Author Topic: Kilka nowych fotek - Rising Storm  (Read 6274 times)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Kilka nowych fotek - Rising Storm
« on: 21 May 2012, 20:59:58 »




Duqq

  • Guest
Odp: Kilka nowych fotek - Rising Storm
« Reply #1 on: 22 May 2012, 00:35:15 »
Fajnie to wygląda, jednak obawiam się, że jeżeli nie wydadzą tego jako osobnej gry, a nie tylko płatnego modu do RO2 to na serwerach będą walczyć Smith vs Sato plus kilku graczy.

No i oczywiście o ile ta gra będzie pozbawiona wad RO2.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Kilka nowych fotek - Rising Storm
« Reply #2 on: 22 May 2012, 06:34:35 »
Klikajcie lubię to, to pojawia się nowe screeny: https://www.facebook.com/RisingStormGame
Na drugim jest shotgun  ;D

Shock

  • Guest
Odp: Kilka nowych fotek - Rising Storm
« Reply #3 on: 22 May 2012, 13:08:35 »
Po tym wszystkim obawiam się że mody mogą się nie pojawić. Jeżeli już to może Rising Storm w wersji płatnej.

Apos

  • Guest
Odp: Kilka nowych fotek - Rising Storm
« Reply #4 on: 22 May 2012, 13:25:59 »
Fajnie to wygląda, jednak obawiam się, że jeżeli nie wydadzą tego jako osobnej gry, a nie tylko płatnego modu do RO2 to na serwerach będą walczyć Smith vs Sato plus kilku graczy.

No i oczywiście o ile ta gra będzie pozbawiona wad RO2.

Screeny są pre-renderowane w 3Ds/Maya.

RS, tak samo jak RO2 stawia na "balans map", casualową rozgrywkę oraz przystosowanie pod tryby FF, CD i TE. Takie przynajmniej były moje odczucia po testach Alphy.

Gdyby grę wydawali jako osobny tytuł, bez zwierzchnictwa i dyrektywy Tripwire to mogłaby to być fajna strzelanka indie jak pierwsze RO.

Natomiast gra ma korzystać ze wszystkich trybów RO2 (w tym "action mode" oczywiście)... Zgaduję, że grę wydadzą po free weekendzie RO2 i wyprzedaży na Steam. Ten już niedługo z "mega" patchem dodającym tryby classic i action oraz mapę z bety. Przy obecnych postępach prac TWI nad RO2, nowe dwa lekkie czołgi dostaniemy w okolicach Q3/Q4 2012, a 2 APC w 2013 roku...a konkurencja nie śpi i na dniach premiera Iron Front'a który w dniu premiery będzie posiadać 40 pojazdów, klasyczny gameplay RO:O, działający edytor map, mod tools i servery.

Pocieszyłaby mnie informacja gdyby RS'a wydali jako free content update do RO2 dla jej posiadaczy w formie przeprosin za jej kiepski start i liczne problemy. Wiem, wiem "takie rzeczy tylko w Erze".

Nie zrozumcie mnie źle: jeżeli ktoś lubi RO2, jest fanem japońskiego konfliktu i ma zbędne kilkanaście euro to zakup RS'a może okazać się udany i zapewnić rozgrywkę. Co innego jeżeli ktoś oczekuje przerodzenia RO:O.
« Last Edit: 22 May 2012, 13:40:00 by Apos »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Kilka nowych fotek - Rising Storm
« Reply #5 on: 22 May 2012, 13:58:31 »

Przy obecnych postępach prac TWI nad RO2, nowe dwa lekkie czołgi dostaniemy w okolicach Q3/Q4 2012, a 2 APC w 2013 roku...a  Iron Front w dniu premiery będzie posiadać 40 pojazdów, klasyczny gameplay RO:O, działający edytor map, mod tools i servery.


TWI = FAIL !!!

Bartlomiey

  • Guest
Odp: Kilka nowych fotek - Rising Storm
« Reply #6 on: 10 June 2012, 16:13:41 »


Proszę... jest i film!

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Kilka nowych fotek - Rising Storm
« Reply #7 on: 10 June 2012, 17:32:25 »
Wszyscy zainteresowani widzieli to pół roku temu...