Author Topic: Opening Cup - podsumowanie pierwszego tygodnia, wieści z pucharu Świata - Scorched Earth  (Read 4735 times)

Apos

  • Guest

Wczoraj zakończył się pierwszy tydzień Opening Cup organizowanego przez ROLadder.net. OC jest turniejem typu single elimination, rozgrywanym w trybie Countdown o wielkości drużyn 6 graczy i więcej. Turniej wstępnie miał zacząć się tuż po premierze gry Red Orchestra 2 Heroes Of Stalingrad, ale problemy techniczne zadecydowały o przełożeniu startu na Styczeń 2012 roku. Do Opening Cup mogła zapisać się dowolna drużyna, zarejestrowana wcześniej na stronie roladder.net i posiadająca wymaganą ilość graczy w teamie. W walkach bierze udział 16 drużyn z Europy, w tym aż trzy drużyny polskie, dobrze znane ze sceny Red Orchestry: Ostfront:



Dobrą informacją są wyniki 1stCav oraz <HS>, oba klany przeszły bez problemów do drugiej rundy OC.


Wyniki:



  • TDW 1 : 3 1stCav

  • VTG 0 : 4 <HS>


Drużyna team enclave startuje z pozycji „weterana” i zaczyna turniej w drugiej rundzie. Ich przeciwnikiem będzie zwycięzca pierwszej rundy – klan RAF, który pokonał włoski ITAK 3:1.


1stCav na swej drodze do podium ma szwedzki klan =RAGE= (również startujący z pozycji weterana), a <HS> będzie walczył z niemieckim project Twilight (weteran).


Mecz pomiędzy klanami (x.x) oraz FH był transmitowany przez ekipę ROLaddera, a film z meczu można obejrzeć na kanale youtube.com ligi.


Cała drabinka turnieju Opening Cup jest dostępna poniżej.



Na scenie światowej toczy się inny bój, w którym polską scenę RO samotnie reprezentuje drużyna team enclave. Scorched Earth to turniej organizowany przez Forgotten Honor, wspólnie z The Wild Bunch, a sponsorowany przez producenta gry Red Orchestra 2 – Tripwire Interactive LLC.W SE 32 drużyny z całego Świata, które zostały zaproszone do turnieju walczą w dwóch drabinkach typu single elimination, po jednej dla każdego z kontynentów. Tryb rozgrywki to Countdown 8 vs 8. W finale cztery najlepsze drużyny z Europy oraz Ameryki staną do walki między sobą o nagrody pieniężne w wysokości 12,000 $.


Polski zespół jest na dobrej drodze do światowego finału. Wczoraj pokonał on niemiecki project Twilight 2:1 w emocjonującym i bardzo wyrównanym meczu o wejście do 1/4 finałów. Dopiero ostatnia runda, na ostatniej mapie zadecydowała o zwycięstwie polskiej drużyny nad niemieckim przeciwnikiem.


Droga team enclave do 1/4 finałów SE:



  • B2K 0 : 3 enclave

  • 3SA 0 : 3 enclave

  • pT 1 : 2 enclave


Kolejnym przeciwnkiem Polaków będzie rosyjski weteran RO:O – dobro Putin, który pokonał niemiecki klan *KF* 3:0.


Wszystkim polskim klanom życzymy powodzenia!


 



Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
dP lol, zero przegranych i chyba też zero remisów ..

A jaki był klucz ustalania kto to veteran ? dziwne że fullmj nie dostało veterana bo to przecież też weteran !

Powodzenia Panowie !!

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
No życzę powodzenia.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Veterana dostali Ci,którzy o ile się nie mylę uczestniczyli w pierwszym turnieju Laddera- Scorched Earth.
Kurde szkoda tylko,ze z racji braku czasu na grę uczestniczyć nie mogę w grze w szeregach 3.SA i jak "ławkowy rezerwowy" jestem.No cóż mam nadzieję ,ze i mi będzie dane zagrać :)

A naszym rodakom życzę powodzenia :)

Apos

  • Guest
Veterana dostali Ci,którzy o ile się nie mylę uczestniczyli w pierwszym turnieju Laddera- Scorched Earth.
Kurde szkoda tylko,ze z racji braku czasu na grę uczestniczyć nie mogę w grze w szeregach 3.SA i jak "ławkowy rezerwowy" jestem.No cóż mam nadzieję ,ze i mi będzie dane zagrać :)

A naszym rodakom życzę powodzenia :)

Turniej SE nie jest organizowany przez ROLadder, a Tripwire, Forgotten Honor i The Wild Bunch. Korzystają oni z zupełnie innych zasad niż popularny "Ladder".
Status weterana dostały klany najbardziej doświadczone z RO:O oraz te które coś wywalczyły w SE.
dP - będzie ciężko z nimi. Gdy ostatnio z nimi rozmawiałem to chwalili się, że od 2 miesięcy nie przegrali żadnego meczu czy sparringu.
« Last Edit: 24 January 2012, 15:38:21 by Apos »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
oj tak.. z tego co pamiętam najpewniejsze bety na roladderze był na ALC i dP właśnie. Zawsze stawiałem na nich wszytko co miałem na 8:0. dP pamiętam miał swego czasu osiem meczów z rzędu wygranych 8-0, potem zdaje się zniknęli z roladdera . Tak czy siak Enclave też swego czasu plasował się raczej w czołówce więc mecz będzie na pewno emocjonujący ! GL !