Author Topic: Jak dodać profil Steam do forum ?  (Read 6531 times)

BartoszN.

  • Guest
Jak dodać profil Steam do forum ?
« on: 22 January 2012, 11:45:26 »
Witam  :)

Chciałbym się spytać jak dodać profil Steam do forum, jak to zrobić.
Z góry wielkie dzienki :D.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Jak dodać profil Steam do forum ?
« Reply #1 on: 22 January 2012, 12:33:13 »
Bartosz, po pierwsze włącz jakiś moduł sprawdzania pisowni (nie wiem jak to się w Chrome nazywa bo nie używam), bo takie orty walisz w chyba każdym wpisie na Forum że nawet mnie już oczy bolą, masz szczęście że akurat nie są tutaj aktywni bojownicy o poprawność językową typu kazika i kilku innych bo byś miał wszystko wyszczególnione na czerwono :-X
Co do pytania, masz wyjaśnione przecież w edycji profilu, łopatologicznie - zaloguj się przez swoja przeglądarkę do profilu Steam i na jego podglądzie (mój profil) przeczytaj i kopiuj/wklej ten długi numer po ostatnim / (z paska adresu) tutaj w odpowiednie pole edycji profilu na Forum.

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
Odp: Jak dodać profil Steam do forum ?
« Reply #2 on: 22 January 2012, 16:21:20 »
Witam  :)

Chciałbym się spytać jak dodać profil Steam do forum, jak to zrobić.
Z góry wielkie dzienki :D.


Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: Jak dodać profil Steam do forum ?
« Reply #3 on: 22 January 2012, 17:35:49 »
No lekko chłopaki przesadzacie - pytanie jest dobre, - dlaczego?! Bo ja jakoś nigdy nie logowałam się na Steam za pomocą przeglądarki  :) Może i głupie, ale jakoś nigdy nie miałam potrzeby. A jednak ciekawiło mnie, dlaczego niektórzy z was mają ‘profil Steam na forum’ sądziłam, że to jakieś ustawienia w tej ‘nowej szacie graficznej i systemie forum’  :) a tu takie inne rozwiązanie :P