Author Topic: Hosting serwera do RO2  (Read 3159 times)

Ark

  • Guest
Hosting serwera do RO2
« on: 31 December 2011, 09:28:42 »
Witam forumowiczów

Ostatnio szukałem na necie firmy lub instytucji zajmującą się host-owaniem serwerów do RO2.
Wiadomo jednak że kupno lub wynajem serwera gry, a jakość usługi to kwestie nie zawsze idące w parze.

 - dlatego też zwracam się do was o podpowiedź; gdzie można wykupić serwer gry do RO2 aby nie żałować wydanych pieniążków, lub proszę o namiary na instytucje, które stawiają serwery w ramach współpracy, lub na innych zasadach.

Swego czasu znajomy podał mi info o G4G, gdzie można dogadać się w sprawie serwera, ale zupełnie straciłem kontakt z tym człowiekiem  :(

Co do serwera: myślałem o serwerze max 24 sloty, z możliwym do przyjęcia pingiem, serwer only tank maps.

Ma ktoś jakieś sugestie ?

Będę wdzięczny za pomoc - Ark

Shock

  • Guest
Odp: Hosting serwera do RO2
« Reply #1 on: 31 December 2011, 11:28:26 »
http://g4g.pl/pl

Z tego co wyczytałem, nie ma na razie dostępnych serwerów do RO2.

Apos

  • Guest
Odp: Hosting serwera do RO2
« Reply #2 on: 31 December 2011, 15:08:08 »
Cześć, mój klan wynajmuje serwer gry RO2 od gameservers.com i jesteśmy zadowoleni już od czasów Bety. Szybki kontakt z supportem, nie ma problemów z dostępem do ustawień serwera (masz pełny dostęp do wszystkich opcji), wgrywaniem własnych modów, map i innych rzeczy (ftp).
Gdy były jakieś problemy (z winy Tripwire lub polskich dostawców internetu) support zawsze pomagał i rozwiązywał sprawę.


Jeżeli masz jakieś pytania to wal śmiało. Serwery oferowane przez nich są oczywiście rankingowe. Gs jest oficjalnym resellerem TWI.

Ark

  • Guest
Odp: Hosting serwera do RO2
« Reply #3 on: 31 December 2011, 15:47:39 »
Cześć, mój klan wynajmuje serwer gry RO2 od gameservers.com i jesteśmy zadowoleni już od czasów Bety. Szybki kontakt z supportem, nie ma problemów z dostępem do ustawień serwera (masz pełny dostęp do wszystkich opcji), wgrywaniem własnych modów, map i innych rzeczy (ftp).
Gdy były jakieś problemy (z winy Tripwire lub polskich dostawców internetu) support zawsze pomagał i rozwiązywał sprawę.


Jeżeli masz jakieś pytania to wal śmiało. Serwery oferowane przez nich są oczywiście rankingowe. Gs jest oficjalnym resellerem TWI.

Jaką lokalizację wybraliście ?

Apos

  • Guest
Odp: Hosting serwera do RO2
« Reply #4 on: 31 December 2011, 16:29:39 »
Jaką lokalizację wybraliście ?

Wpierw Niemcy (najbliżej), ale TPSA robiła problemy z routingiem. Od 2 miesięcy serwer mamy w Holandii i bez problemów.

ps. lokalizację serwera zawsze możesz zmienic za free.