Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2

(1/4) > >>

BRAT_MIH:
W imieniu członków klanu 40-1 zapraszam do wspólnego grania. Klan ma trzy serwery RO2 i TS. Z moich obserwacji wynika, że na podstawowym serwie przebywa dużo ludzi z Polski. Na dzień dzisiejszy ten serwer RO2 jest w rankingu drugi w świecie pod względem graczy. Team speak jest ogólnodostępny, można wejść, porozmawiać, zobaczyć o co chodzi. Każdy z członków klanu jest adminem na serwerze. Strona jest anglojęzyczna, ale można liczyć na wszelką pomoc przy wypełnianiu deklaracji. Założycielem i głównym  adminem jest Polak - Mord. Zbieramy ekipę grających typowo w RO2, póki co ilość nas jest jeszcze mała, być może dzięki Wam to się zmieni (ogólna ilość członków klanu to około 120) Możliwe spary, mecze itd. Na serwerze kultura, częsta obecność adminów nie pozwala na żadne cuda.

Jako plus należy dodać, że nazwa pochodzi od piosenki zespołu Sabaton - 40-1 mówiącej o bohaterstwie polskich żołnierzy w bitwie pod Wizną, ze strony polskich obrońców  dowodzonej przez kapitana Raginisa. Zatem idea słuszna, a zabawa przednia. Kto chętny i pełnoletni  - jeszcze raz zapraszam.

http://www.40-1.net/news.php

Baptised in fire
40:1
Spirit of spartans
Death and glory
Soldiers of Poland
Second to none
Wrath of the Wehrmacht brought to a halt
 

BartBear_[PL]:







BartBear_[PL]:
Potwierdzam co napisał mój przedmówca - pełna kultura, opieka adminów (czyli chyba każdego z tagiem) jak i pełny serwer i całkiem składne drużynowe akcje.
Polecam, tutaj krótki gameplay:

BartBear_[PL]:




BartBear_[PL]:


Naprawdę fajnie się gra, do tej pory jedynym bugiem jaki mnie spotkał i to "aż" 2 razy to respawn pod mapą, widzę że wszyscy odchodzą od gry "bo nikt nie gra" a na ten serwer jest trudno się dopchać  ;)
Coś mi się wydaje że podreperuję tutaj swoje słabe statystyki zanim "RO:Classic" stanie się obowiązującą formą rozgrywki  ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version