Author Topic: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2  (Read 13979 times)

BRAT_MIH

  • Guest
Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« on: 18 March 2012, 01:15:32 »
W imieniu członków klanu 40-1 zapraszam do wspólnego grania. Klan ma trzy serwery RO2 i TS. Z moich obserwacji wynika, że na podstawowym serwie przebywa dużo ludzi z Polski. Na dzień dzisiejszy ten serwer RO2 jest w rankingu drugi w świecie pod względem graczy. Team speak jest ogólnodostępny, można wejść, porozmawiać, zobaczyć o co chodzi. Każdy z członków klanu jest adminem na serwerze. Strona jest anglojęzyczna, ale można liczyć na wszelką pomoc przy wypełnianiu deklaracji. Założycielem i głównym  adminem jest Polak - Mord. Zbieramy ekipę grających typowo w RO2, póki co ilość nas jest jeszcze mała, być może dzięki Wam to się zmieni (ogólna ilość członków klanu to około 120) Możliwe spary, mecze itd. Na serwerze kultura, częsta obecność adminów nie pozwala na żadne cuda.

Jako plus należy dodać, że nazwa pochodzi od piosenki zespołu Sabaton - 40-1 mówiącej o bohaterstwie polskich żołnierzy w bitwie pod Wizną, ze strony polskich obrońców  dowodzonej przez kapitana Raginisa. Zatem idea słuszna, a zabawa przednia. Kto chętny i pełnoletni  - jeszcze raz zapraszam.

http://www.40-1.net/news.php

Baptised in fire
40:1
Spirit of spartans
Death and glory
Soldiers of Poland
Second to none
Wrath of the Wehrmacht brought to a halt
 
« Last Edit: 18 March 2012, 10:10:05 by BRAT_MIH »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #1 on: 24 March 2012, 19:53:33 »








Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #2 on: 25 March 2012, 22:53:16 »
Potwierdzam co napisał mój przedmówca - pełna kultura, opieka adminów (czyli chyba każdego z tagiem) jak i pełny serwer i całkiem składne drużynowe akcje.
Polecam, tutaj krótki gameplay:


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #3 on: 28 March 2012, 19:56:54 »




« Last Edit: 30 March 2012, 14:56:14 by BartBear_[PL] »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #4 on: 30 March 2012, 21:15:15 »


Naprawdę fajnie się gra, do tej pory jedynym bugiem jaki mnie spotkał i to "aż" 2 razy to respawn pod mapą, widzę że wszyscy odchodzą od gry "bo nikt nie gra" a na ten serwer jest trudno się dopchać  ;)
Coś mi się wydaje że podreperuję tutaj swoje słabe statystyki zanim "RO:Classic" stanie się obowiązującą formą rozgrywki  ;D

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #5 on: 31 March 2012, 09:24:14 »
Może wbije w najbliższym czasie.

Shock

  • Guest
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #6 on: 31 March 2012, 11:36:45 »
O której zaczynacie ? Bo zawsze gdy chce pograć to jest full.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #7 on: 31 March 2012, 12:29:31 »
Może wbije w najbliższym czasie.
Szarak ale tutaj nie ma "moje fragi", bo Cię BRAT_MIH (będący jak mniemam co-adminem bo z klanowym tagiem lata) wypierdzieli na zbitą kufę, naucz się grać w drużynie i słuchaj dowódcy... :P

O której zaczynacie ? Bo zawsze gdy chce pograć to jest full.
To pytanie raczej do autora wątku (?)
Z mojej strony też z reguły kiedy mam czas pograć to bije się o wejście (dlatego głównie z kijem biegam, ewentualnie ze zdobycznym DP ala AS; no czasem uda mi się coś wybrać od początku mapy, ale wszyscy chyba już tam grający mają szybsze komputery bo jest to niezmiernie rzadkie)  :)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #8 on: 31 March 2012, 13:50:17 »
Moje fragi  :-*

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #9 on: 31 March 2012, 14:57:53 »
Można kiedyś ekipą zagrać ;)

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #10 on: 31 March 2012, 15:15:51 »
O której zaczynacie ? Bo zawsze gdy chce pograć to jest full.

To jest zaleta tego serwera, ze jest full :) Ludzie czasami wychodzą i można wbić, chyba, że jest akurat Spartanovka, albo Elavator, oj to ciężko. W tej chwili  serwer jest pełny, no ale sobota. W tygodniu zapełnia się ostatnio już po 15:00 nieraz i do 3:00 w nocy zawsze max. Ciężko czasem złapać inną broń jak patyk, ale z naszym pingiem nie jest źle i daje radę, w sumie to moja ulubiona broń teraz. Anti lag mutator crashował serwer niestety, a było jeszcze lepiej.

Tag przed nickiem rzeczywiście oznacza uprawnienia admina, wszyscy członkowie klanu tak mają. Klan jak pisałem ma około 120 członków, ale większość gra w CoDa, a RO2 może z 10 osób, stałe 3-4 :/ Koszty utrzymania serwera z taką ilością slotów ponoszą głównie angielscy gracze w CoDa :) Większość graczy na serwerze jest stałych i dobrze sobie radzą w grze zespołowej. Rola dowódcy jest ważna i za słabą grę padają ostrzeżenia z prośba o zmianę roli, tak samo za strzelanie na spawn (spawn camping), team kille zdarzają się tylko przypadkowo. Przestrzegana jest też zasada poprawnego języka, działa bot i on głównie ostrzega, admin właściwie tylko przy próbach oszukania bota i za wyzwiska na czacie głosowym. Bany są czasowe, na kilka godzin max za trzy ostrzeżenia, permanentnych niewiele, właśnie za wyzywanie innych graczy. Ja osobiście zbanowałem tylko dwóch graczy za używanie aibota i wallhacka.

Jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć do klanu, pogadać na ts, pomóc w administrowaniu to śmiało. Mam nadzieję, że ta gra jeszcze odżyje i dołączą ludzie, bo póki co nawet na sparing nie mamy graczy, a w CoDa grac nie chcę  :-\

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #11 on: 31 March 2012, 15:38:29 »
Dlatego pozwoliłem sobie tu wrzucić podgląd z GameTrackera serwerów RO2, coby w razie wakantu wbijać  ;)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #12 on: 03 April 2012, 11:44:19 »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #13 on: 05 April 2012, 19:22:38 »
BRACIE zagadaj do technicznych niech ustawia jakąś najnowsza stabilną wersje tego anti-laga bo dzisiaj miałem 2 takie akcje że jasna ku**** mnie zalała - wpadam za murek z semiaczem i widzę 3 fryców włączam "matrix" 8) jeden odbezpiecza granat w celu rzutu poza mur - najmniejsze zagrożenie; jeden stoi pomiędzy nim a gościem jakieś ~8 metrów ode mnie który to właśnie gość obraca się do mnie więc dostaje 2 strzały w klatę i przenoszę lufę już z celowaniem na tego drugiego w środku i... kosi mnie seria wydawałoby się trupa... nawet nie słyszałem żeby się bandażował więc rzucałem chyba w niego plasteliną a nie 7.62 i to 2 razy, szkoda że nie miałem nagrywania włączonego ale to chyba możesz przyjąć "na słowo" bo to nie pierwszy i nie ostatni raz się dzieje...

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Klan 40-1 zaprasza graczy z Polski - RO2
« Reply #14 on: 06 April 2012, 12:33:44 »
Ale anty lag mutator został dawno wyłączony, ponieważ crashował serwer niestety :/ Z mutatorów jest tylko TankTweak, który wyłącza bota w czołgu i musisz sam strzelać, co myślę jest bardzo na plus, bo przypomina granie czołgistą z RO.
Twoje zdarzenie mogło mieć związek z pingiem, ponieważ ta gra jest o tyle dziwna, ze ze wzrostem graczy na serwerze wzrasta ping z pięknego 88 na 112  :-\
Skoro jednak odnosiłeś wrażenia, że anty lag działa to nie jest chyba tak źle, pzdr.  ;)