Author Topic: All About Wepons  (Read 39396 times)

Tyt@n

  • Guest
All About Wepons
« Reply #15 on: 30 July 2006, 23:09:19 »
Poprostu dla mnie oba mosiny są celne. Bez problemu trafialem w większosci przypadkow takze nie wiem co moze byc powodem, że w Twoim odczuciu są niecelne, ale chyba przeciez nie będziemy sie klucic o bzdurke :P

krv[PL]

  • Guest
All About Wepons
« Reply #16 on: 31 July 2006, 00:20:34 »
no co ty zero klutni :) ja napisalem swoj opis broni a nie oficjalny :D wiec daje Swoje odczucia :satisfied wiesz a moze znajdzi sie gracz dla ktorego PPSh41 bedzie celniejsza od G43 i dla niego tez ten opis nie bedziedzie zgodny z Jego odczuciami :D wiec spoko :D

zreszta swoja droga chcialbym zobaczyc tabelki recoilu z RO ciekawe czy P38 ma mniejszy od parabelki :dozingoff

wizkey

  • Guest
All About Wepons
« Reply #17 on: 31 July 2006, 11:02:57 »
jest tak: nie każdy mosin jest tak samo celny są różne tzn. różne mają różną celnośc potem next: najcelniejsze idą do przeróbki na snajperkę... i tyle... tak sobie to mozna wytłumaczyć xP xD

Firzen

  • Guest
All About Wepons
« Reply #18 on: 31 July 2006, 13:10:35 »
A wrzuciłby ktoś screeny dymu ( tego z granatów)?

krv[PL]

  • Guest
All About Wepons
« Reply #19 on: 31 July 2006, 13:46:54 »

siena

  • Guest
All About Wepons
« Reply #20 on: 03 August 2006, 17:47:22 »
karabiny (!!!) nie mowie o pmach w RO zerowane sa na ok 100m. czyli do przez 100m najpierw wzbijaja sie po paraboli a pozniej opadaja by na 100 m byc w linii prostej z mucha i szczerbinka. poznjiej pocisk opada nizej punktu celwoania.

sory za miesznaie ale mi sie juz we lbie lasuje:)

krv[PL]

  • Guest
All About Wepons
« Reply #21 on: 04 August 2006, 16:44:50 »
szkoda ze nie ma mozliwosci przestawania szczerbinki w zaleznosci od odleglosci celu :)

siena

  • Guest
All About Wepons
« Reply #22 on: 04 August 2006, 20:45:47 »
w czolgach mozesz ;>

krv[PL]

  • Guest
All About Wepons
« Reply #23 on: 04 August 2006, 23:58:18 »
tylko ze w czolgach nie ma szczerbinki!

Kirq

  • Guest
All About Wepons
« Reply #24 on: 05 August 2006, 14:01:46 »
Quote
Goral :
 4 tryb to podniesienie granatu z ziemi jeśli takowy znajdziesz a masz wolne miejsce na granat(y) (oczywiście nie polecam podnosić z uruchomionym zapalnikiem).


Nie da sie podnosic odbezpieczonych granatow.

wizkey

  • Guest
All About Wepons
« Reply #25 on: 06 August 2006, 09:34:52 »
w czołgu jest szczerbinkia?? !! hahahah =P nice niewiedziałem xD ;) spokojnie... a nie wiem czemu nikt nie lubi bagnetu? xD albo PPS 43^^ yeaaa moim zdaniem najlepszą bronią jest PPS 47 i Mosin wersja snajperska...

meewosh47

  • Guest
All About Wepons
« Reply #26 on: 06 August 2006, 14:43:48 »
Semi-rifle po obu stronach są imho najlepszymi brońmi  w grze. Oczywiście wykluczając ruską snajpę. :D

Eric

  • Guest
All About Wepons
« Reply #27 on: 06 August 2006, 17:16:41 »
Myślę że to jednak kwestia względna. Nie bardzo idzie mi strzelanie z Semi-rifli, preferuję jednak karabinki szturmowe :) Stg.44 ma duży zasięg i siłę ognia, a MP 40 malutki odrzut. PPD 40 u Rosjan jest świetny. Nie mogę natomiast nauczyć się strzelać z pepeszy (PPSh41) i chyba nigdy się nie nauczę. Snajperkami nie gram, więc o ruskiej snajpie nic nie powiem ;).

PS: Wizkey, ja bardzo lubię bagnet :D Wkładam go zawsze gdy wchodzę do budynków ;) i nader często używam, choć ostatnio trafiali mi sie sami Assaulci za przeciwników i ginąłem nim zadałem cios :P

-=:Vampir:=-

  • Guest
All About Wepons
« Reply #28 on: 06 August 2006, 22:16:05 »
Mam dwa pytania po doświadczeniach z pingami w serii CoD gdzie miejscami były straszne lagi co przekładało się na celnośc, i co mnie bardzo wkur...eghem :D Jak ta sprawa wygląda w RO?? Mam nadzieję że jest lepiej bo mój ping w call of duty jes zwykle 50-100 kiedy jest większy zazwyczaj opuszczam serwer co się zdaza raz na pięc serwów:D

Inna sprawa to "życie" na przykładzie CoD1 był to pasek zdrowia który uzupełniało się zbieraniem apteczek zostawianych przez trupy, CoD2 przeczekanie aż postac przestanie sapac i zniknie czerwona otoczka, ciekawi mnie jak to zrobili w RO:)

ps.
wiem że się dużo pytam ale zjada mnie ciekawośc na temat tej gry a premiera dopiero 11sierpnia ;)

ps.2
dzięki trawiator ale mi by się to ściągało chyba przez te wszystkie 5 dni więc sobie darowałem:)

trawiator

  • Guest
All About Wepons
« Reply #29 on: 06 August 2006, 22:28:46 »
1. Ping w kazdym miejscy na mapie jest taki sam, no chyba ze  lacze cos szwankuje.
2. W RO nie am czegos takiego jak apteczki.

PS. Po to bylo (wlasciwie jest jeszcze) 5 darmowych dni w RO aby ja potestowac.