczynająca się bojem spotkaniowym o C czy ta, gdzie Niemcy odbijają całe wzgórze?

Shock

  • Guest
Odp: Free Weekend RO2 + spory patch
« Reply #4 on: 28 May 2012, 12:39:51 »
Wyszedł patch który bardzo dużo rzeczy poprawił. Tak powinno RO2 wyglądać w dniu premiery.

Jest Classic i Realistic - mi znowu RO2 się podoba i dobrze się gra :) No i nie ma unlocków :)

Mam jeszcze 5 h aktualizacji wiec się zapytam: która wersja Mamaya trafiła do gry? Ta zaczynająca się bojem spotkaniowym o C czy ta, gdzie Niemcy odbijają całe wzgórze?

To drugie. Punkt po punkcie.