Żołnierze > Odznaczenia i kary

Usunęli mnie po 3 latach z serwera =TAT=Gen.Viper's 24/7 Danzig Hell Hole!!!!!!

(1/4) > >>

arturinio.pl:
Witam mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego usuneli mnie z serwera po 3 latach wspólnej gry.  Nigdy nie strzelam do swoich , zawsze w pierwszej 3 najlepszych w rankingu gry i.. wczoraj mnie wywalili po prostu w czasie gry i zablokowali moje IP nie mogę wejść na ich serwer .
wie ktoś jak zmienić IP ?

Pobor:
To nie nasz serwer i szczerze mówiąc nie nasza sprawa. Ip zmienić trudno,zamiast wyżalać się na OFICJALNYM FORUM POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI może zapytaj ich admina?

Z tego co wiem TaT to amerykański klan,pytaj ich,na pewno maja jakiegoś maila klanowego.

Pozdrawiam.

ufo_has_landed_!:
Mialem u nich raz podobna sytuacje. jakis palant z polandii zabijal swoich na spawnie, a zbanowano mnie. udalo mi sie pogadac z gosciem o nicku tat gen.viper - to jego server - i wyprostowac sprawe, bana zdjęto. najpewniej tez padłeś ofiara takiego bana :) sprobuj  pogadac, albo zarejestruj sie na forum tat.

BRAT_MIH:
Pewnie ten czub TaTViper się nachlał i banował wszystkich Polaków po kolei, jak nie raz robił. Ostatnio chłopaków też banował, a na drugi dzień już mogli grać. Nie może znieść, jak i ta reszta amerykańskich cieniaków, że z patykiem na pingu 180 możesz z nimi wygrywać.

Zeiss_PL:
Święta racja ,ja też miałem podobne akcje , wlazłem tam na chwilę (nie strzelam na spawnie do swoich, nie "oszukuję, narąbałem na daznzigu ruskich całkiem sporo i .. BAN.

Ale mnie specjalnie nie zależało na tym serwerze więc sobie odpuściłem, nawet nie wiem czy był to ban tzw. 1-dniowy, jak wspomniał kolega BRAT_MIH.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version