Author Topic: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad  (Read 13584 times)

mlody_tlok

  • Guest
Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« on: 01 February 2012, 01:38:53 »
Jak w temacie. Szukam playable demo z HoSa, by móc sprawdzić czy mój komp to udźwignie. Po włączeniu wyszukiwarki pojawiły mi się tylko jakieś podejrzane linki do torentów.
Mój komputer jest dość leciwy (dual core 2.8, 2 gb ramu, geforce 200 1 gb ramu), według danych producenta i can you run it spełnia minimalne wymagania, ale nie chce mieć slajd show dlatego przed ewentualnym zakupem chciałbym sprawdzić jakoś ilość klatek na minimalnych detalach. Jest jakieś demo ? A może ktoś gra na podobnym sprzęcie ? Przymierzam się do kupna gry, ale nie zamierzam modernizować kompa. Dzięki z góry za odpowiedz.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #1 on: 01 February 2012, 07:39:46 »
Dema nie ma.

Wrona

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #2 on: 01 February 2012, 08:12:31 »
Niech któryś z kumpli zaloguje się na Twoim komputerze na Steam, ściągnie RO2; odpalcie, potestujcie i już.

mlody_tlok

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #3 on: 01 February 2012, 11:53:19 »
Niestety Wrona nie mam takiej możliwości. Szkoda że Cenega nie przewidziała możliwości sprawdzenia prędkości gry przed kupnem :(. Nie bardzo chce mi się ściągać pirata by sprawdzić HoSa. Warto w ogóle w to pograć, bo czytając forum widzę ze takiego wielkiego szłu nie ma ?

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #4 on: 01 February 2012, 12:55:00 »
Na tego kompa nie warto.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #5 on: 01 February 2012, 14:05:33 »
Z GeForce "200" 1 GB (210 lub 220) płynnie gry nie pociągniesz. Reszta by uszła (jeśli to Core 2 Duo a nie Athlon X2) - ja mam gorszą i gram ;)

Ark

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #6 on: 02 February 2012, 05:27:43 »
Ujmę to tak; jeśli grałeś w BF BC2 - to RO2 powinna ci chodzić. Szału wizualnego nie będzie- ale pograsz.

pozdrawiam Ark

mlody_tlok

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #7 on: 03 February 2012, 14:18:28 »
Nie grałem w BF Bad Company 2. Ale z tego co wiem raczej mi nie pójdzie. Na szale wizualnym mi nie zależy, bo zawsze gram na min detalach. Mam pytanko, rozumiem, że głównym problemem u mnie jest karta grafiki. Znajdę jakąś dobra grafikę do 300-350 zł ? Wiem, że na allegro są ogłoszenia, ale moja wiedza odnoście kart z rodziny gf (bo tylko ta wchodzi w grę) kończy się na numeracji 9800,. Potem zakręcili coś z numeracjami i nawet w sklepie mają z tym problemy :/. Numeracji do 210 w górę w ogóle nie czaje. Pozdrawiam i sorka za trucie.

Wawer

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #8 on: 03 February 2012, 16:08:16 »
Nie mam czasu sprawdzać na Allegro ale za 300 zł na bank coś znajdziesz.

Koller

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #9 on: 03 February 2012, 17:14:56 »
Znajdę jakąś dobra grafikę do 300-350 zł ? Wiem, że na allegro są ogłoszenia, ale moja wiedza odnoście kart z rodziny gf (bo tylko ta wchodzi w grę) kończy się na numeracji 9800,. Potem zakręcili coś z numeracjami i nawet w sklepie mają z tym problemy :/. Numeracji do 210 w górę w ogóle nie czaje. Pozdrawiam i sorka za trucie.
Karty GF od 210 do 240 odpuść sobie, bo to wielki szmelc służący do wyświetlania pulpitu i nie wiele więcej. Najniższym modelem na jaki patrz to GTS 250 (więcej jak 270zł jednak za niego nie dawaj). Do 350 zł to GTX 260, 270 (jak masz mocny zasilacz), ewentualnie GTS 450 (jest słabszy, jednak mniej prądożerny i czasem lepiej kupić nówkę kartę niż używkę)
« Last Edit: 03 February 2012, 19:01:22 by Koller »

Apos

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #10 on: 03 February 2012, 17:47:06 »
Ciężko powiedzieć czy nowa grafika mu pomoże jak ma tylko dwurdzeniowy procek i 2GB Ramu. Taki GTX 260 jest sensownym zakupem, ale reszta sprzętu będzie go ograniczać.

anonim.pl

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #11 on: 03 February 2012, 18:43:27 »
Karta graficzna dużo daje. Ja mam słabszy procesor 2,6 4g ram i początkowo grałem na karcie radeon 3850 256mb. Jak zmieniłem na radeona 6770 1G , FPS zwiększył się o 30klatek tak że z minimalnych ustawień zmieniłem na średnie i nadal mam dziesięć klatek więcej.

Koller

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #12 on: 03 February 2012, 19:08:41 »
Zależy w jakim zestawie i w jakiej grze. W takim BC2 kartę możesz mieć i 6870, ale jak masz dwurdzeniowca to i tak gówno płynnie pograsz.  A już sytuacja całkowicie inaczej wygląda np. w Metro i Crysisie. Tam 80-90% zależy od karty.
Wracając do tematu kolego. Nie wkładaj nic ponad GTXa 260, bo każda wyższa karta będzie ograniczona przez procka (no chyba, że zamierzasz go zmienić w niedalekiej przyszłości).
I nie bądź takim fanboyem NVidii, bo u czerwonych można jednak taniej kupić:). Też wolę zielonych, ale jakbym teraz był na kupnie karty to do Twojego/swojego zestawu kupiłbym:
http://www.morele.net/vartex-471250502-9191-436170/ - tania, nowa (z gwarancją), na DDR5 czyli nic innego jak wydajność HD4870 i GTX260.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #13 on: 03 February 2012, 19:38:23 »
Karta którą polecił ci Koller bardzo się opłaca. Dodatkowo takie samo chłodzenie mam na swoim Radeonie, jest bardzo ciche i całkiem wydajne, co jest kolejnym plusem :)

mlody_tlok

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #14 on: 03 February 2012, 20:05:11 »
Właśnie lukam na ta kartę i się zastanawiam poważnie nad nią. W sumie to nie gram bardzo w gry, nie jestem jakimś nałogowym graczem, ale chciałbym pograć w RO 2 i mieć trochę więcej klatek w Starcrafcie 2.  Żadne Battlefieldy czy inne gry mnie nie interesują. Nie mam na to czasu. Miesiąc temu odwaliłem numer zmieniając mojego starego gf 8600 gts na gf 210 silent i do tej pory jestem na siebie delikatnie mówiąc wkurzony. Na tego silenta wydałem 190 zeta, bo jak to zwykle bywa człowiek się nie znał (skoro powstała później od gf 8600 gts to musi być dużo lepsza) i głupio poskąpił kasę. No nic trzeba było się wcześniej spytać :/. Komputer jest ostatni w kolejce do wydawania pieniędzy na niego. Niestety takie życie.