Author Topic: Nagant z tłumikiem  (Read 7803 times)

MJ

  • Guest
Nagant z tłumikiem
« on: 10 May 2012, 11:36:41 »
witam,
zrobił ktoś 25 lvl tej broni i ewentualnie jedno z osiągnięć tej tej gry- zabij iluś tam wrogów z naganta z tłumikiem? Rzeczywiście nie słychać strzału? Jeśli tak to może być fajna zabawa w Apartamentach albo Barakach z przykładaniem z przyczajki broni do potylicy- bo bagnet jednak słychać. Jak to wygląda w praktyce?

Offline Partyzant_PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 70
  • Honor: +3/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Nagant z tłumikiem
« Reply #1 on: 10 May 2012, 12:00:01 »
nie wiem jeszcze tego nie widziałem, ale też próbuje zdobyć tłumik do tego rewolweru:P

MJ

  • Guest
Odp: Nagant z tłumikiem
« Reply #2 on: 14 May 2012, 15:01:51 »
No dobra mam już. Rzeczywiście było warto. Prawie nie słychać odgłosu wystrzału. Są jednak wady-  słaba moc i mało pocisków w bębenku. No ale do skradania się fajna sprawa.

[załącznik usunięty przez administratora]
« Last Edit: 14 May 2012, 15:05:50 by MJ »

Offline Partyzant_PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 70
  • Honor: +3/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Nagant z tłumikiem
« Reply #3 on: 14 May 2012, 17:13:24 »
ile grałeś żeby 25 lvl nim wbić? a tak po za tym mam takie pytanie jak mam odblokować drugie ulepszenie do ppsh41 mam już magazynek bębenkowy a żeby mieć to następne napisane jest że trzeba  mieć 25 lvl broni a już go posiadam?
« Last Edit: 14 May 2012, 20:11:54 by Partyzant_PL »

MJ

  • Guest
Odp: Nagant z tłumikiem
« Reply #4 on: 14 May 2012, 17:44:42 »
Około 4 dni. Poszedłem typowo na ilość.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Nagant z tłumikiem
« Reply #5 on: 15 May 2012, 19:44:10 »
ile grałeś żeby 25 lvl nim wbić? a tak po za tym mam takie pytanie jak mam odblokować drugie ulepszenie do ppsh41 mam już magazynek bębenkowy a żeby mieć to następne napisane jest że trzeba  mieć 25 lvl broni a już go posiadam?
To jeden z błędów gry, że źle pokazuje unlocki :) Pierwszy jest zawsze na 25 poziomie, drugi na 50

Offline Partyzant_PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 70
  • Honor: +3/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Nagant z tłumikiem
« Reply #6 on: 17 May 2012, 13:29:02 »
To jeden z błędów gry, że źle pokazuje unlocki :) Pierwszy jest zawsze na 25 poziomie, drugi na 50
a dzieki

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nagant z tłumikiem
« Reply #7 on: 17 May 2012, 17:18:27 »
Około 4 dni. Poszedłem typowo na ilość.

rozumiem że 4 dni strzelania do botów :D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Nagant z tłumikiem
« Reply #8 on: 17 May 2012, 19:56:38 »
rozumiem że 4 dni strzelania do botów :D


Nie no są dwa na maksa zapełnione serwy,ale jak zauważyłem gracze gorsi od botów. Prędzej się trzeba spodziewać,że Ci z maksima serię po plecach sprzedadzą niż pomogą przejąc punkt.   :-\

MJ

  • Guest
Odp: Nagant z tłumikiem
« Reply #9 on: 17 May 2012, 20:44:12 »
Rzecz jasna. Tym razem- jedynym dotąd. Inaczej rzeźbiłbym o wiele dłużej zresztą wcześniej grałem głównie mg i dopiero teraz widzę tak zwany spryt niektórych graczy- niezależnie od której strony, którym przejściem chcesz ich zajść nie oddając strzału i tak zawsze czekają już tam na ciebie. Zawsze. Spryt? Wątpię- choć za rękę nikogo nie złapałem. Po tym doświadczeniu tłamszenie gości z mg kiedy mało, kto może cię dojść choć nawet wie gdzie jesteś to już dla mnie żadna przykrość. Choć wcześniej jak niektórzy płakali to miałem opory. Teraz bez litości. Choć zdaję sobie sprawę, że to nie do końca fair dla ludzi chcących sobie pograć i to uczciwie. Niestety.
« Last Edit: 17 May 2012, 20:58:30 by MJ »