Author Topic: BERLIN Event  (Read 15332 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
BERLIN Event
« on: 03 April 2012, 15:13:57 »

Jeden z graczy naszych FajtNajtów zaproponował małe odświeżenie rozgrywek w RO które według niego (co poparłem) powinno polegać na pokrótce opisanej poniżej rozgrywce:



  1. Gramy 2 mapy „końca wojny”, czyli PariserPlatz i Kriegstadt

  2. Każda mapa odgrywana jest w 2-ch rundach, po pierwszej następuje zamiana drużyn; dla ułatwienia przesiadki na serwerze ustawiony jest mutator TeamReady


Ponieważ w CC ostatnio frekwencja jest baaardzo niska (mniej niż 5 graczy), tak więc spotkanie zaplanowaliśmy właśnie na czas trwania CC czyli w CZWARTEK od 20:00, czyli w ten dzień o tej godzinie gramy 2 mapy po 2 razy każdą zmieniając się stronami atak-obrona.


Jak pomysł „chwyci”, a jest ciekawy więc mam nadzieję ze tak, to takie spotkania będziemy urządzali cyklicznie, ewentualnie przeniesie się je na Niedzielę zamiast „zwykłego” fajtnajtu w RO, ale to wszystko do uzgodnienia…



Zaytsev

  • Guest
Odp: BERLIN Event
« Reply #1 on: 03 April 2012, 17:03:34 »
Jestem na tak.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: BERLIN Event
« Reply #2 on: 03 April 2012, 18:44:37 »
Ja również

inekk

  • Guest
Odp: BERLIN Event
« Reply #3 on: 03 April 2012, 21:06:50 »
Uważam ten pomysł za świetny.
Pozostaje tylko czy w taki dzień jak czwartek będzie duża frekwencja ?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BERLIN Event
« Reply #4 on: 03 April 2012, 21:41:57 »
Pomysłodawca jest Włochem, ale ma "znajomości" w świecie RO także na różnych forach się wypowiada  ;)
Raczej na pewno zjawi się trochę "niemczurów" żeby bronić swojej stolicy :D (co nie zmienia faktu że potem będą musieli ją zdobywać  :P)

Zaytsev

  • Guest
Odp: BERLIN Event
« Reply #5 on: 03 April 2012, 23:00:28 »
A jak tak w koło będzim grać w te 2 mapy, to nie znudzą się prędko? I ile taka runda trwa? :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: BERLIN Event
« Reply #6 on: 03 April 2012, 23:12:25 »
W ten czwartek? Nie za późno?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BERLIN Event
« Reply #7 on: 04 April 2012, 12:48:26 »
A jak tak w koło będzim grać w te 2 mapy, to nie znudzą się prędko? I ile taka runda trwa? :)

Wstępnie proponował kilka map "około" Berlinowskich, ale zwróciłem uwagę właśnie na czas rozgrywki każdej mapy a to nie są mapy po 15 minut, a dobrze rozgrywane też nie zakończą się blitzkriegiem tylko walkami o każdą pozycję tak więc w "czarnym" scenariuszu ludzi już zacznie ubywać przy końcu 1wszej rundy drugiej mapy bo już będzie ok 23:30  ;)
Jeżeli pomysł chwyci i będzie jakiś odzew tudzież KONSTRUKTYWNA krytyka (czyli nie w stylu co z reguły mówi na Mumblu Szarik  :P) to zawsze można coś dodać albo podmienić, ale najpierw przeprowadźmy to wydarzenie przed jego usprawnianiem, co nie? ;p

W ten czwartek? Nie za późno?

W ten - bo kiedyś trzeba zacząć, jak dobrze pójdzie to w każdy, albo w każdą niedzielę, o czym już pisałem w newsie. A zrobiłoby to jakąś różnicę gdyby to info wisiało tydzień? Pewnie i tak na Steamie nikt nie zwraca uwagi na eventy planowane tylko na to co im akurat wyskoczy i wtedy dołączy albo i nie.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BERLIN Event
« Reply #8 on: 07 April 2012, 01:06:51 »
No i wyszło całkiem dobrze pomimo małej technicznej wpadki gdzie serwer pokazywał 60 slotów a było ich 50 (już naprawione) grało się przyjemnie i intensywnie. Próbujemy powtórzyć to w następny czwartek, może tym razem po jednej rundzie na mapę a że na razie są 2 to pewnie obrońcy<=>atakujący wymienią się przy powtórzeniu mapki. Nagrałem filmik... a właściwie film pełnometrażowy z którym yt walczył kilka godzin żeby go przetworzyć, tak więc ponad godzina i 20 minut dla chętnych już tutaj (a potem również w ostatnio dodanych do yt na głównej):


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: BERLIN Event
« Reply #9 on: 07 April 2012, 06:25:20 »
Po takiej obronie Bart, powinieneś zostać honorowym obywatelem Berlina. Jak ten film zobaczą odpowiedni ludzie to dostaniesz, duży pomalowany na złoto, styropianowy klucz do miasta. ;) Szkoda że nie było możliwości donoszenia browarów do tego zakopanego czołgu, nabiłbym więcej punktów. Powinieneś dodać taką opcję następnym razem.
« Last Edit: 07 April 2012, 10:10:34 by ryszka »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BERLIN Event
« Reply #10 on: 07 April 2012, 13:20:11 »
Po takiej obronie Bart, powinieneś zostać honorowym obywatelem Berlina. Jak ten film zobaczą odpowiedni ludzie to dostaniesz, duży pomalowany na złoto, styropianowy klucz do miasta. ;) Szkoda że nie było możliwości donoszenia browarów do tego zakopanego czołgu, nabiłbym więcej punktów. Powinieneś dodać taką opcję następnym razem.

Rozwalili by mnie wcześniej gdyby nie moi "obserwatorzy" którzy czasami mylili wrak czołgu z zagrożeniem albo jakoś nie zauważyli podjazdu faktycznego zagrożenia w odpowiednim czasie, ale zawsze służyli pomocą, także obrona była prawie do ostatniego naboju km-u i ppanc działa głównego, jakby się skończyły to bym z włazu rzucał w komunistów pustymi łuskami walającymi się w kabinie  ;)

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
Odp: BERLIN Event
« Reply #11 on: 08 April 2012, 16:20:34 »
Doskonała rozgrywka, pomysł i jego realizacja. Nie mogę się doczekać kolejnego fajtnajta. Dobra robota . . .
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: BERLIN Event
« Reply #12 on: 11 April 2012, 23:04:10 »
Przypominam że jutro znowu gramy Berlin i okolice ;)
2 mapy dodane ZooBunker i remiks KoenigPlatza + żeby dodać smaczku AB na czołgi (poza Kriegstadtem bo są skryptowane oddzielnie).
To się POLAKO zdziwi przy kątowaniach teraz ;p

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
Odp: BERLIN Event
« Reply #13 on: 12 April 2012, 16:57:35 »
żeby dodać smaczku AB na czołgi (poza Kriegstadtem bo są skryptowane oddzielnie).
To się POLAKO zdziwi przy kątowaniach teraz ;p

Poradze sobie Bart  8) BTW był / jest taki mutator : "Hud Package Mutator" czy coś takiego. Można ustawić w nim czarny ekran. Gdy gracz umiera i inne opcje. Niektórzy przestali by grać na pamięć i będzie trudniej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: BERLIN Event
« Reply #14 on: 12 April 2012, 18:05:03 »
Wpadnę tylko jeśli już na  godzinkę,niestety nauka mnie wzywa.  ;)