Author Topic: Odp: SERWER KUZNIA GRACZY  (Read 3001 times)

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: SERWER KUZNIA GRACZY
« on: 06 January 2012, 00:37:31 »
przysłuży się rozwojowi sceny RO2.

pozdrawiam Ark

są jeszcze, którzy w to wierzą?!?

smutne - ale prawdziwe, coś niestety nie poszło przy wprowadzaniu gry jak należy - scena raczej się kurczy - 'dziady grające w RO1 mają chyba inne zainteresowania' a młodzież poszła innymi śladami

mi pozostaje sentyment do RO1 i masy spontanicznych spotkań na serwerach ASTER-a (chyba tak sie zwały) a przebojowa mapka CMENTARZYK tylko dodawała szlifów bojowych :) oczywiście do czasu kiedy "Barbarian w skórze niedzwiedzia popijającego piwo" nie dosiadł sie do administrowania serwerów i nie stworzył ardadówki z RO1 gdzie meble były większe od czołgów a pudełko zapałek od człowieka :D a na środku leżały klocki LEGO

pozdrawiam

Shock

  • Guest
Odp: Odp: SERWER KUZNIA GRACZY
« Reply #1 on: 06 January 2012, 03:42:39 »
smutne - ale prawdziwe, coś niestety nie poszło przy wprowadzaniu gry jak należy - scena raczej się kurczy - 'dziady grające w RO1 mają chyba inne zainteresowania' a młodzież poszła innymi śladami

Kurczy się i to mocno. Wystarczy spojrzeć ilu ludzi gra dziennie w RO2 a ilu grało w RO1.

Bohun

  • Guest
Odp: Odp: SERWER KUZNIA GRACZY
« Reply #2 on: 06 January 2012, 09:25:27 »
W dodatku na serwerach królują booty. Znaleźć serwer bez bootów jest nie lada wyczynem.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Odp: SERWER KUZNIA GRACZY
« Reply #3 on: 06 January 2012, 11:14:45 »
smutne - ale prawdziwe, coś niestety nie poszło przy wprowadzaniu gry jak należy

Trochę zbaczamy z tematu, ale tez się wypowiem. Źle poszło to, że autorzy chyba bardzo sie spieszyli z wydaniem gry, by nie przyćmiły jej premiery innych wielkich produkcji strzeleckich. Gdyby RO2 została wydana, po BF3 I MW3, sprzedałoby się na pewno mniej egzemplarzy tej gry. Ja sam kupiłem RO2, żeby umilić sobie czas w oczekiwaniu na BF , (w którego zresztą nie gram bo "królowa jest tylko jedna"). Problem leży w tym, że do samej RO będąc nowym graczem  trzeba się przekonać, ale błędy jakie zafundowali nam jej twórcy, tworząc swe dzieło w pośpiechu zakrawają o żart. A nie wszyscy tak jak my znają się na żartach   ;)

PS: Kilku moich kumpli ze słabszymi kompami nie gra w dzieło tripwire, bo BF3 wygląda pięknie i nie tnie a RO2 odwrotnie. Trochę  mnie to smuci, bo kiedys z kolegami, słuchawki na uszy (komunikacja głosowa) i ostre strzelanie w BF-a, a teraz gram sam w RO2. Może ktoś z was zostanie moim kolegą, lub koleżanką do gry :'(  jeszcze raz sorry za offtop
« Last Edit: 06 January 2012, 11:28:29 by ryszka »


Ark

  • Guest
Odp: Odp: SERWER KUZNIA GRACZY
« Reply #4 on: 06 January 2012, 12:15:57 »
PS: Kilku moich kumpli ze słabszymi kompami nie gra w dzieło tripwire, bo BF3 wygląda pięknie i nie tnie a RO2 odwrotnie. Trochę  mnie to smuci, bo kiedys z kolegami, słuchawki na uszy (komunikacja głosowa) i ostre strzelanie w BF-a, a teraz gram sam w RO2. Może ktoś z was zostanie moim kolegą, lub koleżanką do gry :'(  jeszcze raz sorry za offtop

Wysłałem ci prywatną wiadomość - prosze o kontakt

pozdrawiam Ark

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Odp: SERWER KUZNIA GRACZY
« Reply #5 on: 06 January 2012, 12:20:33 »
Trochę zbaczamy z tematu, ale tez się wypowiem. Źle poszło to, że autorzy chyba bardzo sie spieszyli z wydaniem gry, by nie przyćmiły jej premiery innych wielkich produkcji strzeleckich. Gdyby RO2 została wydana, po BF3 I MW3, sprzedałoby się na pewno mniej egzemplarzy tej gry. Ja sam kupiłem RO2, żeby umilić sobie czas w oczekiwaniu na BF , (w którego zresztą nie gram bo "królowa jest tylko jedna"). Problem leży w tym, że do samej RO będąc nowym graczem  trzeba się przekonać, ale błędy jakie zafundowali nam jej twórcy, tworząc swe dzieło w pośpiechu zakrawają o żart. A nie wszyscy tak jak my znają się na żartach   ;)

PS: Kilku moich kumpli ze słabszymi kompami nie gra w dzieło tripwire, bo BF3 wygląda pięknie i nie tnie a RO2 odwrotnie. Trochę  mnie to smuci, bo kiedys z kolegami, słuchawki na uszy (komunikacja głosowa) i ostre strzelanie w BF-a, a teraz gram sam w RO2. Może ktoś z was zostanie moim kolegą, lub koleżanką do gry :'(  jeszcze raz sorry za offtop

Jeżeli szukasz kogoś do gry, to możesz wbić na mumbla. Zawsze ktoś jest chętny do gry, panuje miła atmosfera ^^, alkohol mile widziany ;)