Author Topic: Red Orchestra klucz (za darmo)  (Read 26874 times)

Koller

  • Guest
Red Orchestra klucz (za darmo)
« on: 20 January 2012, 22:46:08 »
Wchodząc na stronę:
http://www.playpc.pl/ro
możemy uzyskać darmowy klucz do Red Orchestry, która jest pełną wersją w tym czasopiśmie w styczniu. Jeśli ktoś nie ma (w co wątpie) to łapać, bo przypuszczam, że przez taką lekkomyślność wydawców (kto to widział rozdawać klucze na stronie www?:)) ilość jest/będzie ograniczona. Klucz aktywuje się rzecz jasna przez Steam.
Jeśli ów myczek jest niezgodny z regulaminem to proszę o usunięcie tematu.
Nie ma za co i  pozdrawiam

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #1 on: 20 January 2012, 23:16:51 »
No Panowie/Panie,werbujemy ludzi do doskonałej gry. Brać kluczy ile wlezie. Niby trzeba podać dane osobowe w celach marketingowych ,ale co tam (jakby co jestem Jarosław hrabia Smoleński) jakieś straty muszą być :d

P.S Kollerowi należy się WIELKI plus :D

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #2 on: 20 January 2012, 23:35:16 »
eee....ale tak serio - w naszym gronie kto nie ma RO1? ręka do góry!

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #3 on: 21 January 2012, 00:47:26 »
Dlatego należy rozpropagować dalej ta gierkę. Poza tym ciociu nie rękę do góry,a ręce i pod ścianę. Pluton do strzału na wprost szykuj się! 8)

Koller

  • Guest
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #4 on: 21 January 2012, 07:06:30 »
dobry tok myślenia Pobor - właśnie nie myślałem za bardzo o Was (bo 95% zarejestrowanych na tym forum przerżnęło setki godzin w jedynkę, tylko o Waszych znajomkach, żeby połknęli bakcyla odnośnie RO:)
lepiej żeby takie osoby posiadły klucz niż "biznesmeni" z allegro, którzy już sprzedają po kilkadziesiąt sztuk za 5zł...:(

Sojuz_PL

  • Guest
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #5 on: 21 January 2012, 12:31:15 »
Ta akcja powinna dotyczyć RO2, to miałoby sens  :o

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #6 on: 21 January 2012, 16:33:49 »
A można mieć jedno konto Steam na dwóch komputerach tak, że na każdym są zainstalowane inne gry? Bo chętnie bym jedynkę na lapcioka wrzucił :D

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #7 on: 21 January 2012, 16:52:11 »
A można mieć jedno konto Steam na dwóch komputerach tak, że na każdym są zainstalowane inne gry? Bo chętnie bym jedynkę na lapcioka wrzucił :D

"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Wawer

  • Guest
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #8 on: 21 January 2012, 17:21:34 »
A można mieć jedno konto Steam na dwóch komputerach tak, że na każdym są zainstalowane inne gry? Bo chętnie bym jedynkę na lapcioka wrzucił :D
Można.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #9 on: 21 January 2012, 22:08:49 »
Rozumny, nie trzeba lolować mnie ;) Mam takiego szybkiego neta,ze jakby mi przyszło pobierać to co mam na stacjonarnym zainstalowane to by mnie Wielkanoc zastała. Dlatego wolałem się upewnić  8)

Offline Pacynka

  • Towarzysz broni
  • Posts: 86
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #10 on: 29 January 2012, 19:41:20 »
jaki fail bo kumpel chcial sciagnac a tu info ze juz na dany @ bylo wyslane mimo ze nie wysyłał

Szczepan

  • Guest
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #11 on: 30 January 2012, 12:08:21 »
jaki fail bo kumpel chcial sciagnac a tu info ze juz na dany @ bylo wyslane mimo ze nie wysyłał
Może dlatego, że klucze się skończyły?
W biedronce można teraz kupić RO za 10zł.

Far

  • Guest
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #12 on: 03 February 2012, 12:59:53 »
Tak, wygląda na to, że klucz już nie działa.
Jednak jestem tu nowy i chciałem Was spytać - czy warto? Jedną z niewielu rzeczy, które mnie przerażają, to 10 letnie  trolle w grze, które psują rozgrywkę. Dużo takich spotkam?
Czy może w 2. części gry jest lepiej? Ponieważ ostatnio nie wiem w co grać, a Red Orchestra przypadła mi do gustu po obejrzeniu filmików na YT:D.

Apos

  • Guest
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #13 on: 03 February 2012, 14:12:16 »
Tak, wygląda na to, że klucz już nie działa.
Jednak jestem tu nowy i chciałem Was spytać - czy warto? Jedną z niewielu rzeczy, które mnie przerażają, to 10 letnie  trolle w grze, które psują rozgrywkę. Dużo takich spotkam?
Czy może w 2. części gry jest lepiej? Ponieważ ostatnio nie wiem w co grać, a Red Orchestra przypadła mi do gustu po obejrzeniu filmików na YT:D.

Najmniej "10 letnich trolli" znajdziesz w Red Orchestra: Ostfront i Dakrest Hour (darmowy mod do RO:O).

Szczepan

  • Guest
Odp: Red Orchestra klucz (za darmo)
« Reply #14 on: 03 February 2012, 20:12:02 »
Najmniej "10 letnich trolli" znajdziesz w Red Orchestra: Ostfront i Dakrest Hour (darmowy mod do RO:O).

Z tym się nie zgodzę, prowadzę serwer i czasem jak siedzę na webadminie i czytam co niektórzy piszą, aż się załamuję. Nie dość, że popełniają masę błędów językowych to jeszcze blokują grę i zdradzają twoją pozycję.