Author Topic: Pomysł na moda.  (Read 4511 times)

PolsheVik

  • Guest
Pomysł na moda.
« on: 24 May 2012, 23:16:08 »
Witam wszystkich!

Ostatnio wpadłem na pomysł, czy aby nie spróbować zrobić moda do RO2, mianowicie chodziło by o przeniesienie miejsca akcji z Stalingradu na inne wielkie bitwy na froncie wschodnim, a rok na 1943-45, tj. podczas wielkiej kontrofensywy Armii Czerwonej i Ludowej która wygoniła Wehrmacht aż pod Berlin. Roboczą nazwą moda jest "Liberation Brigades" czy też "Brygady Wyzwoleńcze". W modzie wcielalibyśmy się w żołnierza Polskiej Armii Ludowej, uczestniczylibyśmy w bitwach o Wał Pomorski, Reichstag, czy nawet w słynnej bitwie o Lenino. Wpadłem też na kilka pomysłów zmieniających nieco gameplay, chociażby dodanie trybu do złudzenia przypominającego RO:Ostfront, czy chociażby zdobycie ostatniego punktu w trybie "terytorium" poprzez zawieszenie flagi np. polskiej, grając przy tym np. Warszawiankę :)
Narazie te pomysły wymienione powyżej to powierzchowny opis planu dt. moda "Brygady Wyzwoleńcze" na temat którego sam jeszcze niewiele wiem. Ogólnie wizja jest mglista ale zapowiada się całkiem nieźle. Zadanie brzmi trudno, jednak jest ono wykonalne.

Ale jak zawsze, znajdzie się jakaś przeszkoda.
Jeśli chodzi o mapy, nie ma z tym najmniejszego problemu, ba, zacząłem już nawet nad dwoma pracować, i szczerze mówiąc dałoby się już na nich jako tako grać. Rzecz w tym, że samemu tego moda nie jestem w stanie dokończyć.

I tutaj proszę Was, drodzy forumowicze o pomoc! :D
Podjąłem próbę modelowania Static Mesh'y czy też tworzenia własnych tekstur, ale ogólnie owoc mojej pracy w sumie nie zachwycał.

Jeśli ktoś chciałby pomóc mi w tworzeniu moda poprzez tworzenie modeli 3d (Polecam program Maya/3ds Max) czy narysowanie tekstur, jeśli ktoś w jakikolwiek sposób chciałby pomóc, napewno to nikomu nie zaszkodzi, a w przyszłości stworzy coś, w co będzie można z przyjemnością pograć.

Wszelkie pytania, uwagi czy też podpowiedzi można napisać w temacie, jeśli ktoś jest zainteresowany konkretną pomocą, może do mnie śmiało napisać na PW.

A więc optymistycznie patrząc w przyszłość, zadam Wam pytanie:
http://youtu.be/tD651uQqV2k?t=17s

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Pomysł na moda.
« Reply #1 on: 25 May 2012, 05:46:01 »
LWP? Tego jeszcze nie było  ;). Myślę, że wystarczyłoby dodać do mundurów polskie oznaczenia i mapy stworzyć.
« Last Edit: 25 May 2012, 05:49:30 by ShariK PL »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Pomysł na moda.
« Reply #2 on: 25 May 2012, 07:24:15 »
czy aby nie spróbować zrobić moda do RO2

Lepiej nie :)

a tak na poważnie pomysł ciekawy, ale oczywiście jesteś świadomy tego, że aby zrobić jeden pojazd mechaniczny w tej grze potrzeba 3-4 miesięcy pracy etatowej |(40-45 h/tydz), czyli około 2-3 lat pracy po pracy.I tego, że rising storm, oficjalny mod ro2, za robienie którego moderzy dostają kasę i przy którym pracują na etacie, powstaje już od ponad roku i nawet nie wiadomo w którym roku zostanie opublikowany. I tego, że jeśli chodzi o mapy to nawet Drecks i Socom dawno dali sobie z tym spokój.  :'(

A jeśłi chodzi o praktykę - mogę Ci pomóc w grafice wektorowej 2D, mam też trochę ciekawej literatury o LWP.

PolsheVik

  • Guest
Odp: Pomysł na moda.
« Reply #3 on: 26 May 2012, 13:27:50 »
Kiedyś twórcy przyznali, że z materiałami już gotowymi na produkcję czołgów, ich budowa raczej 3 miesięcy napewno już nie zajmie.
No i jestem świadomy ogromu pracy przede mną, ale jestem zdeterminowany, i mam nadzieję że mi się uda ;) Mimo wszystko więcej radości sprawia mi budowanie niż zwykłe granie.
Jeśli chodzi o pomoc którą możes zaoferować - wysłałem ci PW :)