Author Topic: SG-43  (Read 11585 times)

Shock

  • Guest
Odp: SG-43
« Reply #15 on: 28 November 2011, 06:58:02 »
HW faktycznie do dupy ale osobiście rewolwerów nie trawię. Jak się Norinco spisuje ? Chiny dają radę ?

P-64, P-83 ... ;)

Dziki_Koziol

  • Guest
Odp: SG-43
« Reply #16 on: 29 November 2011, 07:48:57 »
Ja lubię rewolwery, w tym i te robiące dużo dymu.  ;) Norinco jest w porządku, solidny pistolet (z tym polskim patentem na przeładowanie jednym palcem). Nie ma z nim żadnych problemów, a wystrzelał też już swoje. Są kloedzy, którzy lubia ten pistolet i go sobie chwalą. Wielu ludzi na imprezach podchodzi do niego sceptycznie, bo jest "chiński". To błąd, bo to kawał, żelaznego, fajnego pistoletu. :)
Można go polecać początkującym paniom, bo swoją masę ma, co rekompensuje odrzut i podrzut. :D Kobitki na początku się tego boją, zresztą faceci też. hehe


P.S.

Strzelanie z P-64 traktuję jako swojego rodzaju wyzwanie. Zrobić nim dobry wynik to już coś. Znam takich co uzyskują ponad 90 punktów bez spinania i nadmiernego wysiłku. Przy takim małym pistolecie to już coś. Kocham jego odrzut i to jaką trzeba włożyć siłę aby strzelić z samonapinania :D Po paczce amunicji można już odczuć, że się strzelało.
« Last Edit: 29 November 2011, 07:56:31 by Dziki_Koziol »

Shock

  • Guest
Odp: SG-43
« Reply #17 on: 29 November 2011, 10:10:56 »
Wyzwaniem dla mnie nie są jeżeli chodzi o strzelanie bo wywaliłem z nich setki sztuk ale rozłożenie tych gó....
do czyszczenia. Zawsze się z tym męcze a pistolety znam na pamięć. Połączenia bezbiecznika z bijnikiem i iglicą (poniekąd) strasznie utrudnia sprawę ale przez to pistolet jest solidny.

Pistolety dobre do obrony do 15 metrów i do palnięcia sobie w łeb  ;) To strzelania tarczowego czy uzyskania jakiegokolwiek wyniku - no chance. Za krótka lufa, za krótka linia celowania.

Zresztą jedyny słuszny kaliber do P czy R to 11.43 lub .357  ;D

PS. Macie jakies ciekawe zabawki na sprzedarz, bo nie widze oferty sklepu. Jak coś to na PW.

Dziki_Koziol

  • Guest
Odp: SG-43
« Reply #18 on: 29 November 2011, 15:11:52 »
Ja też parę sztuk puściłem, przez polskie P różnego rodzaju w tym  przez dość rzadki P-93. :P Dlatego zawsze respekt dla kogoś, kto trafia dużo punktów z P-64. Ja generalnie nie za bardzo przepadam, za konserwacją broni krótkiej,  a więc za jej  składaniem i rozkładaniem, w P-64 trzeba pamiętać, którą stroną założyć sprężynę :P Po imprezach jednak często muszę to robić...