Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Mapy

Pomysł na mapę Prochorowka a mozliwości techniczne jej wykonania

(1/4) > >>

Ark:
Witam forumowiczów.

Chciałbym w tym temacie wybadać możliwości naszych rodzimych twórców map do RO2 w kwestii stworzenia mapy Prochorowka - bazując na misji z jednej z gier.

Aby uspokoić szanowne grono co do pomysłu- pragnę nadmienić że; spałem dzisiaj całkiem dobrze, mój stan psychiczny jest stabilny, nie jestem na kacu, nie mam urojeń, nie miałem w ostatnim okresie traumatycznych przeżyć.

Swego czasu zrobiłem projekt mapy Podole do gry CoD UO link do screnów http://callofduty.filefront.com/screenshots/File/87294/1 , który został wykonany przez znajomego, osobiście zadbałem o szczegóły związane z realizmem miejsca walki, zaprojektowałem dość szczegółowo teren, budynki, rozstawienie wojsk oraz punktów do zdobycia.

Jestem ciekaw czy podany poniżej na filmie projekt mógłby być wykonany w RO2 link: http://www.youtube.com/watch?v=mNFTVonJqjU.

Będę wdzięczny za komentarze osób, które mają doświadczenie w tworzeniu map, obiektów w 3D - w jakim stopniu ten projekt byłby do zrealizowania.

pozdrawiam Ark

pol77:
Pomysł ciekawy, ale z tego co pamiętam mapa BDJ na ostfroncie nie była jakoś popularna, a szkoda bo mi się podobała

BartBear_[PL]:
Jak się SOCOM już "naumiał" różnic między SDK do RO1 a RO2 to bij do niego, innych maperów (przynajmniej ujawnionych) nie posiadamy  :P

Bohun:
Co to za prokchorovka bez tygrysów, panter i innych radzieckich su.

Ark:

--- Quote from: BartBear_[PL] on 07 January 2012, 13:35:14 ---Jak się SOCOM już "naumiał" różnic między SDK do RO1 a RO2 to bij do niego, innych maperów (przynajmniej ujawnionych) nie posiadamy  :P

--- End quote ---

Jakiś namiar ? e-mail, GG, Steam profil, X-Fire ?


--- Quote from: Bohun on 07 January 2012, 14:22:34 ---Co to za prokchorovka bez tygrysów, panter i innych radzieckich su.

--- End quote ---

Bohun nie wszystkie związki taktyczne po obu stronach posiadały wszystkie wymienione przez ciebie pojazdy - mało tego np: kompanie czołgów cięzkich Tygrys były przydzielane do poszczególnych dywizji i to dość skromnie - proszę nie ulegać tygrysomanii, jak to miało miejsce w opisach stworzonych przez radzieckich piewców historii  :)

pozdrawiam Ark

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version